Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
θέλω να ρωτήσω κατι για την ραιαναιρ αλλά δεν ξέρω αν είναι το σωστό μέρος , αλλά τες πα . βρήκα εισιτήρια της ραιαν απο Βερολίνο για Όσλο 30 κατι ευρώ. και η ερώτηση θα έχω το δικαιούμαι να πάρω βαλίτσα η είναι μονό χειραποσκευή?? ευχαριστώ
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Με τη δημοσιευμένη τιμή, ούητε βαλίτσα παίρνεις, ούτε τσεκ ιν κάνεις, ούτε αγοράζεις το εισιτήριο με πιστωτική κάρτα. Για όλα αυτά, πρέπει να πληρώσεις τις αντίστοιχες επιπλέον χρεώσεις της Ryanair.
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
οπότε για μια βαλίτσα και τα συναφή ποσό μπορεί να κοστίσει στο περίπου??
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ονειρεμένο Ταξίδι
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
οπότε για μια βαλίτσα και τα συναφή ποσό μπορεί να κοστίσει στο περίπου??
Αν μπεις στο site τους και κάνεις τα βήματα για κράτηση (χωρίς να την κάνεις ντε και καλά) θα τα βρεις ακριβώς, όχι τίποτε άλλο αλλά για να ξες τι θα φύγει από την τσέπη σου.
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
57
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
νησια φιτζι
καλησπερα
σε λιγεσ μερεσ πεταω με ryanair το προβλημα μου ειναι οτι επειδη εκλεισα φθηνα εισητηρια οπωσ γνωριζετε επιτρεπουν μονο μια τσαντα χειρος η οποια πρεπει να ειναι 50*40*20 ενω εμεις εχουμε 47*23*28.
για λιγα εκατοστα παραπανω λετε να δημιουργηθει προβλημα?
εχω ακουσει οτι αν ειναι εστω και ενα εκατοστο πιο μεγαλη σε βαζουν να πληρωσεισ για μια βαλιτσα.ισχυει βρε παιδια?
αν εχει ταξιδεψει καποιοσ με την εταιρια αυτη ας μου πει να ησυχασω,παιρνω τηλεφωνο και στο αεροδρομιο να ρωτησω αλλα δεν απαντανε!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
αυτό δυστυχώς μπορεί να συμβεί. άλλα αυτό παίζει κι ρόλο σε ποιον εργαζόμενο κι αεροδρόμιο μπορεί να πέσεις. έχει τύχει να μη πάρουν χειραποσκευή, επειδή δε έμπαινε "άνετα" στο κουτί, δλδ έπρεπε να το πιέσεις
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
δεν θα χετε προβλημα, τι βαλιτσα ειναι? αμα μπορεις να τη ζουλιξεις 2 εκατοστα θα χωρεσει
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
δεν θα εχεις προβλημα αν δεν την φουσκωσεις,θα μπει στηνθηκη, σε καποια αεροδρ , οπως Θεσ/νικης ειναι αυκολα τα πραγματα, αντιθετως στο Σαρλερουα τις βαζουν στην θηκη κ τις ζυγιζουν
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Κοντηνε την 3 ποντους με πριονακι, παντα κουβαλαω ενα στα ταξιδια μου για τετοιες περιπτωσεις...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Διαβαζω κι εγω... "ενα προβλημα μπροστα μας" και λεω θα'ναι κατι ασχημο. Δεν ειναι προβλημα αυτο, στην αναγκη (λεμε τωρα) αγοραζεις μια βαλιτσα απο'κανα κινεζικο και εισαι τζετ :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.085
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Kαι πρόσεξε πρέπει να χωρέσεις και την τσάντα χειρός σου μέσα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
σε λιγεσ μερεσ πεταω με ryanair το προβλημα μου ειναι οτι επειδη εκλεισα φθηνα εισητηρια οπωσ γνωριζετε επιτρεπουν μονο μια τσαντα χειρος η οποια πρεπει να ειναι 50*40*20 ενω εμεις εχουμε 47*23*28.
Eδώ λέει ότι επιτρέπεται 55x40x20.

εχω ακουσει οτι αν ειναι εστω και ενα εκατοστο πιο μεγαλη σε βαζουν να πληρωσεισ για μια βαλιτσα.ισχυει βρε παιδια?
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.497
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom