Αγκίστρι Αγκιστρι - tips και αποριες

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
μία ακόμη ερώτηση...
υπάρχουν ντουζιέρες στις παραλίες;
δηλαδή το ελεύθερο είναι τελείως ελεύθερο ή μπορείς να "βολευτείς" κάπως με τουαλέτες και ντουζ ας πουμε;
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αστυπαλαια
Χαλικιαδα δεν εχει ντουζιερες η τουαλετες. Δραγονερα δεν ειμαι σιγουρος ας μας πει καποιος που ξερει!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Merci bien frenchman! Ωστόσο, επειδή έχουμε να κάνει ποδήλατο καμιά 15αριά χρόνια, υπάρχουν εναλλακτικές; Γιατί άκουσα ότι τα λεωφορεία είναι πικρή ιστορία...
Αν νοικιάζαμε αμάξι τη μία μέρα θα συνέφερε;
ο,τι και να γινει, μα ό,τι και να γινει, μην παρετε λεωφορειο !!!!! αν δε θες ποδηλατο, βολευει το τρενακι για κοντινες αποστασεις. Διαφορετικα, ναι, παρε αμαξι!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϋλάνδη

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Έχω όμως μια απορία, γιατί να μην επιτρέπεται να αναφέρουμε ονόματα ξενοδοχείων από τα οποία είμαστε κατά κάποιον τρόπο δυσαρεστημένοι, και επιτρέπεται να προτείνουμε ονομαστικά άλλα καταλύμματα; Τους αξίζει όχι μόνο να μην πατήσει κανείς αλλά να τους τα κλείσουν!
Γιατί σύμφωνα με τους όρους χρήσης του forum:
Απαγορεύονται αυστηρά καταγγελίες ή δυσφημιστικά μηνύματα στο forum, προς επαγγελματίες του ταξιδιωτικού αλλά και οποιουδήποτε άλλου χώρου. Όσα μέλη έχουν αντιμετωπίσει προβλήματα μπορούν να τα καταγγείλουν επώνυμα στους αρμόδιους φορείς.
http://www.travelstories.gr/rules.php

Οι αναλυτικοί λόγοι έχουν αναφερθεί και συζητηθεί εκτενώς σε άλλα θέματα.
Με μια αναζήτηση μπορείς να τους βρεις.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Την αντιμετώπισα κ εγω αυτη τη στάση..κ μάλιστα προσπαθώντας να κλείσω για 2 βδομαδες μετα..
πολλοι μου παν "πάρε μας 2-3 μερες πριν έρθεις"..
ειναι πραγματικα απαράδεκτο..
εν τέλει μια γιαγιά μου άνοιξε τα μάτια: "αυτη τη στιγμη εχω διαθεσιμότητα παιδι μου..αλλα δεν μπορώ να σου κλεισω..πάρε με την κυριακή να σου πω..μήπως βρεθεί κανείς που να θέλει για εβδομαδα κι οχι για σουκου..μην φοβασαι οτι δεν θα βρεις πιο μετά..ειναι αδειο το νησι, εχουμε παθει ολοι μεγαλη ζημια"..:shock: στο τσακ κρατηθηκα να μην της απαντησω..

αν θες πάντως, μιας κ έχω πάρει ένα σωρό τηλεφωνα, ευχαρίστως να σου προτείνω ορισμένους που ειχαν κατά την γνώμη μου πιο νορμάλ αντιμετώπιση..
Αυτο παιδια το αντιμετωπιζεις και στην Ελαφονησο και στη Τζια ..και σου το λενε στα ισια ..εσυ μπορει να μου κλεισεις εκ των προτερων για μια βραδια και μετα να προκυψει πελατης για πολλες διανυκτερευσεις και να μου εχεις κανει χαλαστρα στο δωματιο.
Λατινα ,αν θες,δωσε μας σε παρακαλω καποια ονοματα ξενοδοχειων-δωματιων.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
γενικα στο αγκιστρι υπαρχει μια αρνητικη σταση απεναντι στους τουριστες του σαββατοκυριακου (αυτο φαινεται ακομα και απο τα δρομολογια των λεωφορειων , που αν και γινεται χαμος καθε Σ/Κ , δε λενε να αυξησουν τα δρομολογια ουτε κατα ενα) . Θα πρεπει, όμως, να καταλαβουν οτι αν χασουν και αυτους τους τουριστες, ειναι ολοκληρωτικα χαμενοι. Αντιθετα, στην Αιγινα οι ανθρωποι κανουν τεμεναδες να κατσεις εστω και μια μερα
 

FroggyGreek

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Παιδια επειδη θα επισκευτω αρκετα συντομα το νησι τι προτεινετε για μια παρεα 4 ατομων ε μια σκηνη για ελευθερο καμπινγκ για 3 βραδια?
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Παιδια επειδη θα επισκευτω αρκετα συντομα το νησι τι προτεινετε για μια παρεα 4 ατομων ε μια σκηνη για ελευθερο καμπινγκ για 3 βραδια?
διαβασε τα μερη που προτεινονται στο αρθρο και που συνηθιζεται το ελευθερο και αποφασιστε ποιο ταιριαζει καλυτερα σε εσας!
 

FroggyGreek

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Το διαβαα απλα δεν αναφερεται καπου συγκεκριμενα για το ελευθερο..σκεφτομασταν ειτε δραγωνερα ειτε απονησος απλα ψιλοεχω μπερδευτει με το πιο απο τα 2 συμφερει περισσοτερο απο την αποψη της ταβερνας σχετικα κοντα..
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
Το διαβαα απλα δεν αναφερεται καπου συγκεκριμενα για το ελευθερο..σκεφτομασταν ειτε δραγωνερα ειτε απονησος απλα ψιλοεχω μπερδευτει με το πιο απο τα 2 συμφερει περισσοτερο απο την αποψη της ταβερνας σχετικα κοντα..
μεταξυ των 2 προτεινω δραγωνερα..στην απονησο δεν ειδα να παιζει ελευθερο..στην δραγωνέρα υπάρχει μπαράκι πάνω στην θάλασσα με ποτά, σάντουιτς, σουβλάκια κλπ. μου ειπαν βέβαια οτι παίζει μουσική μέχρι αργά, οπότε προτείνω να στήσετε όσο γίνεται πιο μακριά του!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.676
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom