Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Και ομως δεν ξερω να απαντησω...ειμαι στο αεροδρομιο, διπλα μου ειναι μια κοπελια και ενω εχει κανει σωστο τσεκ-ιν για Λονδινο πεταει για Γαλλία μετα μεριμες μερες..και οταν εκνε τσεκιν στην υποικοότητα εγραψε france αντι greece να παρει τηλ να διορθώσει ή να το αφησει ετσι...ονοματα κ αριθμοι τυτοτητας ειναι σωστα...παρακαλω να απαντηδη οποιος ξερει σιγουρα τι πρεπει να κανει
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Δύσκολο να απαντήσεις με σιγουριά σε τέτοια ερώτηση.Το μόνο άτομο που θα μπορεί να απαντήσει με σιγουριά πέρα από την τηλεφωνήτρια νομίζω ότι είναι
ο/η υπάλληλος της ryanair στο αεροδρόμιο που θα πετάξει.
Εγώ είχα κλείσει εισιτήρια για 2 φίλες και έβαλα ανάποδα την ημερομηνία γέννησης και τον αριθμό ταυτότητας.Πήγανε ρώτησαν στο αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης και της είπαν πως δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Δύσκολο να απαντήσεις με σιγουριά σε τέτοια ερώτηση.Το μόνο άτομο που θα μπορεί να απαντήσει με σιγουριά πέρα από την τηλεφωνήτρια νομίζω ότι είναι
ο/η υπάλληλος της ryanair στο αεροδρόμιο που θα πετάξει.
Εγώ είχα κλείσει εισιτήρια για 2 φίλες και έβαλα ανάποδα την ημερομηνία γέννησης και τον αριθμό ταυτότητας.Πήγανε ρώτησαν στο αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης και της είπαν πως δεν υπάρχει πρόβλημα.
Τελικα επειδη ουτε κ γω ημουν σιγουρη....της εδωσα το 00448712460002 να επικοινωνησει με ryanair
 

giorgosmig

Member
Μηνύματα
10
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα παιδιά Ήθελα να ρωτήσω υπάρχει κάποια χρέωση στην διόρθωση του ονόματος γιατί έκανα και εγώ το μοιραίο λάθος και λόγω αφέλειας είτε απειρίας έγραψα τα ονόματα στα ελληνικά.Πετάω για Ιταλία σε 7 μέρες και έχω αγχωθεί αρκετά.Πώς μπορώ να αντιμετωπίσω αυτό το πρόβλημα.Θα ήμουν πολύ ευγνώμων άμα μου απαντούσε κάποιος άμεσα.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
1ον παίρνεις τηλ. και παρακαλάς να στο αλλάξουν.
2ον δίνεις 220€ για να το αλλάξεις.
3ον βγάζεις νέο εισιτήριο αν σε συμφέρει πιο πολύ από το το 2ο
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Στην πρώτη επιλογή υπάρχει περίπτωση να μου το αλλάξουν δωρεάν;
Θαα στο αλλαξουν δωρεαν εντός 24 ωρων παρε το τηλ που γραφει παραπανω τα γραφεια ανοιγουν 9 η ωρα δλδ οταν Ελλαδα ειναι 11.
 

giorgosmig

Member
Μηνύματα
10
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Μεταφράστηκε αυτόματα στο τσεκ ιν και ήταν σωστό μόνο το τελευταίο γράμμα στο επίθετο ειναι διαφορετικό είναι Ε αντί για Ι αλλά απ΄ότι μου είπανε δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

rita kavvatha

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Γεια σας, το αλλο σαββατο πεταω για Θεσσαλονικη απο Αθηνα μπορω να κανω απο τωρα το ckeck in? δυσκολευομαι λιγο γιατι ειναι η πρωτη φορα που πεταω με αεροπλανο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom