1. Εκπτώσεις Aegean για όλους τους προορισμούς του εξωτερικού! Δείτε ΕΔΩ
  2. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο / Ιούνιο / Ιούλιο 2011! Κάντε κλικ εδώ!

Γαλλία καιρος στο παρισι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος abarasyn, στις 19 Ιουνίου 2010.

1. abarasyn

abarasyn New Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Βαρκελώνη
    καλησπερα σε ολους! στις 8 ιουλιου θα παω στο παρισι για μια βδομαδα :haha: και προβληματιζομαι για τον καιρο. Η θερμοκρασια εκεινη την περιοδο ειδα οτι ειναι 13-25 βαθμους. Δηλαδη εχει εναν ανοιξιατικο ελληνικο καιρο? ποσο κρυο κανει? εχει ζεστη η οχι? θα ηθελα αν εχει παει κανεις και μπορει να μου πει! ευχαριστω!!:D

2. Μοιραστείτε τη σελίδα

3. taver

taver Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Παρίσι
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Iles Kerguelen
    Είναι σαν οποιοδήποτε άλλο μέρος του κόσμου (π.χ. Αθήνα) όταν έχει 13-25 βαθμούς...

4. ioanna balla

ioanna balla Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Basel...
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    αμερική
    ήμουν την περασμένη εβδομαδα εκεί με αυτή την θερμοκρασία με καλοκαιρινα ρουχα..απλα το πρωι και το βραδυ θα χρειαστεις ενα μπουφανακι..ζακετακι..κατι τετοιο..μην αγχώνεσαι δεν χρειαζεται να κατεβασεις τα χειμερινά...

5. mourohavlos

mourohavlos Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Παταγωνία
    Ο καιρός είναι μια χαρά, δεν έχει την "ελληνική" κάψα, βοηθάει για βόλτες, εξορμήσεις και τα συναφή, εκτός αν τύχεις στην περίπτωση και είναι τόσο διαφορετικός σε σχέση με τα συνηθισμένα...
    Σε κάθε περίπτωση θα πάρεις μαζί σου μπουφανάκι, πιθανότατα θα το χρειαστείς μέχρι τις 10-11 το πρωί και ίσως το βραδάκι μετά τη δύση του ηλίου (εξαρτάται βέβαια και πόσο κρυουλιάρα είσαι!! :))

6. abarasyn

abarasyn New Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Βαρκελώνη
    σας ευχαριστώ πολύ! :romeo::romeo:

ειμαι λιγο κρυουλιαρα αλλα θα τη βρω την ακρη!:paris05:

Μοιραστείτε τη σελίδα