Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
ναι, ακριβώς!!! κι έχεις απόλυτο δίκιο, δεν μου είχαν στείλει στο email το εισιτήριο, τα μπέρδεψα με της γνωστής μου που τα είχε κλείσει μέσω ενός site! για ένα άτομο είχα κλείσει, για μένα μόνο!
τοτε ξανα κανε απο την αρχη το check in την Κυριακη απο υπολογιστη που να ειναι συνδεμενος με εκτυπωτη , χωρις αγχος και βιασυνη , βαλε σωστα τα στοιχεια σου ταυτοτητα και ημ. γεννησης..και θα γινει...μια χαρα και θα σου εκτυπωσει και τα δυο εισιτήρια..και θα σου εχει και νουμερο θεσης στο αεροπλανο
 

Katia P.

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
τα στοιχεία μου τα έχει ήδη περασμένα, οπότε θα το κάνει κατευθείαν!! ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθεια!!!!! θα σας ενημερώσω για ό,τι γίνει! :)
 

audiopain

Member
Μηνύματα
23
Likes
17
παιδια μια ερωτηση/διευκρινιση.μολις εκανα online check in και τυπωσα το boarding pass.Πεταω με διαβατηριο και στο pass δεν εχει κανενα στοιχειο (αρ.διαβατηριου) περα απ το ονοματεπωνυμο μου.Εκανα κατι λαθος ή πλεον δεν τυπωνονται τα στοιχεια στο pass?
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Μεξικό
Καλά τα έκανες, μόνο όνομα γράφει.
 

audiopain

Member
Μηνύματα
23
Likes
17
Σ ευχαριστω πολυ...γιατι ενας κρυος ιδρωτας ξεκινησε απ το μετωπο μου προς στιγμην...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Πεταω με διαβατηριο και στο pass δεν εχει κανενα στοιχειο (αρ.διαβατηριου) περα απ το ονοματεπωνυμο μου.
Οταν εκανες τη κρατηση σου ζητησε στοιχεια διαβατηριου?(πετας οσλο,ετσι?)
Ρωταω γιατι οι περισσοτερες δεν ζηταν πλεον στοιχεια ταυτοτητας/διαβ.
 

audiopain

Member
Μηνύματα
23
Likes
17
Οταν εκανες τη κρατηση σου ζητησε στοιχεια διαβατηριου?(πετας οσλο,ετσι?)
Ρωταω γιατι οι περισσοτερες δεν ζηταν πλεον στοιχεια ταυτοτητας/διαβ.
Ναι ,οσλο. πήγα να κανω check in και έλεγε add documents. Πάτησα εκει, επέλεξα διαβατήριο έδωσα ο,τι μου ζήτησε και οκ. Θα χω θεμα;
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλα
Το έχετε καταλάβει οτι έχετε αναλάβει τον ρόλο του 1st level support μιας κερδοσκοπικής επιχειρησης, έτσι ;
Δεν βοηθάτε χρήστες του φόρουμ, βοηθάτε πελάτες της FR που ΙΣΩΣ γίνουν χρήστες του φόρουμ.

Καλά κάνετε δηλαδή, αλλά να ζητήσετε και το κατιτίς σας απο την εταιρία. Κρίμα είναι να δουλεύετε τζάμπα.
(δεν θα απαντήσω, ούτε θα θρέψω flame, μια παρατήρηση αφύπνισης κάνω).
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Το έχετε καταλάβει οτι έχετε αναλάβει τον ρόλο του 1st level support μιας κερδοσκοπικής επιχειρησης, έτσι ;
Δεν βοηθάτε χρήστες του φόρουμ, βοηθάτε πελάτες της FR που ΙΣΩΣ γίνουν χρήστες του φόρουμ.

Καλά κάνετε δηλαδή, αλλά να ζητήσετε και το κατιτίς σας απο την εταιρία. Κρίμα είναι να δουλεύετε τζάμπα.
(δεν θα απαντήσω, ούτε θα θρέψω flame, μια παρατήρηση αφύπνισης κάνω).
Για καντο λιανα αυτο.....
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Το έχετε καταλάβει οτι έχετε αναλάβει τον ρόλο του 1st level support μιας κερδοσκοπικής επιχειρησης, έτσι ;
Δεν βοηθάτε χρήστες του φόρουμ, βοηθάτε πελάτες της FR που ΙΣΩΣ γίνουν χρήστες του φόρουμ.

Καλά κάνετε δηλαδή, αλλά να ζητήσετε και το κατιτίς σας απο την εταιρία. Κρίμα είναι να δουλεύετε τζάμπα.
(δεν θα απαντήσω, ούτε θα θρέψω flame, μια παρατήρηση αφύπνισης κάνω).
Δεν ξέρω αν είμαστε 1st level support η 2st level support αλλά προσωπικά δεν προσφέρω την βοήθεια μου στον συνάνθρωπο ανάλογα με το αν είναι μόνιμο μέλος κάποιου forum η όχι η μόνο όταν παίρνω χρήματα.Κάνω αυτό το οποίο θα ήθελα να κάνουν και οι άλλοι σε εμένα και αυτό από μόνο του μου προσφέρει μια ψυχική ανταμοιβή λόγω του ότι είμαστε κατασκευασμένοι σαν όντα να αντλούμε ικανοποίηση από το να δίνουμε.Σε ευχαριστούμε για την παρατήρηση και για την ευκαιρία που μου έδωσες να εκφραστώ :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.663
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom