EasyJet Ryanair Ryanair ή easy jet?

eirini-amelie

Member
Μηνύματα
43
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Καππαδοκία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη! Κ τόσα άλλα
η easy-jet έχει πτήσεις απευθείας για το Εδιμβούργο κάθε πέμπτη και κυριακή ...ήθελα και εγώ να κλείσω αλλά δεν βόλευαν οι μέρες...

Σ' ευχαριστω! Κι εμενα γαμωτο δε βολευουν οι ημερονιες... Δηλαδη οποτε μπορω εγω ειναι πανακριβα και οποτε δεμε βολευει εχει φοβερες προσφορες.... :(
 

katia1981

Member
Μηνύματα
93
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Δουβλίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Νορβηγικά φιορδ
Τίποτα:). Εγώ πετάω στις 31/12 με 7/1 και εκλεισα με Lufthansa με 316 ευρώ... σχετικά καλή τιμή για εκείνη τη περίοδο... αλλά πάντα έτσι γίνεται η θα βρείς φτηνά αλλά δεν θα βολεύει ή ακριβά..
 

eirini-amelie

Member
Μηνύματα
43
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Καππαδοκία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη! Κ τόσα άλλα
Οντως για την περιοδο και την αποσταση καλα ειναι... Αλλα εγω δεν εχω τοσα.... Κριμας.... Θα περιμενει η Σκωτια! Καλα να περασεις!!!!!!!! Να γραψεις οπωσδηποτε ιστορια μετα να μας πεις πως ηταν!!!!!!!
 

katia1981

Member
Μηνύματα
93
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Δουβλίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Νορβηγικά φιορδ
Ειρήνη δεν μπορώ να στείλω πμ οπότε εδώ είναι η απάντηση :

Κοιτα εγώ έχω πάει αρκετές φορές επάνω γιατί σπουδάζει η αδερφή μου.. οπότε μένω σε αυτήν...εισητήρια φτηνά μπορείς να βρεις και στο edreams και σε άλλα παρόμοια sites από το οποίο μια φίλη μου έκλεισε την ιδια πτήση με εμένα τις ίδιες ημερομηνίες με 210 ευρω περίπου!!!
για το θέμα της διαμονής συμφέρει πολύ τα bed&breakfast περισσότερες πληροφορίες μπορείς να βρεις στο www.[B]edinburgh[/B].org..ότι άλλο θελήσεις όχι μόνο για εδιβ αλλά και για Μ. Βρετανία στείλε msg !!!
Α επίσης καλύτερη εποχή ειναι από άνοιξη και μετά που ο καιρός είναι καλύτερος και τα πάντα είναι ανθισμένα!!!
 

eirini-amelie

Member
Μηνύματα
43
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Καππαδοκία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη! Κ τόσα άλλα
Εχω πολλους φιλους Βρετανια (και Αγγλια και Σκωτια και ειδικα Ιρλανδια 2 πολυ καλους) και συνεχως σκεφτομαι ποσο κριμα ειναι που δεν εχω παει ακομα. Θελω καποια στιγμη να βρω πολυ χρονο (ισως ενα ολοκληρο καλοκαιρι?? πολλα θελω!) και να τη γυρισω ολοκληρη τη Βρετανια! Αλλα ελεγα μηπως για αρχη παω 1 Εδιμβουργο (αν κ εκει δεν εχω φιλους) απλα επειδη εχω ακουσει τα καλυτερα! Σ'ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες! Θα σε ρωτησω κι αλλα με μηνυμα. Χαχα!
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Οικονομικά καλές πτήσεις μετ' επιστροφής βρήκα με την KLM για τον συγκεκριμένο προορισμό(EDI) από Αθήνα, με τιμή κάτω από 200 ευρώ και αρκετές διαθέσιμες ημερομηνίες για το επόμενο διάστημα.
 

eirini-amelie

Member
Μηνύματα
43
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Καππαδοκία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη! Κ τόσα άλλα
Εγώ βρίσκω από 300 και πάνω... :(
Thanks anyway!



Οικονομικά καλές πτήσεις μετ' επιστροφής βρήκα με την KLM για τον συγκεκριμένο προορισμό(EDI) από Αθήνα, με τιμή κάτω από 200 ευρώ και αρκετές διαθέσιμες ημερομηνίες για το επόμενο διάστημα.
 
D

Delmem9770

Guest
Φίλοι και φίλες επειδή κάνω μια εργασία για easy jet ξέρει κανείς πότε ήρθε η easy jet στην Ελλάδα και ποιο ήταν το πρώτο της δρομολόγιο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
850
Likes
773
Εννοείται ότι εφόσον και οι δύο είναι low cost, κλείνεις σε όποια βρεις φθηνότερο εισιτήριο και βολικότερο αεροδρόμιο. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (το τονίζω, να μην παρεξηγηθώ), αν μπορώ να επιλέξω προτιμώ την easyjet γιατί με τη ryan πάντα έχω την αίσθηση ότι τα πάντα γύρω μου φωνάζουν : "είσαι τζαμπατζής...είσαι τζαμπατζής...και είμαστε εδώ για να στο τονίσουμε!"
"Νομιζεις οτι εισαι τζαμπατζης (γιατι ειμαστε εδω κ εχουμε σκεφτει για εσενα 1000+1 τροπους να σου τα αρπαξουμε, μουλωχτα, λιγα λιγα).. κ αυτο ειναι χειροτερο απο το να εισαι τζαμπατζης" :bleh:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Φίλοι και φίλες επειδή κάνω μια εργασία για easy jet ξέρει κανείς πότε ήρθε η easy jet στην Ελλάδα και ποιο ήταν το πρώτο της δρομολόγιο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Στις 19 Νοεμβρίου 2010, 12 χρόνια μετά από την πρώτη πτήση της easyJet στην Ελλάδα...

Η easyJet από το 1998 – 12 συνεχή χρόνια – που ξεκίνησε την πρώτη της πτήση στην Ελλάδα με προορισμό την Αθήνα, παρουσιάζει διαρκή και σταθερή ανάπτυξη.

:arrow: Λογικά 19.11.1998 LTN-ΑΤΗ (ΗEW).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.742
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom