Ryanair ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ 10 ΕΥΡΩ ΜΕΤ'ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
Να ειστε ετοιμοι η ryanair μετα το πασχα θα ριξει και αλλο τις τιμες......
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
απλα μια πολυ εγκυρη ενημερωση χωρις παρεξηγησεις:shock:
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Τι κρίμα που Μιλάνο έχω πάει... Σε λίγο θα βγάλουν και τιμή με αρνητικό πρόσημο... Προφανώς προσπαθούν να ανακτήσουν το χαμένο έδαφος των ακυρώσεων.. όπως και να'χει εμάς αυτό μας συμφέρει!!! :D:D:D
Εγώ σας τά λεγα από χθές...!!! ::bleh::bleh:
:D:D:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
απλα μια πολυ εγκυρη ενημερωση χωρις παρεξηγησεις:shock:
Τι θα πει έγκυρη ενημέρωση; είσαι δημοσιογράφος; έχεις κάποια πηγή; ξέρεις κάποιον από μέσα και στο είπε; έχεις άλλη γνώση της αγοράς και το υποθέτεις με σιγουριά; τι απ'όλα τα παραπάνω καθιστά "έγκυρη ενημέρωση" ;
 

dora m.

Member
Μηνύματα
19
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα
Παιδιά, επειδή είμαι τελείως άσχετη, θέλω να ρωτήσω το εξής: έβαλα για θεσσαλονίκη-Ρώμη για 2 άτομα, 27 Απριλίου με 1 Μαίου και μου τα βγάζει περίπου 147 ευρώ, ενώ για Μιλάνο περίπου 47 ευρώ. Κάνω κάτι λάθος ή όντως ξεκινάει η προσφορά από 10 ευρώ αλλά με τους φόρους κλπ. ανεβαίνει?? Τα φώτα σας παρακαλώ!!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
To 738 θέλει 8.5lt ανά μίλι και η Ρώμη απέχει 550 μίλια, άρα μιλάμε για 4700lt καύσιμο. Το 738 χωράει 189 επιβάτες. Λες αν πλήρωναν όλοι 10? το κεφάλι να έβγαζε ο Ιρλανδός τα έξοδα πέντε τόννων jet fuel?
 

dora m.

Member
Μηνύματα
19
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα
Δίκιο έχεις, απλά νόμιζα ότι γενικά θα είναι μία χαμηλή τιμή κάποιους συγκεκριμένους προορισμούς.
Άλλη ερώτηση, Ρώμη έχω ξαναπάει, αλλά συγκριτικά με Μιλάνο, που ναι μεν δεν έχω πάει, όλοι μου λενε Ρώμη, γιατί στο Μιλάνο "δεν έχει και τίποτα να δεις" (αυτό μου είπαν κατά λέξη). Τί προτείνετε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom