ιππικος ομιλος!!!!

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
86
καλησπερα σε ολους τους τραβελστοριτες και τις τραβελστοριτισες..

μηπως γνωριζει κανεις τιποτα πληροφοριες για ιππικο ομιλο στην Αθηνα????

παει κανεις για ιππασια? που ??

:D
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
86
thanks ! αλλα περα απο τις πληροφοριες του ιντερνετ, θα με ενδιεφερε να ακουσω καποια προσωπικη αποψη, εμπειρια..

ευχαριστω!!
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
169
Likes
387
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Τι ακριβως ψαχνεις....? Εναν οποιονδηποτε ομιλο για να ξεκινησεις ιππασια ?? Εχεις στο μυαλο σου καποιο συγκεκριμενο ομιλο ?? Εγω μενω Θεσσαλονικη αλλα ισως να μπορω να βοηθησω...Ξερω δυο-τρια ατομα που ιππευουν στην Αθηνα....
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ονειρεμένο Ταξίδι
Costiera Amalfitana
Neraida τί έγινε?Μετά το καμηλο-riding σκέφτεσαι σοβαρά ν ασχοληθείς με την ιππασία?
Μ εκπλήσεις!!!!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.279
Ονειρεμένο Ταξίδι
ολη η γη
Τι ακριβως ψαχνεις....? Εναν οποιονδηποτε ομιλο για να ξεκινησεις ιππασια ?? Εχεις στο μυαλο σου καποιο συγκεκριμενο ομιλο ?? Εγω μενω Θεσσαλονικη αλλα ισως να μπορω να βοηθησω...Ξερω δυο-τρια ατομα που ιππευουν στην Αθηνα....
vicky για καποιον που θελει να ξεκινησει ιππασια θεσσαλονικη εχεις κατι να προτεινεις? επισης απο τιμες τι παιζει? ευχαριστω....:D
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
169
Likes
387
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
vicky για καποιον που θελει να ξεκινησει ιππασια θεσσαλονικη εχεις κατι να προτεινεις? επισης απο τιμες τι παιζει? ευχαριστω....:D
mfish συγγνωμη που αργησα να απαντησω αλλα δεν ειχα προσβαση στο internet... iππευα 2 χρονια στην Θερμη και 3 χρονια στον ιππικο ομιλο Βορειου Ελλαδος....Γενικα τα μαθηματα και στους δυο ομιλους κοστιζουν 20 ευρω την ωρα.....Τωρα αν θες να παρεις τροφεια ενα αλογο (δηλαδη να το νοικιασεις ολοκληρο ή μισο (3 μαθηματα την εβδομαδα) μηνα) στον ΙΟΒΕ κανει 350 και 250 αντιστοιχα αν θυμαμαι καλα...Στην Θερμη εκανα μονο μαθηματα οποτε για τροφεια δεν ξερω να σου πω....Παντως εχω πολλους γνωστους και σε αλλους ομιλους οποτε μπορω να ρωτησω και για αλλου αν θελεις...Τι ζητας απο εναν ιππικο ομιλο? Ομορφο περιβαλλον...? Καλους προπονητες...? Ωραια ατμοσφαιρα...? Ο καθενας εχει και κατι αλλο να προσφερει παραπανω....
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.279
Ονειρεμένο Ταξίδι
ολη η γη
mfish συγγνωμη που αργησα να απαντησω αλλα δεν ειχα προσβαση στο internet... iππευα 2 χρονια στην Θερμη και 3 χρονια στον ιππικο ομιλο Βορειου Ελλαδος....Γενικα τα μαθηματα και στους δυο ομιλους κοστιζουν 20 ευρω την ωρα.....Τωρα αν θες να παρεις τροφεια ενα αλογο (δηλαδη να το νοικιασεις ολοκληρο ή μισο (3 μαθηματα την εβδομαδα) μηνα) στον ΙΟΒΕ κανει 350 και 250 αντιστοιχα αν θυμαμαι καλα...Στην Θερμη εκανα μονο μαθηματα οποτε για τροφεια δεν ξερω να σου πω....Παντως εχω πολλους γνωστους και σε αλλους ομιλους οποτε μπορω να ρωτησω και για αλλου αν θελεις...Τι ζητας απο εναν ιππικο ομιλο? Ομορφο περιβαλλον...? Καλους προπονητες...? Ωραια ατμοσφαιρα...? Ο καθενας εχει και κατι αλλο να προσφερει παραπανω....
ευχαριστω για τις πληροφοριες...!!!:lol:
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.421
Likes
4.405
Επαναφέρω το θέμα, έχουμε προσωπική εμπειρία από ιππικό όμιλο στη Θεσσαλονίκη?
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
169
Likes
387
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Επαναφέρω το θέμα, έχουμε προσωπική εμπειρία από ιππικό όμιλο στη Θεσσαλονίκη?[/QUOT
Αν και πάνε χρόνια που παραιτήθηκα απο το άθλημα, ίσως μπορω να σε βοηθήσω...

Στείλε μου πμ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom