Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το έχετε καταλάβει οτι έχετε αναλάβει τον ρόλο του 1st level support μιας κερδοσκοπικής επιχειρησης, έτσι ;
Δεν βοηθάτε χρήστες του φόρουμ, βοηθάτε πελάτες της FR που ΙΣΩΣ γίνουν χρήστες του φόρουμ.

Καλά κάνετε δηλαδή, αλλά να ζητήσετε και το κατιτίς σας απο την εταιρία. Κρίμα είναι να δουλεύετε τζάμπα.
(δεν θα απαντήσω, ούτε θα θρέψω flame, μια παρατήρηση αφύπνισης κάνω).
Με την ίδια λογική όταν είμαι στο γήπεδο και κάποιος με ρωτάει " ρε φιλε που είναι η θύρα 8?" πρέπει να του πω "A, ξέρω αλλα δε σου λέω διότι ο Παναθηναϊκός είναι ανώνυμη εταιρεία και δε θέλω να τον βοηθάω τσάμπα".
 

Koralenia

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Καλησπέρα σε όλους!! Έχω μια ερώτηση που μπορεί να είναι λίγο χαζή..:confused: Έκανα σήμερα το online check in και εκτύπωσα κανονικά τα εισιτήρια. Επειδή μάλλον έχει κάποιο πρόβλημα ο εκτυπωτής σε κάποια σημεία λίγο το μελάνι είναι πιο θολό... Είναι όλα ευδιάκριτα κανονικά απλά θέλω να μάθω πόσο αυστηροί είναι σε αυτό το θέμα...Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Poios einai o arithmos ths ryanair??nomizw pws ekana Krathsh alla de mou exei steilei kapoio mail..isxueu h oxi??
Αν έχετε κάνει προηγούμενη κράτηση, τότε δοκιμάστε να δείτε το ιστορικό κρατήσεών σας. Μου έχει τύχει και εμένα να μην λάβω το μέιλ, αλλά η κράτηση εμφανιζόταν κανονικά στο ιστορικό κρατήσεων.
 

Klakos20

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Καναδάς
Επειδή δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο παραπάνω , λέμε για τις οδηγίες απο το site της ryan air...τι γινεται ομως αν πχ θελει να κλείσει καποιος αεροπορικα ryanair απο το airtickets ?
Τι ισχύει σ αυτή την περίπτωση σχετικά πάντα με το online check in ?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα το κάνεις από το σάιτ της ryanair, έτσι οπώς διαβάζει ς παραπάνω.
 

lendoct

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γειά σας, για κάποιον (αδιευκρίνηστο) λόγο έκανα κράτηση με ελλληνικούς χαρακτήρες...όμως στην κάρτα επιβίβασης μου το μετέτρεψαν εκείνοι σε λατινικούς αλλά με ένα μικρό λάθος αντι για ELENI είναι ELENE..το ίδιο και στο επίθετο..θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα ή να πάρω απο δευτέρα για αλλαγή (με χρέωση προφανως ε?)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Γειά σας, για κάποιον (αδιευκρίνηστο) λόγο έκανα κράτηση με ελλληνικούς χαρακτήρες...όμως στην κάρτα επιβίβασης μου το μετέτρεψαν εκείνοι σε λατινικούς αλλά με ένα μικρό λάθος αντι για ELENI είναι ELENE..το ίδιο και στο επίθετο..θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα ή να πάρω απο δευτέρα για αλλαγή (με χρέωση προφανως ε?)
Αν τους καλέσεις μέσα στο πρώτο εικοσιτετράωρο από την στιγμή της κράτησης, σου κάνουν διόρθωση σε μικρολαθάκια χωρίς χρέωση. Θα έλεγα να πάρεις άμεσα τηλέφωνο.
 

ipsis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Αν τους καλέσεις μέσα στο πρώτο εικοσιτετράωρο από την στιγμή της κράτησης, σου κάνουν διόρθωση σε μικρολαθάκια χωρίς χρέωση. Θα έλεγα να πάρεις άμεσα τηλέφωνο.
τηλ επικοινωνιας ρε παιδια δεν βρησκω πουθενα ομως
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
τηλ επικοινωνιας ρε παιδια δεν βρησκω πουθενα ομως
+ 44 871 246 0002 – αγγλόφωνοι επιβάτες. Οι κλήσεις στοιχίζουν 0,10 £ ανά λεπτό, συν διεθνείς χρεώσεις κλήσης και επιπλέον τέλη δικτύου.
Οι τηλεφωνικές γραμμές λειτουργούν Δευ - Παρ, 09:00 - 18:00 ΩΚΕ, Σαβ 10:00 – 17:00 ΩΚΕ και Κυρ 11:00 – 17:00 ΩΚΕ.
http://ryanair.com/gr/questions/contact-numbers/
Τα νουμερά της εταιρίας έχουν γραφτεί δεκάδες φορές μέσα στο φόρουμ. Ασε που με μια απλή έρευνα στο σάιτ τους βρίσκεις όλες τις πληροφορίες που θες. ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.242
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom