Μαλαισία βαλιτσες και φυγαμε*

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
παντως τωρα που ειδα το προφιλ σου να ξερεις οτι εγω στην ηλικια σου δεν ειχα παει ακομα εξωτερικο,ξεκινησα να ταξιδευω στα 23 και στην 8χρονη ''ταξιδιωτικη μου καριερα'' δεν τα χω παει κι ασχημα:D
βεβαια τωρα αρχιζουν τα δυσκολα...τι να πω, σου ευχομαι καποια μερα να φτασεις εκει στην αλλη ακρη του πλανητη!με σωστη οικονομικη οργανωση και χωρις υπερβολες τιποτα δεν ειναι ακατορθωτο:clap:
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
παντως τωρα που ειδα το προφιλ σου να ξερεις οτι εγω στην ηλικια σου δεν ειχα παει ακομα εξωτερικο,ξεκινησα να ταξιδευω στα 23 και στην 8χρονη ''ταξιδιωτικη μου καριερα'' δεν τα χω παει κι ασχημα:D
βεβαια τωρα αρχιζουν τα δυσκολα...τι να πω, σου ευχομαι καποια μερα να φτασεις εκει στην αλλη ακρη του πλανητη!με σωστη οικονομικη οργανωση και χωρις υπερβολες τιποτα δεν ειναι ακατορθωτο:clap:
Γλυκιά μου σ'ευχαριστώ που με ενθαρρύνεις:clap:..Μου δίνεις μεγάλη χαρά! Η 8χρονη ταξιδιωτική σου καριέρα είναι αξιοζήλευτη...Σου εύχομαι ολόψυχα να πραγματοποιήσεις και άλλα μεγάλα όνειρά σου!
Ελπίζω και εγώ να καταφέρω μέσα στα επόμενα δέκα χρόνια να δω και να γευτώ πολλά καινούρια μέρη, και να επισκεφτώ ονειρεμένους προορισμούς :trekker:...Μα υπάρχει ωραιότερο πράγμα από το να γυρνάς από ένα ταξίδι και να κουβαλάς μαζί σου μια ζωή τις αναμνήσεις και να νιώθεις γεμάτος?!!! :D
Η μεγάλη μανία με έπιασε στα 19 μου και μου έγινε εθισμός και ανάγκη!
Η Γαλλική Πολυνησία που λες είναι στο μυαλό μου ως ταξίδι όνειρο, πολύ μακρυνό όμως για να το πραγματοποιήσω τώρα :roll:..γι'αυτό μόλις είδα τις φωτογραφίες σου ενθουσιάστηκα! Χαχα, μην αγχώνεσαι, τελείωσε αυτή την πανέμορφη ιστορία με την ησυχία σου και μετά φτιάξε μας ένα φωτογραφικό εξωτικό ρεπορτάζ αν θέλεις...
Ααα και φυσικά θα μας ενδιέφερε πάρα πολύ το ταξίδι σου σε Περού και Βολιβία :clap:..πάρε το χρόνο σου και δώσε μας λίγη από τη μαγεία του ταξιδιού αυτού!
Με το γράψιμο το έχεις πολύ πάντως!
 

kathrinoula

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Πρώτη φορά συγκινούμαι με γάμο, πραγματικά το λέω. Να ζήσετε μια ζωή ευτυχισμένη.
Πόσο μου θύμισες τον εαυτό μου, σχετικά με τα έθιμα του γάμου, δεν λέγεται κι ας ειμαι μικρότερη σου κατά 6 χρόνια.
Υπέροχο ταξίδι, περιγραφή και φωτογραφίες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom