Ryanair Ryanair μας παρατησε Βουλγαρια

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Giannismits και panpan, το κλεισαν το θέμα...
 

sneekpeek

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
το οτι μας παρατησαν του τιτλου το υποστηριζω γιατι μας κατεβασαν σαν τα ζωα κατω στο αεροδρομιο, η αεροσυνοδοι ολο ι dont know ελεγαν και μετα απο 20 λεπτα ανεφοδιασμου εφυγαν

και εμεις μειναμε 1 ωρα εκει, με κανεναν υπεφθυνο της Ryan Air ουτε καν που ειμασταν δεν ξεραμε ευτυχως υπηρχαν τηλεφωνα με GPS και με 3 υπαλληλους σε ολο το αεροδρομιο... ενας security... ενας στο Καφε και ενας ground crew...

370χλμ ελεγε... αλλα παιδια ο δρομος για να φτασουμε ηταν απιστευτος.... 1.5 λωριδα ολο το ταξιδι και οπου περνουσαν λεωφορεια νταλικες απο την αλλη μερια εκανε μια ωρα για μια στροφη... χωρια τις 5-6 στασεις

δεν ξερω επειδη πεταω αρκετα χρονια ευτυχως δεν μου ειχε ξανατυχει κατι παρομοιο... αλλα απο οτι βλεπω το εχουν παθει κ αλλοι κ με μεγαλες εταιριες οχι μονο low cost...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
δόξα το θεό, υπάρχουν και νορμάλ άνθρωποι ;)
σευχαριστω ρε Θαναση..δεν μπορεις να φανταστεις ειληκρινα τι ακουσα..μια ειπε μαλιστα οτι ''εγω ειδα απ το παραθυρο κατα την προσγειωση οτι τα δεντρα δεν κουνιοντουσαν,η θαλασσα δεν ειχε κυμα αρα δεν φυσουσε αρα γιατι αυτος δεν το προσγειωσε?''
τι να πεις γιαυτο?οπως φυσικα πληροφορηθηκα απ την οικογενεια μου γινοταν χαλασμος απ τους ανεμους εκεινη την ωρα..

τα πουλμαν ηρθαν πολυ γρηγορα και στη διαδρομη ειδαμε ωραιοτατα τοπια..αχαριστοι ανθρωποι τι να πεις;)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
το οτι μας παρατησαν του τιτλου το υποστηριζω γιατι μας κατεβασαν σαν τα ζωα κατω στο αεροδρομιο, η αεροσυνοδοι ολο ι dont know ελεγαν και μετα απο 20 λεπτα ανεφοδιασμου εφυγαν

και εμεις μειναμε 1 ωρα εκει, με κανεναν υπεφθυνο της Ryan Air ουτε καν που ειμασταν δεν ξεραμε ευτυχως υπηρχαν τηλεφωνα με GPS και με 3 υπαλληλους σε ολο το αεροδρομιο... ενας security... ενας στο Καφε και ενας ground crew...

370χλμ ελεγε... αλλα παιδια ο δρομος για να φτασουμε ηταν απιστευτος.... 1.5 λωριδα ολο το ταξιδι και οπου περνουσαν λεωφορεια νταλικες απο την αλλη μερια εκανε μια ωρα για μια στροφη... χωρια τις 5-6 στασεις

δεν ξερω επειδη πεταω αρκετα χρονια ευτυχως δεν μου ειχε ξανατυχει κατι παρομοιο... αλλα απο οτι βλεπω το εχουν παθει κ αλλοι κ με μεγαλες εταιριες οχι μονο low cost...
μηπως εισαι υπερβολικος η δεν θυμασαι?εκανε 2 μισαωρες στασεις,και στα συνορα με τους ελεγχους παλι μιση ωρα..

ο οδηγος ηταν αψογος..δεν ενοιωσα ουτε μια στιγμη ανασφαλεια κι ας πηγε απο στροφες με χιονια..
και το λεωφορειο εφτασε στο αεροδρομιο μακεδονια στις 00:05...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
το οτι μας παρατησαν του τιτλου το υποστηριζω γιατι μας κατεβασαν σαν τα ζωα κατω στο αεροδρομιο
Είμαι πολύ περίεργη να μάθω πώς κατεβαίνουν τα ζώα από αεροπλάνο ....
 

sneekpeek

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Sneekpeek,κακώς δεν πλήρωσες πιο ακριβό εισιτήριο να πας με άλλη εταιρία.Θα σε γυρίζανε με ακριβότερο λεωφορείο άλλης μάρκας (που πάει και πιο γρήγορα)
xaxa ναι ρε γαμωτο!! Παιδια γελασα ομως παρολα αυτα οταν βλεπαμε οτι προσγειωνομαστε στο πουθενα.... ουτε σπιτια ουτε τιποτα για 10αδες χιλιομετρα.... και αριστερα κ δεξια μερικα πυρηνικα εργοστασια δεν ξερω και εγω τι ηταν.... και οταν εσκασαν και οι λεωφοριατζηδες ηταν πολυ ρετρο το ολο σκηνικο! χαχα
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Είμαι πολύ περίεργη να μάθω πώς κατεβαίνουν τα ζώα από αεροπλάνο ....
χαχχαχαχαχαχχα εγω παντως σαν ανθρωπος παλι κατεβηκα..ηταν παντως πολυ ειδυλλιακα να κατεβεις σε ενα ερημο και χιονισμενο αεροδρομιο..κριμα που η μηχανη μου δεν ειχε μπαταρια..με φανταζομαι σαν τον τρελο να βγαζω φωτο με απαθεια ενω οι υπολοιποι να φωναζουν και να βριζουν..κριμα!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εγώ ξέρω πως ανεβαίνουν τα ζώα σε αεροπλάνο. Στο τελευταίο ταξίδι με ryan το λεωφορειάκι σταμάτησε στην πρώτη σκάλα και οι αεροσυνοδοί μας ζήτησαν να περιμένουμε για να δώσουν το "σύνθημα" ότι μπορούμε να ανεβούμε. Όλοι υπομονετικά περιμέναμε σε μια τάξη. Όλοι; Όχι φυσικά. Με το που ήρθε το επόμενο λεωφορειάκι τρέχοντας κατέβηκαν, μας παρέκαμψαν και τρέξαν στην πίσω σκάλα, παρά τα νοήματα που τους έκαναν οι αεροσυνοδοί. Μέχρι να τρέξει η πρώτη αεροσυνοδός να τους πει να περιμένουν λίγο, καμιά δεκαριά άτομα είχαν ήδη ανεβεί, οπότε ποιος τους κρατούσε και τους υπόλοιπους...

* οφ τόπικ, συγνώμη.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
χαχχαχαχαχαχχα εγω παντως σαν ανθρωπος παλι κατεβηκα..ηταν παντως πολυ ειδυλλιακα να κατεβεις σε ενα ερημο και χιονισμενο αεροδρομιο..κριμα που η μηχανη μου δεν ειχε μπαταρια..με φανταζομαι σαν τον τρελο να βγαζω φωτο με απαθεια ενω οι υπολοιποι να φωναζουν και να βριζουν..κριμα!
Α να γεια σου ! Ο καθείς με την ιδιότητά του . ;)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
xaxa ναι ρε γαμωτο!! Παιδια γελασα ομως παρολα αυτα οταν βλεπαμε οτι προσγειωνομαστε στο πουθενα.... ουτε σπιτια ουτε τιποτα για 10αδες χιλιομετρα.... και αριστερα κ δεξια μερικα πυρηνικα εργοστασια δεν ξερω και εγω τι ηταν.... και οταν εσκασαν και οι λεωφοριατζηδες ηταν πολυ ρετρο το ολο σκηνικο! χαχα
αλλα ελεγες πριν..οποτε μη γρινιαζεις μην παραπονιεσαι και μη μεγαλοποιεις τις καταστασεις..εγω μονο θετικα το ειδα το ολο συμβαν..και ναι θα ξαναπεταξω με ryanair..και θα ξαναπεταξουν και ολες αυτες οι θειες που αγανακτησαν και ορκιζονταν οτι δεν θα την επιλεξουν ξανα..και μου ζαλισαν το κεφαλι σε ολη τη διαδρομη..
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
και απλα το διασκεδασα και το διακωμμωδησα αυτο το εξτρα ταξιδι στην εξωτικη βουλγαρια..
...και στη διαδρομη ειδαμε ωραιοτατα τοπια..αχαριστοι ανθρωποι τι να πεις;)
ηταν παντως πολυ ειδυλλιακα να κατεβεις σε ενα ερημο και χιονισμενο αεροδρομιο..
Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.183
Μηνύματα
883.262
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom