Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Αγαπημένο Καλοκαίρι

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
[IMGA="right"]http://www.travelstories.gr/files/globeman.gif[/IMGA]Είσαστε έτοιμοι για τον επόμενο φωτογραφικό μας διαγωνισμό; Αν έχω μετρήσει καλά είναι ο ένατος φωτογραφικός διαγωνισμός που τρέχουμε στο Travelstories, και το θέμα του είναι "Αγαπημένο Καλοκαίρι".

Μιας και γυρίσαμε από τις διακοπές μας όλοι πια (όσοι πήγαμε :D ) , και ο χειμώνας προβλέται ζόρικος, σας καλούμε να μας δείξετε τη φωτογραφία που αντιπροσωπεύει για σας το αγαπημένο σας καλοκαίρι, τη φωτογραφία που το θέμα της θα θυμίζει και θα "μυρίζει" καλοκαίρι, που η θέασή της και μόνο θα φέρνει καλοκαιρινές αναμνήσεις και εικόνες. :)

Οι 3 πρώτοι νικητές, θα πάρουν ως δώρο ένα αντίτυπο του υπέροχου
βιβλίου/λευκώματος "HOME" του Yann Arthus Bertrand (κλικ).

Θα βρείτε μια νέα κατηγορία στη γκάλερύ μας ΕΔΩ, στην οποία τα μέλη καλούνται να ανεβάσουν ΜΙΑ φωτογραφία τους, που θα συμμετάσχει στο διαγωνισμό.

Υποβολή συμμετοχών μέχρι 23:00 της Δευτέρας 17 Οκτωβρίου. Στη συνέχεια οι συμμετοχές θα κλείσουν και τα μέλη θα ψηφίσουν τη φωτογραφία που τους αρέσει περισσότερο από αυτές που συμμετέχουν. Η φωτογραφία που θα συμμετέχετε θα πρέπει να είναι δική σας. Oι νικητές θα πρέπει να παραδώσουν την αρχική φωτογραφία πλήρους ανάλυσης για να πάρουν τα δώρα τους! Σε περίπτωση που έχουμε ισοβαθμία, θα γίνει κλήρωση.

Εδώ μπορείτε να ανεβάσετε τις συμμετοχές σας, ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ανά μέλος:

Αγαπημένο Καλοκαίρι - Η φωτογραφική Gallery του TravelStories


Τέλος υποβολής συμμετοχών!!


Λοιπόν ξεκινάει η ψηφοφορία! Πατάτε ΕΔΩ και μου στέλνετε προσωπικό μήνυμα, με ΤΡΕΙΣ προτιμήσεις σας με ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ, και το όνομα μέλους, δηλαδή με αυτή τη μορφή:

1. lthanos
2. spor_os
3. Defkalion

Η πρώτη ψήφος σας δίνει 4 βαθμούς, η δεύτερη 2 και η τρίτη 1 βαθμό. Έτσι θα βγουν οι συνολικοί βαθμοί κάθε φωτογραφίας. Οι τρεις φωτογραφίες με την ψηλότερη βαθμολογία παίρνουν τα δώρα. Αν υπάρξει ισοβαθμία σε κάποια θέση τότε προβάδισμα έχει η φωτογραφία με τις περισσότερες πρώτες προτιμήσεις κλπ.


Οι νικητές θα έχουν περιθώριο 5 μέρες από τη στιγμή που θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα να μας παραδώσουν την αρχική φωτογραφία πλήρους ανάλυσης. Στην περίπτωση που περάσει το όριο των 5 ημερών ο επόμενος στη λίστα θα πάρει το δώρο.

Λήξη ψηφοφορίας 7 Νοεμβρίου στις 22:00 !!

:)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δεν προλαβαίνω με τίποτα να ψαχτώ... Φεύγω αύριο και επιστρέφω στις 16... Είστε τυχεροί!!! :haha::haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.487
Likes
7.969
Ωραίος διαγωνισμός αυτός! Να κοιτάμε τις φωτογραφίες και να θυμόμαστε περασμένα μεγαλεία!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
o επόμενος διαγωνισμός μετά απο αυτόν και με τον χειμώνα προ των πυλών, προτείνω να ειναι "αγαπημένος μας χειμώνας":cool:
 
  • Like
Reactions: mel

travelogatos

Member
Μηνύματα
56
Likes
335
Επόμενο Ταξίδι
Πορταριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ωραία φωτογραφίες καλοκαιριού. :clap:<O:p</O:p
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Που είναι αυτοί οι καλοκαιρινοί τύποι τελοσπάντων.
Ούτε μια φωτογραφία ακόμα;
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αφεντικό. Ο μαλτάκιας με προκαλεί.
Μπορώ να ανεβάσω ό,τι ;) θέλω;
 

LastMan78

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική με μηχανή..
Θέλω να κάνω και εγώ μια ερώτηση, μπορούμε να βάλουμε φωτογραφία με το καλλίγραμμο και μαυρισμένο κορμί μας; Το ρωτάω αυτό γιατί αν επιτρέπεται θα είναι δύσκολο να βρούμε νικητή με τόσες υπέροχες φωτογραφίες που θα ανεβούν. :bleh::bleh:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ε,να αλλάξει ο τίτλος του διαγωνισμού και να γίνει "αγαπημένα οπίσθια" μιας και προβλέπω να το κάνουν πολλοί αυτό (ο GTS μου ήρθε τυχαία ως παράδειγμα!)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.294
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom