Χειμερινος Προορισμος Στην Ελλαδα

John1987

Member
Μηνύματα
37
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Αντζελες
Παιδια αλλαγη πλανων καταληγω Ορεινη Κορινθια διοτι εχω μονο 2 διανυκτερευσεις!

Ειδα μια προσφορα στο χωριο Γκουρα βολευει εκει?Η καλυτερα να μεινω καπου στα Τρικαλα?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Εγω προτεινω το Χωριο Γκουρα διπλα στη λιμνη Φενεου.Μου αρεσε καλυτερα απο Τρικαλα Κορινθιας.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Θα συμφωνήσω κι εγώ με την Κλεοπάτρα, η Γκούρα είναι πιο γραφικό χωριό και αν πας να πιεις σπαστή σοκολάτα στο Καφενείο του Μπεκιάρη, εντελώς cult αλλά είναι αληθινή εικόνα επαρχίας χωρίς freddoccino και διάφορες αηδίες που έχουν κατακλύσει τα καφέ της χώρας μας...
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Παιδια αλλαγη πλανων καταληγω Ορεινη Κορινθια διοτι εχω μονο 2 διανυκτερευσεις!

Ειδα μια προσφορα στο χωριο Γκουρα βολευει εκει?Η καλυτερα να μεινω καπου στα Τρικαλα?
Να μείνεις! Μην ξεχάσεις να πας στις λίμνες: Φενεού, Δασίου ή και Στυμφαλίας.
 

John1987

Member
Μηνύματα
37
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Αντζελες
Τωρα εβλεπα και τις ταξιδιωτικες ιστοριες και λεπτομερειες.Λεει παντως απεχει 20 χλμ απο τα Τρικαλα το χωριο Γκουρα,μηπως ειναι λιγο μακρια?Για βραδυ Τρικαλα δεν παει ο κοσμος?

Αυτη ειναι η προσφορα: http://www.ekdromi.gr/deals/oreini-korinthia-xenonas-goura

Λιμνη Δοξα δεν ειναι στις must?Οποιος εχει παει ας δωσει tips!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Λιμνη Δοξα δεν ειναι στις must?Οποιος εχει παει ας δωσει tips!
Ναι, λίμνη Δόξα-λίμνη Φενεού είναι το ίδιο. Αν δεις μερικές σελίδες πιο πριν έχω γράψει μερικά στοιχεία για την περιοχή.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Από Τρίκαλα είναι λίγο μακριά αν θέλεις να έχεις βάση τη Γκούρα αλλά να πηγαίνεις Τρίκαλα για φαγητό, καφέ, ποτό κτλ. Στα Τρίκαλα έχει όντως περισσότερες επιλογές από αυτή την άποψη αλλά μη φανταστείς και τίποτα τρομερό ειδικά το βράδυ. Από τη στιγμή όμως που πας ένα διήμερο να χαλαρώσεις θα απολαύσεις τόσο ωραία φύση κατά τη διάρκεια της ημέρας που και να μην βρεις ένα μπαράκι το βράδυ δε νομίζω να είναι τραγικό. Υποκειμενικά πάντα θα έβρισκα έναν ωραίο ξενώνα με τζάκι και θα άραζα το βράδυ με ένα μπουκαλάκι κρασί, αν όμως θέλετε έστω και υποτυπώδη νυχτερινή διασκέδαση μάλλον τότε πρέπει να πάτε Τρίκαλα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.050
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Τι ειναι η σπαστη σοκολατα;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Σπαστή σοκολάτα λένε ένα ρόφημα που φτιάχνουν από ΙΟΝ αμυγδάλου λιωμένη σε μπρίκι.
 

John1987

Member
Μηνύματα
37
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Αντζελες
Παιδια απο ekdromi.gr εχει αγορασει κανεις καποια προσφορα?Φοβαμαι για απατες κτλ!
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Εγώ είχα δει μία προσφορά εκδρομής στο ekdromi.gr, αλλά δεν ήθελα να την κλείσω μέσω του ekdromi.gr γιατί δεν ήμουν σίγουρη ότι θα είχε δωμάτια τις ημερομηνίες που ήθελα (και όχι μήπως πρόκειται για απάτη).

Πήρα λοιπόν το ξενοδόχο και συνεννοήθηκα απευθείας μαζί του. Έκλεισα δηλαδή με την τιμή της προσφοράς αλλά απευθείας με το ξενοδοχείο, χωρίς να μπλέξω ιστοσελίδες και τρίτους. Μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο το ξενοδοχείο να ρωτήσεις για τη δυνατότητα αυτή. Και έτσι ελέγχεις ότι όντως υπάρχουν και διαθέσιμα δωμάτια για τις ημερομηνίες που θέλεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.639
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom