4ος Φωτογραφικός διαγωνισμός: Χριστούγεννα στον Κόσμο

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
[imga="right"]http://www.travelstories.gr/files/globeman/globeman_christmas.gif[/imga]Καιρό είχαμε να τρέξουμε φωτογραφικό διαγωνισμό. Πάμε λοιπόν για τον 4ο φωτογραφικό διαγωνισμό του TravelStories.

ΕΔΩ θα βρείτε μια νέα κατηγορία στη γκάλερύ μας, στην οποία τα μέλη καλούνται να ανεβάσουν ΜΙΑ φωτογραφία τους, που θα συμμετάσχει στο διαγωνισμό. Το θέμα είναι "Χριστούγεννα στον κόσμο", που σημαίνει ότι μπορείτε να συμμετέχετε με οποιαδήποτε ταξιδιωτική σας φωτογραφία θυμίζει Χριστούγεννα σε κάποια χώρα του κόσμου.

Υποβολή συμμετοχών μέχρι 23:59 του Σαββάτου 9 Ιανουαρίου. Στη συνέχεια οι συμμετοχές θα κλείσουν και τα μέλη θα ψηφίσουν τη φωτογραφία που τους αρέσει περισσότερο από αυτές που συμμετέχουν. Η ψηφοφορία θα διαρκέσει 3 εβδομάδες.

Οι 3 πρώτοι νικητές, θα πάρουν ως δώρό ένα αντίτυπο του υπέροχου βιβλίου/λευκώματος "HOME" του Yann Arthus Bertrand (κλικ).

Σας υπενθυμίζω ότι επιτρέπεται συμμετοχή ΜΟΝΟ με ΜΙΑ φωτογραφία. ;)

Ανεβάστε τη δική σας συμμετοχή ΕΔΩ
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ωραια!!νεος διαγωνισμος!!!αντε να ξαναθυμηθουμε τις φωτογραφιες μας!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Μπράβο!Πολύ καλή ευκαιρία να ξαναταξιδέψουμε νοερά σε χριστουγεννιάτικους προορισμούς και να μπούμε στο κλίμα των εορτών!Για να αρχίσω να ψάχνω τα αρχεία μου!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τώρα μόλις συνηδητοποιώ οτι ποτέ και πουθενά δεν εχω ταξιδέψει μέσα σε γιορτινή περίοδο!
καντεμιά???:rolleyes:
να φωτογραφίσω την πλατεία της πόλης μου φέτος λέει??
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Είμαι λοιπόν η πρώτη συμμετοχή? Και να ΄μουν καλή συμμετοχή, κάτι θα γινόταν αλλά η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι πολύ μέτρια (παντελή έλλειψη συγκεκριμένου αξιοθέατου/ πλατείας). Απλώς σκέφτηκα να βάλω λίγα λαμπιόνια στο forum και το έκανα με το παραπάνω!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πολύ ωραία η ιδέα του διαγωνισμού και μάλιστα χριστουγεννιάτικου!! Προσωπικά συμμετέχω για πρώτη φορά! Καλή επιτυχία σε όλους;)
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
κι εγώ συνηδητοποιώ, πως τα τελευταία χρόνια έχω ταξιδέψει σε χώρες, όπου δεν γιορτάζονται τα χριστούγεννα, μια και τα αποφεύγω....
οπότε αυτήν την φορά δεν συμμετέχω :(:(, αλλά ψηφίζωωωωω:clap::clap:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ανέβασα κι εγώ τη δική μου. Καλή επιτυχία σε όλους:D
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Ωραία ιδέα! Θα είναι κι ένα επιπλέον κίνητρο για εμάς που ταξιδεύουμε μέσα στα Χριστούγεννα για να βγάλουμε καλές φωτογραφίες!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλη επιτυχία
Είμαι έτοιμος να απολαύσω τις δημιουργίες σας, μιας και το μοναδικό μου χριστουγεννιάτικο ταξιδι ήταν πριν 22 χρόνια.
Έτσι και υπάρξει όμως, μελλοντικός διαγωνισμός "Ρουμελιώτικο Πάσχα "....
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Πολύ ωραία ιδέα! Να μπαίνουμε στο κλίμα σιγά-σιγά!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.286
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom