Χανιά

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Εκεί ψάχνω, αλλά τόσα πολλά που έχει λίγο τα έχασα...! Θα το βρώ που θα μου πάει..!
Το πανοραμα ειναι πολυ ωραιο και το santa marina επεισης.
κοιταξε τα.
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Το Santa Marina κοστίζει 3.250€ για 5 βράδια .... ΣΟΚ! :confused:

Έχει κι άλλο Santa Marina (λάθος έβλεπα) :p
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Το Santa Marina κοστίζει 3.250€ για 5 βράδια .... ΣΟΚ! :confused:

Έχει κι άλλο Santa Marina (λάθος έβλεπα) :p
μα και το αλλο santa Marina Beach resort για τον Ιουνιο το βλεπω απο 70 εως 89 ευρω το βραδυ!!!!!!!!!!!
 

Aleksandra

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
και τα δυο μερη ειναι πιο μακρια απο 5-6 Km αλλα εχουν πολλα δρομολογια λεωφορειων συνεχως.
ειναι παρα πολυ ξενοδοχεια σε αυτες τις περιοχες σαν resort,μπες στο Booking και θα βρεις μπολικα.
οταν καταληξεις σε καποιο πες μας να δουμε αν το γνωριζουμε που να σου πουμε την γνωμη μας.

Γεια σας και απο μενα!Εγω θα πάω στα Χανιά 30/7-3/8 ψαχνω κατάλυμα και κατέληξα στο atlantida mare στην Αγια Μαρινα,ενα απλο ξενοδοχειο,αρκετά καλη τιμη και περισσοτερο μου αρεσε η τοποθεσία.Βεβαια τα συμπεράσματα αυτα τα έβγαλα απο τις φωτο που είδα.Μπορείτε να μου πειτε την γνώμη σας αν γνωρίζετε;
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Καλησπέρα ! Μετά από ένα ατελείωτο Σαββατοκύριακο δουλειάς έρχεται η ξεκούραση. Λοιπόν στο θέμα μας. Κατέληξα σε αυτό:
http://www.creta-palm.gr/index-1-greek.html
η τιμή του είναι μέσω booking στα 300 € για 5 βράδια και τα σχόλια πολύ θετικά. Τέλεια!!! Αν έχει πάει κάποιος ας μας πει γνώμη. Θενκς
 

LIONOR

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
Γεια σας και απο μενα!Εγω θα πάω στα Χανιά 30/7-3/8 ψαχνω κατάλυμα και κατέληξα στο atlantida mare στην Αγια Μαρινα,ενα απλο ξενοδοχειο,αρκετά καλη τιμη και περισσοτερο μου αρεσε η τοποθεσία.Βεβαια τα συμπεράσματα αυτα τα έβγαλα απο τις φωτο που είδα.Μπορείτε να μου πειτε την γνώμη σας αν γνωρίζετε;
Ψαχνω κι εγω δωματιο για αρχες Αυγουστου και το εχω και αυτο που διαλεξες, στα υποψην...
Προσπαθω να βρω κατι σχετικα απλο, αυτο που με ενδιαφερει κυριως να εχει δικο του μπαλκονι με θεα την θαλασσα και οχι την...πισινα, οπως εχουν τα περισσοτερα :(
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εγώ έκλεισα στο Bozzali ,στο κέντρο των Χανίων.ελπίζω να έκανα καλή επιλογή.146 ευρώ για δύο βράδια το δίκλινο με πρωινό .
 

Aleksandra

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Ψαχνω κι εγω δωματιο για αρχες Αυγουστου και το εχω και αυτο που διαλεξες, στα υποψην...
Προσπαθω να βρω κατι σχετικα απλο, αυτο που με ενδιαφερει κυριως να εχει δικο του μπαλκονι με θεα την θαλασσα και οχι την...πισινα, οπως εχουν τα περισσοτερα :(
Ειναι απλο αλλα εχω διαβάσει καλές κριτικές.Καλα θα ηταν να μας πει κάποιος την γνώμη του αν γνωρίζει κατι για το atlantida mare η εχει μείνει παλιότερα.
 

sto_char

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Εάν ψάχνετε για κάτι οικονομικό δείτε το Atlantica Caldera Creta Paradise. Η τιμή είναι περίπου στα 100€ το άτομο για δύο βράδια με ημιδιατροφή σε δωμάτιο με θέα θάλασσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom