Ντουμπάι 7 μέρες στο Ντουμπάι

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αυτό τώρα, να το θεωρήσω ως το πρώτο αλλά τζεντλεμανίστικο?? :bleh:
κακό όνομα έχω βγάλει μου φαίνεται... :haha:

Συμπληρωματικές πληροφορίες για την πανίδα της περιοχής είναι καλέ! :) Εσύ το ήξερες ότι έχει κοράκια στο Ντουμπάι? :bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
κακό όνομα έχω βγάλει μου φαίνεται... :haha:

Συμπληρωματικές πληροφορίες για την πανίδα της περιοχής είναι καλέ! :) Εσύ το ήξερες ότι έχει κοράκια στο Ντουμπάι? :bleh:
Όχι!! Άσε που νόμιζα πως γενικά έχουν περιοριστεί εδώ μέσα!! :haha::bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Νομίζω πως ναι αλλά επειδή είμαι εντελώς απροσανατόλιστος άνθρωπος, θα σου πει η αδερφή μου όταν το δει.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Επειδη και εγω ψαχνω κάτι οικονομικο στο Ντουμπαι, τις ημερομηνίες που το θελω δηλαδη 19 με 21 Μαρτιου, το otel το δινει 104€ το δικλινο με πρωινο ενω το booking 142 χωρις καποιους φορους και τελη και χωρις πρωινο. Δεν κοιτας και εσυ στο otel τις ημερομηνιες που θες μηπως και το βρεις φθηνοτερο?
 

klaire

Member
Μηνύματα
76
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
μια χαρα ειναι η τοποθεσια του και κοντα σε μετρο και στην αγορα καραμα(ιμιτασιον τσαντες κτλ) αν και με ταξι θα μετακινειστε ειναι παμφηνο
 

M@RiLou

Member
Μηνύματα
56
Likes
1
Επειδη και εγω ψαχνω κάτι οικονομικο στο Ντουμπαι, τις ημερομηνίες που το θελω δηλαδη 19 με 21 Μαρτιου, το otel το δινει 104? το δικλινο με πρωινο ενω το booking 142 χωρις καποιους φορους και τελη και χωρις πρωινο. Δεν κοιτας και εσυ στο otel τις ημερομηνιες που θες μηπως και το βρεις φθηνοτερο?
Σε ιστοσελίδα προσφορών έχω βρει ένα πακέτο με 165 ευρώ το άτομο σε 2κλινο με αεροπορικά εισητήρια (χωρίς φόρους) και έχει αυτό το ξενοδοχείο. Θα κοιτάξω και αυτό που λες βέβαια...
 

Johnkoul

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβια
Γεια σας..θελω να παω αμπου νταμπι να δω φόρμουλα 1..συμφερει να μένω ντουμπαι κ να πηγαίνω-ερχομαι καθε μέρα?διαβασα οτι ειναι 2 ώρες απόσταση..με τι μέσο κ με τι κόστος θα μπορω να το κανω?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.729
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom