Ισπανία Aπο girona - barcelona

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Ναι αλλά έψαχνα να βρω πως γίνεται η διαγραφή και δεν τα κατάφερα!
Ήθελα να σας ρωτήσω απο το αεροδρόμιο της βαρκελώνης για μετρό universitat να πάρουμε το aerobus ή τρένο κ μετρό; Ευχαριστώ!
Σωστά,είναι μια εκδοχή αυτή που αναφέρει ο Θανάσης .Εγώ θα έπαιρνα το
aerobus και θα κατέβαινα στην στάση Universitat.Για ποιο εύκολα και γρήγορα.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Καλησπέρα panpan θα ηθελα να κανω μια ερώτηση . Φτάνω 26 Σεπτεμβρίου 19:00 Χιρονα. Θα προλάβω το δρομολόγιο για Βαρκελώνη ?
Έκανα το ίδιο δρομολόγιο με σένα πριν από 1 μήνα και είχα βαλίτσα.Προλαβαινεις.Το λεωφορείο ειναι μόλις βγεις δεξιά.Το αεροδρόμιο είναι σχετικά μικρό κ ευκολο.Το εισιτήριο κάνει 16 ευρω (αν δεν κάνω λάθος) κ αν βγάλεις μετ επιστροφής κοστίζει 25.
 

tabakakos

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερα Παιδια...Διαβασα ολες τις συζητησεις σας αλλα μπερδευτηκα λιγο...Ταξιδευω για Βαρκελωνη 3Οκτ...Θα μεινω στη La Rambla...Θα φτασω Χιρονα 19 00...H οικονομικοτερη λυση για να παω στη La Rambla ειναι να παρω λεωφορειο που στοιχιζει 25 πανε ελα απο οτι καταλαβα.Καθε ποση ωρα εχει λεωφορειο...που με αφηνει το λεωφορειο?? τι περνω μετα δε ξερω και απο που θα το παρω για να ξαναπαω αεροδρομιο...???

Ευχαριστω εκ των προταιρων...
 

e-mitsus

Member
Μηνύματα
59
Likes
342
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Γεια σου, για πότε έχει λεωφορείο δες εδώ το πρόγραμμα http://www.sagales.com/uploads/20160926111939_b786251f47604bac3c782908d174b59b934331bc.pdf
Σε αφήνει στο Estacio del Nord και από εκεί θα πάρεις το Μετρό την γραμμή L1 (κατεύθυνση Hospital de bellvitge),στην στάση Catalunya αλλάζεις και παίρνεις την γραμμή L3 (κατεύθυνση Zona Univesitaria).Εδώ http://www.mapametrobarcelona.net/mapas-metro/mapa-metro-barcelona-2016-02.png χάρτης μετρό για να τα δεις
Και εγώ φτάνω 10 Οκτ. και το ξενοδοχείο μου είναι κοντά στην Λα Ραμπλα.
Αν έκανα κάτι λάθος θα μας διορθώσει ο ....Panpan...:)
 

tabakakos

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Σε περιπτωση που χασω το λεωφορειο στις 19 30 πως αλλιως μπορω να παωστη ραμπλα εκτος απο ταξι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom