Αυστραλία Γαλλική Πολυνησία Ως Σίδνεϋ - Μπόρα Μπόρα και μη παρέκει....!

Natasafil

Member
Μηνύματα
27
Likes
188
Και εγω εκει ηθελα να παω γαμηλιο ταξιδι και δεν με αποσχολουσαν τα 7000-8000ευρω που θα χαλουσα,αλλα δεν ηθελε η γυναικα μου γιατι δεν ειχε μπει ποτε σε αεροπλανο και φοβοταν με την ιδεα και μονο τοσες ωρες σε αεροπλανο και τελικα μου χαλασε ενα ονειρο.Τωρα πια ειναι αργα για τετοιο ταξιδι.................Τελικα ποσο κοστισε το ολο το πακετο?
Χίλια συγνώμη για ην καθυστέρηση! Ξεμυαλισμένη καθώς είμαι, μόλις είδα ότι δεν σου έχω απαντήσει! Κοίτα, την δικαιολογώ τη γυναίκα σου, είναι too much για κάποιον που δεν έχει μπει σε αεροπλάνο να κάνει ένα τόσο μακρινό ταξίδι. Θα τα σιχαινόταν και μετά ούτε για Ρώμη δεν θα μπορούσες να την πείσεις. Πού πήγατε γαμήλιο τελικά; Όσο για το πακέτο, ισχύουν οι τιμές που έγραψα στην αρχή της ιστορίας συν κάποια έξοδα που κάναμε για φαγητό και σουβενίρ. Χονδρικά, έφτασε στα 5000 ευρώ / άτομο. Σου εύχομαι να μην παρατήσεις το όνειρο, όσο δύσκολο και αν είναι...Εξάλλου, όπως λέει και το άσμα "όσες και αν χτίζουν φυλακές και αν ο κλοιός στενεύει, ο νους μας είναι αληταριό που όλο θα δραπετεύει..."
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom