Γερμανία Ελβετία Υπέροχη Νότια Γερμανία - Ελβετία

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Δεν προλαβαίνω να το διαβάσω αυτή τη στιγμή όλο το θέμα...αλλά είναι πανέμορφο αυτό το ταξίδι! Το κάναμε με τους γονείς μου όταν ήμουνα μικρός! Πολύ θα ήθελα να το επαναλάβω κάποια στιγμή!
 

pemi

Member
Μηνύματα
24
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο ακομα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
να παω παντουυυυ!!!
εχω 2 φιλες που ειναι με το ερασμους στο Freiburg κ θελω πολυ να παω...αλλα θελω πολυ να δω και αλλα μερη της νοτιας γερμανιας!Μοναχο,Χαιδελβεργη κ αυτο το υπεροχο καστρο απο το αποιο εμπνευστηκε ο Disney(το εχω τοσο καιρο σε παζλ κ απο τοτε που το αγορασα κ το εφτιαξα , λέω οτι θελω να παω να το δω!).
Μετα την ιστορια σου,με ξεσηκωσες περισσοτερο!Πρεπει να το οργανωσω,μαλλον!Ειναι ευκαιρια!
Πολυ ωραια ιστορια!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Pemi ευχαριστώ πολύ. Αφού έχεις δωρεάν διαμονή, πρέπει να πας οπωσδήποτε. Η περιοχή είναι πανέμορφη με λίμνες, κάστρα, πόλεις, χωριουδάκια, δάση, κάστρα, ωραίες πόλεις. Κανόνισε το άμεσα.
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
Πολύ όμορφη η ιστορία σου καί πολύ καλά οργανωμένη.
Γιά Μέλανα Δρυμό το σκέπτομαι εδώ καί καιρό.
Γνωρίζεις τίποτε γιά το τρενάκι τού Μέλανα Δρυμού??
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
kalove σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αλλά δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω για το τρενακι:(
 

Magda

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Πληροφορίες για Bodensee

View attachment 1572 Το ταξίδι μας ξεκίνησε στις 06 Αυγούστου και ύστερα από μια πολύ καλή και στην ώρα της πτήση της Αegean προσγειωθήκαμε στις 09:30 τοπική ώρα στο αερεπιστρέψω!
Υπέροχο αυτό το ταξίδι, το έχω κάνει, εκτός απο την Bodensee πού θέλω να πάω. Μήπως σου είναι εύκολο να μου πείς, που είναι καλύτερα να μείνουμε, σάν κέντρο εξόρμησης και να την γυρίσουμε όλη;
Σ ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Μάγδα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Τι ευλογημενα μερη πραγματικα!Το τριγωνο Ν.Γερμανια-Ελβετια-Αυστρια ειναι καταπληκτικο.Στο μονο που εχω παει απο αυτα ειναι το Μοναχο ,το οποιο δεν με ξετρελανε ιδιαιτερα βεβαια εμενα προσωπικα.Ανυπομονω ακολουθησω ολους αυτους τους δρομους που διαβασα στην ωραια ιστορια σου.
 

augi

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
κινα
View attachment 1572 Το ταξίδι μας ξεκίνησε στις 06 Αυγούστου και ύστερα από μια πολύ καλή και στην ώρα της πτήση της Αegean προσγειωθήκαμε στις 09:30 τοπική ώρα στο αεροδρόμιο του Μονάχου, .......................................
ποσο υπεροχα τα γραφετε!!!!!!!με βοηθατε παρα πολυ.σας ευχαριστω πολυ.παντα να κανετε τα ταξιδια που ονειρευεστε
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Πάρα πολύ ωραία ιστορία.
Πάρα πολύ ωραίες οι περιοχές που επισκεφτήκατε.
Πολύ όμορφο είναι και το Linderhof που δεν προλάβατε να δείτε.
Σας εύχομαι κάποια άλλη φορά να το απολαύσετε.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Προσπάθησα να βάλλω και μια φωτογραφία αλλά μάλλον κάτι δεν έκανα καλά.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Προσπάθησα να βάλλω και μια φωτογραφία αλλά μάλλον κάτι δεν έκανα καλά.
Πατα συννημενα αρχεια, διαλεξε την εικονα που θελεις και μετά ανέβασμα.
Φυσικά σε ευχαριστώ για τα καλα σου λογια.
Καλα ταξιδια να εχουμε
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Πάρα πολύ όμορφη ταξιδιωτική ιστορία!!! Με έκανες να ανυπομονώ ακόμη περισσότερο για το ταξίδι μου...ευχαριστούμε για τις χρησιμότατες πληροφορίες! :reading:

ΥΓ: Αχ αυτό το Neuschwanstein Castle...φαίνεται φανταστικό!!!
Οι σκαλωσιές δεν αποτέλεσαν πρόβλημα σωστά? :rolleyes: Η αλήθεια είναι πως είχα προβληματιστεί λιγάκι μήπως χαλάνε τη μαγεία του τοπίου! Bayerische Schlφsserverwaltung | Neuschwanstein Castle | Tourist info
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom