Ryanair Ryanair και αλλες αποριες HELP

margas1

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ειμαι φτωχος φοιτητης και θελω να ταξιδεψω και δεν εχω ιδεα οποτε ζηταω τα φωτα σας...
καταρχην θελω απο βερολινο να παρω την Ryan air για σουηδια...εχει κανεις ιδεα τι παιζει εκει με τις αποσκευες ?επειδη θελω να παω και με easyjet τι παιζει παλι εκει με τις αποσκευες..?στο site λεει για εξτρα κοστος 11 ευρω της καθε αποσκευης..αλλα εγω θα παρω μια μικρη...μπορω να μην το επιλεξω αυτο σωστα ?...αλλη μια ερωτηση αν μπορω να μην επιλεξω insurance και τι γινεται αν δεν το βαλω...και τελος...φτανω βερολινο στις 12 το βραδυκαι ταξιδευω για στοχολμη το αλλο πρωι στις 8....μπορω να κατσω 8 ωρες στο αεροδρομιο και να περασω την ωρα μου ? η αν μπορω να φυγω..υπαρχει κατι ευκολο που μπορω να παω για να γυρισω και ευκολα παλι ?
ευχαριστω φιλικα!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
τα όρια των χειραποσκευών που μπορείς να έχεις μαζί σου στο αεροπλάνο, υπάρχουν στα sites των εταιρειών...

easyjet
Επιτρέπεται να μεταφέρετε δωρεάν ένα τεμάχιο κανονικής χειραποσκευής με διαστάσεις έως 55x40x20 εκατοστών

ryan air
It should weigh no more than 10kg and not exceed the maximum dimensions of 55cm x 40cm x 20cm

ασφάλεια μη βάλεις, δε χρειάζεται... τζάμπα λεφτά θα δώσεις..

τώρα, για το αν μπορείς να μείνεις στο αεροδρόμιο, προφανώς ναι.. αν αντέχεις την κούραση... κάθεσαι σε μια γωνία και περιμένεις να ξημερώσει... :)

για στοκχόλμη έχεις κανονίσει διαμονή??? είναι αρκετά ακριβή πόλη και χώρα...:roll:
 

margas1

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
ευχαριστω για την απαντηση...οκ αυτο θα κανω...οσο για τη διαμονη που λες...οχι δεν εχω κλεισει..αλλα περαν αποτι αυτη την εποχη δεν νομιζω να χει πολυ κινηση..κ γενικα δεν μου χει φανει πολυ ακριβη εχω βρει αρκετα ξενοδοχεια...με κοστος 30-40 ευρω..που ειναι αρκετα φτηνα..εως παρα πολυ φτηνα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom