Ryanair Ryanair news

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παντως οι λοου κοστ κ δη η ραιαν εδειξαν το δρόμο κ ακολουθουν ολοι σιγα σιγα..θεση πλερω σε klm, british, alitalia (που χρεωνει 5Ε την επιλογη, αισχος) και επονται ολες μα ολες οι υπολοιπες. Δεν υπαρχει αλλος δρομος για τις πτησεις εντος ηπειρου. Ηδη αργησαν αλλα θα συναντηθουν καπου στη μεση οι 2 φιλοσοφιες μια κ προσεγγιζουν το μπιζνες κοινο οι λοου κοστ.
Παιρνω ραιαν πληρωνω κατι κερματα κ εχω priority στην επιβιβαση, την καλυτερη θεση στο αεροσκαφος, κ φυσουνα και ακριβεια...(οκ μου λειπει το λαουντζ..) δυστυχως απο μια αποψη αλλα ετσι ειναι. Στις P2P πτήσεις ειναι ακτυπητη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν ξέρω ποιος είσαι, αλλά βγες αμέσως από τον λογαριασμό του @Samion !
Το τσάι μου ειχε περιεργη γευση οντως..τωρα που ξυπνησα ο λιγδης ειναι παντα λιγδης. Τον δοκιμασα τωρα για Παρισι παντως κ επαθα πλακα. Αλλιως τον ειχα αφησει περσι. Το εσωτερικο του 738 (15ημερων) με άφησε αφωνο. Αθορυβο, ευχαριστο, ο μπλε φωτισμος τελειος, ανετα τα νεα καθισματα, πολυ επιτυχημενο. Ορισμένα τα ζηλεψα. Το 5 ευρο της ΑΖ αν κ δεν με αφορα μου την καρφωσε. Αμα είναι να αντιγραψουν τη ραιαν ας το κανουν σωστα, όχι με γυφτιες. Και φυσικα Alitalia ταξιδευω κ ξερό ψωμι. λεμε κ κατι παραπανω για να σας διασκεδαζω...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Το τσάι μου ειχε περιεργη γευση οντως..τωρα που ξυπνησα ο λιγδης ειναι παντα λιγδης. Τον δοκιμασα τωρα για Παρισι παντως κ επαθα πλακα. Αλλιως τον ειχα αφησει περσι. Το εσωτερικο του 738 (15ημερων) με άφησε αφωνο. Αθορυβο, ευχαριστο, ο μπλε φωτισμος τελειος, ανετα τα νεα καθισματα, πολυ επιτυχημενο. Ορισμένα τα ζηλεψα. Το 5 ευρο της ΑΖ αν κ δεν με αφορα μου την καρφωσε. Αμα είναι να αντιγραψουν τη ραιαν ας το κανουν σωστα, όχι με γυφτιες. Και φυσικα Alitalia ταξιδευω κ ξερό ψωμι. λεμε κ κατι παραπανω για να σας διασκεδαζω...
Και Ryanair και το Beauvais το λες Παρίσι... Σίγουρα όλα καλά;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Συγνώμη για την αδιακρισία αλλά όλες αυτές οι πτήσεις μέσα σε 9 1/2 μήνες είναι για λόγους αναψυχής η και για δουλειές;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Συγνώμη για την αδιακρισία αλλά όλες αυτές οι πτήσεις μέσα σε 9 1/2 μήνες είναι για λόγους αναψυχής η και για δουλειές;
Κυριως το 1ο. Θυμιζω προκειται για πτησεις. Ενα ταξιδι μπορει να εχει ως 10...
Αν έπαιρνα χωρις ανταποκρισεις σιγουρα θα εριχνα μια ματια στη ραιαν που παλιότερα ούτε κατα διανοια...
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Δωστε προσοχη στο παρακατω (ενημερωση απο το site της Ryanair) :

Το προσωρινό κλείσιμο και η προγραμματισμένη συντήρηση ιστοσελίδας θα πραγματοποιηθεί μεταξύ 05:00 και 07:00 (ώρα Ηνωμένου Βασιλείου) την Πέμπτη 19 Ιανουαρίου. Κατα την διάρκεια της συντήρησης, οι υπηρεσίες για online check-in, αλλαγές κρατήσεων, καθώς και δημιουργία νέων κρατήσεων, δεν θα είναι διαθέσιμες. Παρακαλούμε πραγματοποιήστε το online check-in σας εγκαίρως για να αποφύγετε τυχον ταλαιπωρία.

Η Ryanair απολογείται για οποιαδήποτε ταλαιπωρία μπορεί να σας προκαλέσει αυτή η συντήρηση, η οποία παρ’ όλα αυτά θα βελτιώσει την εμπειρία σας στην σελίδα μας Ryanair.com
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.243
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom