Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

dimitra dimi

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
  1. γεια σας! χρειαζομαι τη βοηθεια σας...χτες εκανα μια χαρα το τσεκ ιν μου απο Θεσ/νικη για Παφο...επιστρεφω στις 24/06... μπαινω τωρα να κανω κ τα επιστροφης και ενω ακολουθω μια χαρα ολα τα βηματα κ μ λεει οτι ειναι διαθεσιμη η τυχαια επιλογη θεσεων μετα μου βγαζει ενα μηνυμα- σφαλμα...Δεν μπορείτε να ολοκληρώσετε το online check-in αυτή τη στιγμή. Δοκιμάστε ξανά με μια νέα μέθοδο πληρωμής. Διαφορετικά, κάντε check-in έως και 7 ημέρες πριν την αναχώρηση της πτήσης σας και θα σας δοθεί ΔΩΡΕΑΝ μια τυχαία(ες) θέση(εις).
  2. τι να κάνω? λέτε να επηρεαζει οτι επιστρεφω στις 19.30 το απογευμα και ακομη δεν ειναι ακριβως 7 μερες πριν???
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
  1. γεια σας! χρειαζομαι τη βοηθεια σας...χτες εκανα μια χαρα το τσεκ ιν μου απο Θεσ/νικη για Παφο...επιστρεφω στις 24/06... μπαινω τωρα να κανω κ τα επιστροφης και ενω ακολουθω μια χαρα ολα τα βηματα κ μ λεει οτι ειναι διαθεσιμη η τυχαια επιλογη θεσεων μετα μου βγαζει ενα μηνυμα- σφαλμα...Δεν μπορείτε να ολοκληρώσετε το online check-in αυτή τη στιγμή. Δοκιμάστε ξανά με μια νέα μέθοδο πληρωμής. Διαφορετικά, κάντε check-in έως και 7 ημέρες πριν την αναχώρηση της πτήσης σας και θα σας δοθεί ΔΩΡΕΑΝ μια τυχαία(ες) θέση(εις).
  2. τι να κάνω? λέτε να επηρεαζει οτι επιστρεφω στις 19.30 το απογευμα και ακομη δεν ειναι ακριβως 7 μερες πριν???
2.ακριβως αυτο
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
σιγουρα???εχω καταγχωθει...
Αυριο,κοριτσακι μου,θα κανεις τσεκ ιν...για βαλε τα δακτυλακια και μετρα...18/6-24/6
Ποσες μερες ειναι; Εφτα δεν ειναι;πεμπτη με τεταρτη,μια εβδομαδα:)
 

dimitra dimi

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ευχαριστω για την ενημερωση!!! πεταω πρωτη φορα κ για αυτο ειμαι αγχωμενη...δεν ειχα ιδεα για τπτ απο αυτα....κ εκτος απο ταυτοτητα κ εισητηριο δεν χρειαζομαι κατι αλλο στο αεροδρομιο.?σωστα?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
ευχαριστω για την ενημερωση!!! πεταω πρωτη φορα κ για αυτο ειμαι αγχωμενη...δεν ειχα ιδεα για τπτ απο αυτα....κ εκτος απο ταυτοτητα κ εισητηριο δεν χρειαζομαι κατι αλλο στο αεροδρομιο.?σωστα?
Σωστα.... η βαλιτσα να ειναι στις επιτρεπόμενες διαστασεις, και υγρα κρεμες καλλυντικα σε μπουκαλακια των 150ml
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Για όσους θέλετε να κάνετε τσεκ ιν να ξέρετε πως για κάποιες ώρες δεν θα λειτουργεί το σαιτ, παρασκευη 19.00 με σάββατο 05.00( ώρα αγγλίας)

“This web closure/ systems upgrade will take 10 hours, from 19:00hrs (UK time) on Friday 19th June, until 05:00hrs (UK time) on Saturday 20th June, during which time our online check-in service will not be available. Flight bookings and changes will also be unavailable during this period. Customers travelling on Friday or Saturday should check-in for their flight on or before Thursday, 18th June. We sincerely apologise for any inconvenience caused by this upgrade, which will further improve Ryanair.com, Europe’s largest travel website.”
 

efi ar

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
εκανα κρατηση για 4 ατομα και δεν μπορω να κανω τσεκιν στην κορη μου που γινεται 16 λιγες μερες μετα την πτηση.τι να κανω?βοηθεια παρακαλω?
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom