Φωτογραφικός διαγωνισμός - μεγάλο δώρο!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ώρα να βάλουμε καινούριο διαγωνισμό φωτογραφίας!!! :) Είναι ο 5ος φωτογραφικός διαγωνισμός και το θέμα είναι '' ταξίδια στην Ελλάδα'', ώστε όλοι να μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή, γιατί το δώρο είναι αρκετά μεγάλο!!!!

Οι ΔΥΟ πρώτοι νικητές κερδίζουν απο 7 διανυκτερεύσεις στη Χαλκιδική σε δίκλινο διαμέρισμα, στα Ενοικιαζόμενα Διαμερίσματα Villa Stasa, στο Πολύχρονο Χαλκιδικής, 200μ απο την παραλία, (δεν περιλαμβάνει πρωινό είναι διαμερίσματα με κουζίνα, κλιματισμό, ΤΒ, στο κέντρο του χωριού ). Διαθεσιμότητα από 10/5 έως 14/6.

Η προσφορά είναι από το δικτυακό ταξιδιωτικό οδηγό gohalkidiki.com και το πρακτορείο GHTour. Για αυτή την προσφορά ευχαριστούμε το μέλος fourkas!

θα βρείτε μια νέα κατηγορία στη γκάλερύ μας, στην οποία τα μέλη καλούνται να ανεβάσουν ΜΙΑ φωτογραφία τους, που θα συμμετάσχει στο διαγωνισμό.

Υποβολή συμμετοχών μέχρι 23:00 της Τετάρτης 14 Απριλίου. Στη συνέχεια οι συμμετοχές θα κλείσουν και τα μέλη θα ψηφίσουν τη φωτογραφία που τους αρέσει περισσότερο από αυτές που συμμετέχουν. Η ψηφοφορία θα διαρκέσει 2 εβδομάδες, λήγει 00:00 την Παρασκεύη 30 Απριλίου! Oι νικητές θα πρέπει να παραδώσουν την αρχική φωτογραφία πλήρους ανάλυσης για να πάρουν τα δώρα τους! Σε περίπτωση που έχουμε ισοβαθμία, θα γίνει κλήρωση.
Επειδή πολλά μέλη δεν έχουν απαντήσει σε μηνύματα αποφασίσαμε οτι οι νικητές θα έχουν περιθώριο 5 μέρες από τη στιγμή που θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα να μας παραδώσουν την αρχική φωτογραφία πλήρους ανάλυσης. Στην περίπτωση που περάσει το όριο των 5 ημερών ο επόμενος στη λίστα θα πάρει το δώρο.


Εδώ μπορείτε να δηλώσετε τις συμμετοχές σας, ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: Ταξίδια στην Ελλάδα - Φωτογραφικός διαγωνισμός του TravelStories

:)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γιούπιιιιιιιιι!!!!!!
αντε να ξεσκουριάσομε λίγο!!!!
για ρώτα στο ξενοδοχείο επιτρέπονται οι σκύλοι??:cool:
άν όχι θα βάλω μιά της πλάκας...:D
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Εγινε μια αλλαγη ως προς το δωρο, αντι για ενα νικητη θα εχουμε δυο νικητες και ο καθε νικητης κερδιζει 7 διανυκτερευσεις σε δικλινο στα Ενοικιαζόμενα Διαμερίσματα Villa Stasa. :)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Άντε λοιπόν καλή τύχη σε όλους. Ευχαριστούμε και τον fourka για το super δώρο!

Ανέβασα φωτογραφία από Ναύπακτο.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αυτός ο διαγωνισμός μ' έκανε να συνειδητοποιήσω ότι οι περισσότερες φωτογραφίες μου είναι από εξωτερικό, Ελλάδα λίγα πράγματα:shock:
Κάτι βρήκα όμως, έτσι για τη συμμετοχή!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Ελλάδα! Πολύ ωραία! Μόλις ανέβασα μια καλοκαιρινή φωτογραφία για να μπαίνουμε στο κλίμα!
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.772
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ανεβασα και εγω μια απο Χανια!! Αλλα για καποιο λογο την πηρε δυο φορες οποτε οι υπευθυνοι ας σβυσουν την μια καθως εγω δεν εχω δυνατοτητα να την σβυσω.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ανεβασα και εγω μια απο Χανια!! Αλλα για καποιο λογο την πηρε δυο φορες οποτε οι υπευθυνοι ας σβυσουν την μια καθως εγω δεν εχω δυνατοτητα να την σβυσω.
Manolism..σκέφτομαι να τραβήξω και εγώ καμμιά απο την γειτονιά μου..
λές να πέσομε σε ίδια??:rolleyes:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
αντε να βλεπουμε συμμετοχες!ηδη εχουμε 14 φωτογραφιες!αντε να ανεβασουμε κι αλλες!!!!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ανεβασα και γω μια αλλα δν την βλεπω:(
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom