3μερο στον νομο λακωνιας

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
Προκειται την επομενη εβδομαδα να επισκεφτω για 3 μερες τον νομο λακωνιας..σιγουρα θα επισκεφτω μονεμβασια γυθειο και καποια χωρια της μανης, τι αλλο θα μου προτεινατε να δω καθως και σε ποιες παραλιες μπορω να κανω μπανιο!! ευχαριστω!
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
να πας και Ελαφοννησο.... απλα υπεροχη
 

nikos88

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λημνος
αφου θα πας Μανη σιγουρα βολτα στην Αρεοπολη μπανιο στο Λημενι και στο Μαρμαρι και μια βολτα απο την Βαθεια το απογευματακι για το ηλιοβασιλεμα !
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.296
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Καραβοστάσι, Γερολιμένα για μπάνιο, οι πιο μυημένοι θα σου βρουν και καλύτερες, βόλτα στα ίδια και Λιμένι και στη Βάθεια και σε όποιο χωριό βρεθεί στον δρόμο σας απλά βγείτε από το αυτοκίνητο και περπατήστε το! Θα έχει σίγουρα κάτι να σας πει! Δες και εδώ...
http://www.in2life.gr/escape/infoguide/article/206876/manh-10-paralies-horis-polla-logia.html?apg=1
Αν και αφού θα είστε Μονεμβασιά θα κινηθείτε από τη μεριά του Γυθείου μάλλον, δεν τα ξέρω τα μέρη από εκεί...Να πάτε και Ελαφόνησο οπωσδήποτε!
 

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
γνωριζει καποιος για ενοικιαζομενα η ξενοδοχειο ως 55 ευρω?? οσα εχω βρει ειναι 60 κ ανω για τετοια εποχη..ειναι ακριβα αρκετα απο οτι βλεπω στη μανη!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
γνωριζει καποιος για ενοικιαζομενα η ξενοδοχειο ως 55 ευρω?? οσα εχω βρει ειναι 60 κ ανω για τετοια εποχη..ειναι ακριβα αρκετα απο οτι βλεπω στη μανη!!
ναι ειναι της μοδας η Μάνη τα τελευταια χρονια και τσιμπανε τις τιμες .
Μεινε Γυθειο και πας εκδρομες στη Μάνη.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μονο στη μεσσηνιακη Μανη (Στουπα-Καλογρια ) θα βρεις φτηνοτερα καταλυματα.Κολπο Οιτυλου-Λιμενι-Αρεοπολη ..το ξεχνας.
Το φτηνοτερο (νομιζω) αλλα και πολυ υπεροχο ειναι Το Πλαγιακι στο Νεο Οιτυλο.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καραβοστάσι, Γερολιμένα για μπάνιο, οι πιο μυημένοι θα σου βρουν και καλύτερες, βόλτα στα ίδια και Λιμένι και στη Βάθεια και σε όποιο χωριό βρεθεί στον δρόμο σας απλά βγείτε από το αυτοκίνητο και περπατήστε το! Θα έχει σίγουρα κάτι να σας πει! Δες και εδώ...
http://www.in2life.gr/escape/infoguide/article/206876/manh-10-paralies-horis-polla-logia.html?apg=1
Αν και αφού θα είστε Μονεμβασιά θα κινηθείτε από τη μεριά του Γυθείου μάλλον, δεν τα ξέρω τα μέρη από εκεί...Να πάτε και Ελαφόνησο οπωσδήποτε!
Καλε τι γραφει ο χριστιανος στο αρθρο ...η φωτο που εβαλε στην Καλογρια δεν ειναι αυτη η παραλια...:shock:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
τι γραφει ρε ο καθε πονεμενος ; Γερολιμενα για μπάνιο !
 

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
γνωριζει κανεις αν απο μονεμβασια γινονται εκδρομες- κρουαζιερες προς ελαφονησο???
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δεν εχει παρει το αυτι μου κατι τετοιο.Ασε που το πλοιαριο θα πρεπει να παρει τη στροφη απο τον φοβερο καβο Μαλια .Πολυ αερας εκει κατω βρε παιδακι μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.801
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom