Ryanair Ποιά η γνώμη σας για τη Ryanair;

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
επειδη κι εγω πεταω την πεμπτη για ρωμη με την ραηαν,μπηκα σημερα να κανω τσεκ ιν και στις επιλογες για ταξιωτικο εγγραφο πρεπει να δηλωσεις μονο διαβατηριο.ξερει κανενας τι γινεται?το αγνοεις και δηλωνεις τον αριθμο της ταυτοτητας σου?
Πρέπει πρωτα να επιλέξεις την χωρα και μετα σου δινει και την επιλογή ταυτότητα ή διαβατήριο.
 

mar1anta

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική
Παιδιά έχω σοβαρό πρόβλημα και έχω τρελαθεί..
Έκανα χθες on line check in, αλλά σήμερα πήγε η φίλη μου χωρις να το ξέρει και έβγαλε καινουρια ταυτότητα, που σημαινει διαφορετικός αριθμός από αυτον που δήλωσα εγώ...............

Ξέρω ότι γενικά δεν μπορείς να αλλάξεις κάτι μετά το check in και ταξιδευουμε σε 2 μερες.. Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει τι να κάνω;;;;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Παιδιά έχω σοβαρό πρόβλημα και έχω τρελαθεί..
Μην τρελενεσαι.
Έκανα χθες on line check in, αλλά σήμερα πήγε η φίλη μου χωρις να το ξέρει και έβγαλε καινουρια ταυτότητα, που σημαινει διαφορετικός αριθμός από αυτον που δήλωσα εγώ...............
Ε,και ? Στην καρτα επιβιβασης δεν αναφερετε ο αριθμος ταυτοτητας.

Ξέρω ότι γενικά δεν μπορείς να αλλάξεις κάτι μετά το check in και ταξιδευουμε σε 2 μερες.. Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει τι να κάνω;;;;
Να ετοιμασεις τα πραγματα σου για ταξιδι.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νοrd Kapp οδικως
Ετσι ειναι.

την ταυτοτητα την θελεις μονο για την ταυτοπροσωπία.
Εγραψες πουθενα τον αριθμό της;




ΥΓ: Γυναίκες... ολο φασαρια :bleh:
Εξαιτιας της δικιας μου καναμε το γυρο των βουνων του Κοσόβου γιατι δεν πηρε την δικη της :cool:
 

markoniko

Member
Μηνύματα
48
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βερονα, Βενετια
Ετσι ειναι.

την ταυτοτητα την θελεις μονο για την ταυτοπροσωπία.
Εγραψες πουθενα τον αριθμό της;




ΥΓ: Γυναίκες... ολο φασαρια :bleh:
Εξαιτιας της δικιας μου καναμε το γυρο των βουνων του Κοσόβου γιατι δεν πηρε την δικη της :cool:
Αν θυμάμαι καλά είναι απαραίτητο να δώσεις τον αριθμό της ταυτότητα για να κάνεις check in.
Αν ισχύει αυτό θα πρέπει να τους πάρεις τηλέφωνο και να αλλάξεις τον αριθμό της ταυτότητας (θα δεις σε προηγούμενα μυνήματα το internatinal τηλέφωνο της ryanair)
 

mar1anta

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική
Αν θυμάμαι καλά είναι απαραίτητο να δώσεις τον αριθμό της ταυτότητα για να κάνεις check in.
Αν ισχύει αυτό θα πρέπει να τους πάρεις τηλέφωνο και να αλλάξεις τον αριθμό της ταυτότητας (θα δεις σε προηγούμενα μυνήματα το internatinal τηλέφωνο της ryanair)
Ετσι είναι.. Τον εδωσα για να κάνω check in, μου τον ζητουσε.. προσπαθω να παρω τηλεφωνο, αλλά μια μιλάει, μια δεν το σηκώνει κανένας..
Μακάρι να ειναι όπως τα λένε τα παιδια, αλλά δεν ειναι ρισκο να ταξιδευεις με λάθος στοιχεια;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
τσεκ ιν εχεις κανει ηδη.
Πανω στο boarding pass δεν γραφει τον αριθμο ταυτοτητας.
Δεν θα εχεις κανενα προβλημα.
 

mar1anta

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική
τσεκ ιν εχεις κανει ηδη.
Πανω στο boarding pass δεν γραφει τον αριθμο ταυτοτητας.
Δεν θα εχεις κανενα προβλημα.
Aχ μακαρι! Γιατι σκεφτομουν να βγαλω αλλο εισητηριο, και λογο του οτι το budget ειναι ήδη πολύ χαμηλό, στεναχωρέθηκα..
Θα πάμε έτσι, κι ότι γινει.. Θα ενημερώσω..
Ευχαριστώ πολύ..
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νοrd Kapp οδικως
εχει αναδουλειές η Ryan;

Το αφεντικό της εταιρείας, Ντέιβιντ Ο'Λίρι φέρεται να δήλωσε ότι η αεροπορική εταιρεία σχεδιάζει να εισάγει μια ιστοσελίδα πορνογραφικού περιεχομένου, στο οποίο οι επιβάτες θα μπορούν αν έχουν πρόσβαση μέσω smartphones ή iPads.
:haha:
Οι πτήσεις της ηδονής! - oi ptiseis tis idonis




ή μηπως να παω το πόστ στο θεμα "Προσφορες αεροπορικών εταιριών"; :lol:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
εχει αναδουλειές η Ryan;


:haha:
Οι πτήσεις της ηδονής! - oi ptiseis tis idonis




ή μηπως να παω το πόστ στο θεμα "Προσφορες αεροπορικών εταιριών"; :lol:
Χμμμ έτσι εξηγείται γιατί υπάρχει πιθανότητα ο Σύλβιο να πετάξει με αυτήν την εταιρεία!
Πτήσεις άνευ επιστροφής προσφέρει στον Σίλβιο Μπερλουσκόνι η Ryanair - Τελευταίες Ειδήσεις
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
@ bebes
Το αφεντικό της εταιρείας, Ντέιβιντ Ο'Λίρι φέρεται να δήλωσε ότι η αεροπορική εταιρεία σχεδιάζει να εισάγει μια ιστοσελίδα πορνογραφικού περιεχομένου, στο οποίο οι επιβάτες θα μπορούν αν έχουν πρόσβαση μέσω smartphones ή iPads.

Καλα το αφεντικο δεν τον λενε Μιχαλη????
Εχασα κανενα επεισοδιο??
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Τσόντα απ το smartphone?
Σε εποχή πρεσβυωπίας;
Μπα, δε μου το επιτρέπει η ηθική μου...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.641
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom