Κροατία απο zagreb-δαλματικες ακτες

georgekallig

Member
Μηνύματα
14
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
zagreb
Ταξίδι-Όνειρο
bahamas
καλημερα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν αξιζει να παω απο zagreb-δαλματικες ακτες οδικος.εχω βρει φθηνα εισιτιρια το καλοκαιρι για zagreb και ελεγα να νοικιασω αμαξι και να παω οδικος αλλα απο οτι βλεπω οι καλες περιοχες zadar,split,dubrovnic ειναι απο4εως 7 ωρες μακρια.ξερει κανεις περιοχη που να ειναι πιο κοντα στο zagreb και να αξιζει να την επισκευτω.το ταξιδι μου ειναι και περιορισμενων ημερων,θα φτασω πεμπτη βραδυ και θα φυγω κυριακη μεσημερι.ευχαριστω για καθε βοηθεια.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εγώ θα σου προτείνω Λιουμπλιάνα...είναι πολύ πιο κοντά στο Ζάγκρεμπ από τις πόλεις που αναφέρεις (κανά 2ωρο το πολύ) και βγαίνει άνετα ακόμα και για ημερήσια εκδρομή καθώς είναι πολύ μικρή πόλη, αλλά πολύ χαριτωμένη επίσης!! Για τόσες λίγες μέρες νομίζω θα χάσεις πολύ χρόνο πηγαίνοντας στις ακτές!
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Εγώ θα σου προτείνω Λιουμπλιάνα...είναι πολύ πιο κοντά στο Ζάγκρεμπ από τις πόλεις που αναφέρεις (κανά 2ωρο το πολύ) και βγαίνει άνετα ακόμα και για ημερήσια εκδρομή καθώς είναι πολύ μικρή πόλη, αλλά πολύ χαριτωμένη επίσης!! Για τόσες λίγες μέρες νομίζω θα χάσεις πολύ χρόνο πηγαίνοντας στις ακτές!

Ναι αλλα δεν θα μπορεσει να δει Σπλιτ και Ντουμπροβνικ,λογω αποστασης?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ναι αλλα δεν θα μπορεσει να δει Σπλιτ και Ντουμπροβνικ,λογω αποστασης?

Για 3 μέρες που έχει στη διάθεσή του μου φαίνεται ταλαιπωρία να πάει ως το Σπλιτ (πόσο μάλλον ως Ντουμπρόβνικ)...τι θα προλάβει να δει; Γι' αυτό το λόγο πρότεινα να κινηθεί αλλιώς.
 

georgekallig

Member
Μηνύματα
14
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
zagreb
Ταξίδι-Όνειρο
bahamas
τελικα εκλεισα για 5 μερες γιατι αλλιως ηταν μονο ταλαιπωρια,και ετσι θα επισκευτω τις δαλματικες ακτες.ευχαριστω πολυ για τις προτασεις
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.747
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom