σταλός

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Καλημέρα κι απο μένα. Το Σάββατο φεύγω για Χανιά για 2 εβδομάδες. Χρειάζομαι τα φώτα σας.............Θα μείνω στο ξενοδοχείο Αίγλη, στον Κάτω Σταλό. Το ξέρει κανείς? Είναι καλό? Καθαρό?
Επίσης, θα ήθελα να μου πείτε, τι δεν πρέπει να χάσω επ'ουδενί. Σε ποια μέρη πρέπει οπωσδήποτε να πάω.
Περιμένω με αγωνία......τις συμβουλές σας....
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
eva σ'ευχαριστώ, πήρα πολλές ιδέες......
για το ξενοδοχείο καμία ενημέρωση????????????...........
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτικη + Αρκτικη
προσωπικη οχι.
απο οτι βλεπω στα διαφορα σαιτ μια χαρα ειναι,αλλωστε δεν νομιζω οτι σας χρειαζεται κατι περισσοτερο απο το να ειναι καθαρο και να εχει τουαλετα.
θα κατσετε πολυ λιγο στο δωματιο σας.
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
εννοειται μονο αυτό με νοιαζει....να ειναι καθαρο και ησυχο.....δεν θα το αγορασω κιολας........απλα ξερεις εχω αγχωθει λιγο γιατι δεν το αναφερει κανεις............παιδιαααααααααααα ακουει κανεις.......που να το ξερει?????????:p
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Το ξενοδοχείο βρισκεται μακρια απο τον κεντρικό δρομο οποτε φασαρία απο αυτοκίνητα δεν θα έχεις. Τωρα αν θα υπαρχουν φασαριοζοι γείτονες αυτο δεν μπορείς να το ξερεις ετσι κι αλλιως. Για φαγητό σου προτεινω την ταβερνα Maria's στον Κάτω Σταλό, ειναι πάνω στον δρόμο, εχει πολυ καλο φαγήτο. Επίσης στον Πλατανιά ο Διογένης εχει καλο φαγητο, η Δροσια (και εχει και καλες τιμες) και ο Μύλος του Κερατα ακριβως απεναντι απο τη Δροσια (ειναι ακριβο μαγαζι αλλα εχει καταπληκτικο φαγητο.) Στην Αγια Μαρινα να πάτε για φαγητο στο Jay Jays τυπου αμερικάνικο steak house. Θα εχετε αυτοκίνητο και ποσες μερες θα κάτσετε? Aπο παραλίες οι γνωστες, Φαλάσαρνα, Ελαφονήσι, αν μπορέσετε Γραμβουσα, και απο την αλλη πλευρα των Χανιων, Σταυρός και Μαράθι στο Ακρωτήρι. Στο Μαραθι εχει και ωραιες ψαροταβερνες. Επισης το φαραγγι Σαμαριας να περασετε αλλα καλυτερα αφηστε το για τις τελευταιες μερες (δεν ξερω και ποσο γυμνασμενη εισαι!) Αν σκεφτω κατι αλλο θα επανελθω.
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
καλημέρα mariagl,
το ξέρεις το ξενοδοχείο?είναι καλό?είναι καθαρό?
γενικώς σε ευχαριστώ για τις προτάσεις σου....θα προσπαθήσω να τα επισκεφθώ όλα.....
αν σκεφθείς κάτι άλλο μέχρι παρασκευή εδώ θα είμαι..........
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
εγώ για φαγητό θα προτείνω για πολλοστή φορά τον λεβέντη στον πάνω σταλό...η maria δεν μου λεει πολλά...το ξερω και απο την αδερφή μου που μενει 500 μετρα απο την ταβερνα της...
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ioanna, σε ευχαριστώ κι εσένα........αφού η αδερφή σου μένει εκεί κοντά.. σίγουρα θα το ξέρει το ξενοδοχείο..........please....ρωτα την........να μασ πει πωσ ειναι?????........
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
παρεπιμπτόντωσ marialg,
με το γυμναστήριο τσακωμένη.............μόνο περπάτημα όποτε το θυμηθώ.........χαχαχαα
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Εγώ πάλι πηγαινω πολυ συχνα στην Μαρια και πάντα ειμαστε ικανοποιημενοι με το φαγητο. Γουστα ειναι αυτα. Και ο Λεβέντης καλος ειναι. Επισης ωραία θα ήταν μια εκδρομή στα Σφακια και το Λουτρο.
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ε θα παω κ στα δυο............κ οταν γυρισω θα σασ πω και την δικια μου γνώμη........χααχαχ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.765
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom