Γαλλία καιρος στο παρισι

abarasyn

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
καλησπερα σε ολους! στις 8 ιουλιου θα παω στο παρισι για μια βδομαδα :haha: και προβληματιζομαι για τον καιρο. Η θερμοκρασια εκεινη την περιοδο ειδα οτι ειναι 13-25 βαθμους. Δηλαδη εχει εναν ανοιξιατικο ελληνικο καιρο? ποσο κρυο κανει? εχει ζεστη η οχι? θα ηθελα αν εχει παει κανεις και μπορει να μου πει! ευχαριστω!!:D
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
καλησπερα σε ολους! στις 8 ιουλιου θα παω στο παρισι για μια βδομαδα :haha: και προβληματιζομαι για τον καιρο. Η θερμοκρασια εκεινη την περιοδο ειδα οτι ειναι 13-25 βαθμους. Δηλαδη εχει εναν ανοιξιατικο ελληνικο καιρο? ποσο κρυο κανει? εχει ζεστη η οχι? θα ηθελα αν εχει παει κανεις και μπορει να μου πει! ευχαριστω!!:D
Είναι σαν οποιοδήποτε άλλο μέρος του κόσμου (π.χ. Αθήνα) όταν έχει 13-25 βαθμούς...
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
ήμουν την περασμένη εβδομαδα εκεί με αυτή την θερμοκρασία με καλοκαιρινα ρουχα..απλα το πρωι και το βραδυ θα χρειαστεις ενα μπουφανακι..ζακετακι..κατι τετοιο..μην αγχώνεσαι δεν χρειαζεται να κατεβασεις τα χειμερινά...
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Ο καιρός είναι μια χαρά, δεν έχει την "ελληνική" κάψα, βοηθάει για βόλτες, εξορμήσεις και τα συναφή, εκτός αν τύχεις στην περίπτωση και είναι τόσο διαφορετικός σε σχέση με τα συνηθισμένα...
Σε κάθε περίπτωση θα πάρεις μαζί σου μπουφανάκι, πιθανότατα θα το χρειαστείς μέχρι τις 10-11 το πρωί και ίσως το βραδάκι μετά τη δύση του ηλίου (εξαρτάται βέβαια και πόσο κρυουλιάρα είσαι!! :))
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom