Ryanair Ryanair news

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το αεροδρόμιο "Μακεδονία" με το Beauvais του Παρισιού συνδέει η Ryanair- Από 25 ευρώ το απλό εισιτήριο

http://www.thestival.gr/society/ite...ndeei-i-ryanair-apo-25-euro-to-aplo-eisitirio
Που 'ναι το νεο βρε panpan? Αυτο το ξεραμε απ' τα περσι...

Να σου πω εγω ενα νεο: Η γαλλικη δικαιοσυνη επεβαλε προστιμο 200 χιλιαρικα και αποζημιωση 8,1 εκατομμυρια στην Rynair για μαυρη εργασια προσωπικου της και μη καταβολη ασφαλιστικων εισφορων στο αεροδρομιο της Μασσαλιας (νομιζω) απο το 2007 εως το 2010, στο εφετειο. Η εταιρια ειχε καταδικαστει με τα ιδια ποσα και πρωτοδικα το 2013. Την αποζημιωση θα λαβουν 4 πιλοτοι που κινηθηκαν δικαστικα κατα της εταιριας.
 

billvar

Member
Μηνύματα
132
Likes
166
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Last edited by a moderator:

nikoletou

Member
Μηνύματα
17
Likes
5
Καλημέρα σας, δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό τοπικ αλλά ψάχνω εδώ και καιρό πτήσεις για Βαρσοβία από Θεσσαλονίκη με την Ryanair και δεν υπάρχουν ποτέ. Ξέρει κανείς αν καταργήθηκαν οι πτήσεις ή αν υπάρχουν συγκεκριμένες ημερομηνίες πτήσεων? Επίσης από που μπορώ να ενημερώνομαι για τα δρομολόγια που διαθέτει η εταιρεία?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα σας, δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό τοπικ αλλά ψάχνω εδώ και καιρό πτήσεις για Βαρσοβία από Θεσσαλονίκη με την Ryanair και δεν υπάρχουν ποτέ. Ξέρει κανείς αν καταργήθηκαν οι πτήσεις ή αν υπάρχουν συγκεκριμένες ημερομηνίες πτήσεων? Επίσης από που μπορώ να ενημερώνομαι για τα δρομολόγια που διαθέτει η εταιρεία?
Οι πτήσεις για Μοντλίν από Θεσσαλονίκη ξεκινάνε ξανά 30/03/15 κάθε Δευτέρα και Πέμπτη, μέχρι 22/10/15

http://www.ryanair.com/gr/cheap-flights/thessaloniki-to-warsaw-modlin/?out-date=2015-03-30
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Πω πω φωτιές που μου ανάβετε! Μόλις γυρίσαμε από ταξίδι και έχουμε προγραμματίσει κι αλλο για τον Μάρτη, ε και μες στις γιορτές όλο και κάπου θα πάμε εντός. Πώς να πλασάρω ένα ακόμα ταξίδι στον άντρα μου; Θα με φάει ζωντανή! Αλλά κι αυτές οι προσφορές ρε παιδιά είναι άχαστες. Ρίχτε ιδέες!
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
ουτε φυσικα τα 37 για Βρυξελλες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.630
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom