Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κι εμενα που πεταξα για Ροδο πριν 3 μερες δε μου ζητησε. Δεν υπηρξε προβλημα. Το ονοματεπωνυμο στο εισητηριο κοιτανε.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κανενα προβλημα,δεν ζηταει τα στοιχεια της ταυτοτητας ή διαβατηριου,μονο το ονομα θα δουν και την εθνικοτητα.
 

panoss97

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
ωραια ρε παιδια σας ευχαριστω πολυ...εφαγα τον κοσμο να μαθω αν ειναι σωστο γιατι ειχαν κλεισει τα κεντρα τους την ωρα που εκανα το check-in ...σιγουρα ετσι..??ταυτοτητες δηλαδη ειναι για πτησεις εξωτερικου μονο??να κανω και την πτηση της check-in δηλαδη..?αρα δεν θα χρειαστει να παρω τηλεφωνο στην ryanair...?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μην αγχώνεσαι,δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. κάνε και το τσεκ-ιν της επιστροφής σου.
 

maraki3110

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
καλημερα!!! θα ηθελα τα φωτα σας ρε παιδια! εκλεισα εισητηριο με τη ryanair και ενω ξερω οτι πρεπει να προσεχω πολυ τα ονοματα κλπ την πατησα και εκανα λαθος! ειναι 3 οι πτησεις μ. θεσσαλονικη-τζιρονα τζιρονα-ΡωμηΡωμη-θεσσαλονικη. στις 2 τελευταιες ολα οκ! στην πρωτη ομως αντι για να γραψω MARIA στο ονομα εγραψα MARIAS ! Προσθεσα και ενα s μη χασω! και επειδη μαλλον ειμαι στραβη αλλιως δεν εξηγεται το πηρα χαμπαρι χθες π εκανα το τσεκ ιν (αφου το εκανα) και τωρα δε μπορω να το αλλαξω! πεταω τν δευτερα τί να κανω;;; μ χαλασε ολη τη διαθεση.... :-(
 

Valenthia

Member
Μηνύματα
22
Likes
10
Καλημέρα Σας !
Και πάλι θέλω τα φώτα σας . Πετάω για Ρώμη 15/9 με επιστροφή 20/9 πότε είναι καλύτερα να κάνω check in ? Αν κάνω σήμερα θα είναι μόνο για να πάω σωστά ? Αν κάνω 13/9 ή 14/9 θα είναι και για την επιστροφή σωστά? Όσο πιο νωρίς κάνεις check in τόσο πιο καλές θέσεις παίρνεις ή δεν ισχύει αυτό ? Τι προτείνετε εσείς οι έμπειροι ?
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά !
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Το τσεκ ιν για όσους δεν διαλέγουν θέσεις ανοίγει 7 μέρες πριν την πτήση.Αν κάνεις σήμερα θα είναι μόνο για το πήγαινε.Οι θέσεις που σου δίνονται είναι τυχαίες οπότε,ποιος ξέρει.Κάνε τώρα να τελειώνεις από το ένα σκέλος.Αν κάνεις μια τυχαία κράτηση στη μέρα που φεύγεις μπορείς να δεις γενικά τι θέσεις έχουν μείνει,όχι ότι θ'αλλάξει κάτι βέβαια.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αν ήμουν στην θέση σου θα έκανα chech in στις 14 για το πήγαινε και αν μπορούσα όταν θα ήμουν Ρώμη θα έκανα στις 19 για την επιστροφή.αλλά για να μην αγχώνεσαι κάντα και τα δύο στις 14/9.
αν έχεις την καλοσύνη όμως γράψε μας πότε έκανες τσεκ-ιν και τι θέσεις σου έδωσε.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
καλημερα!!! θα ηθελα τα φωτα σας ρε παιδια! εκλεισα εισητηριο με τη ryanair και ενω ξερω οτι πρεπει να προσεχω πολυ τα ονοματα κλπ την πατησα και εκανα λαθος! ειναι 3 οι πτησεις μ. θεσσαλονικη-τζιρονα τζιρονα-ΡωμηΡωμη-θεσσαλονικη. στις 2 τελευταιες ολα οκ! στην πρωτη ομως αντι για να γραψω MARIA στο ονομα εγραψα MARIAS ! Προσθεσα και ενα s μη χασω! και επειδη μαλλον ειμαι στραβη αλλιως δεν εξηγεται το πηρα χαμπαρι χθες π εκανα το τσεκ ιν (αφου το εκανα) και τωρα δε μπορω να το αλλαξω! πεταω τν δευτερα τί να κανω;;; μ χαλασε ολη τη διαθεση.... :-(
Μαρακι μην χαλαει η διαθεση σου εχου πολλοι εδω μεσα παραλείψει ή προσθεσει γραμματα και εχουν πεταξει κανονικα..εσυ αν θες παρε και τηλ να εισαι πιο σιγουρη
 

maraki3110

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Μαρακι μην χαλαει η διαθεση σου εχου πολλοι εδω μεσα παραλείψει ή προσθεσει γραμματα και εχουν πεταξει κανονικα..εσυ αν θες παρε και τηλ να εισαι πιο σιγουρη
ενταξει μ απαντησαν στο mail μου και μ ειπαν οτι χουν ειδοποιησει το εροδρομιο για το λαθος! thanks!
 

Valenthia

Member
Μηνύματα
22
Likes
10
αν ήμουν στην θέση σου θα έκανα chech in στις 14 για το πήγαινε και αν μπορούσα όταν θα ήμουν Ρώμη θα έκανα στις 19 για την επιστροφή.αλλά για να μην αγχώνεσαι κάντα και τα δύο στις 14/9.
αν έχεις την καλοσύνη όμως γράψε μας πότε έκανες τσεκ-ιν και τι θέσεις σου έδωσε.
Τελικα ειχα κανει check in 14/9 . Στο πανε μου εδωσε τις θεσεις 04Ε και 04D με priority και της επιστροφης 14B και 14Α χωρις priority . Ελπιζω να βοηθησα !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.781
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom