Σλοβενία S - LOVE - NIA! Στην πολυαγαπημένη!

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Και γιατί να τη μεταφέρει ο @silverserfer? Δεν κατάλαβα! Να τη μεταφέρει η @katkats ! χαχαχαχα!!! :bleh:
Και πάνω που είχα αρχίσει να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια, με τσάκωσες! :rolleyes:
Όχι δεν κάνω διακρίσεις.
Το ξέρω καλέ:)

Απλά τις τελευταίες μέρες ο @silversurfer έχει πιάσει δουλειά και έχει μεταφέρει πολλές ιστορίες.
Αν θέλει η @katkats να τη μέταφέρει κανένα πρόβλημα:p
Όποιος προλάβει λοιπόν!
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Μου βάζεις ιδέες! Η όμορφη αφήγηση ήταν η αρχή του κακού και οι έξοχες φωτογραφίες το τελειωτικό χτύπημα. Σ' ευχαριστώ!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Μου βάζεις ιδέες! Η όμορφη αφήγηση ήταν η αρχή του κακού και οι έξοχες φωτογραφίες το τελειωτικό χτύπημα. Σ' ευχαριστώ!
Σ'ευχαριστώ αγαπητή Ισαβέλλα:).
Μακάρι να μπορούσα να πω το ίδιο για τα απίστευτα ταξίδια που κάνετε. Αλλά δεν πείράζει, ας μείνουν μόνο όνειρα. Έστω και νοερά ταξιδευουμε μαζί σας.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Μαγευτικές οι φωτός της λίμνης Bled, η οποία αποτελεί και δικό μου ταξιδιωτικό απωθημένο! :)
Μπράβο Γιάννη και στα επόμενα! :)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Μαγευτικές οι φωτός της λίμνης Bled, η οποία αποτελεί και δικό μου ταξιδιωτικό απωθημένο! :)
Μπράβο Γιάννη και στα επόμενα! :)
Σ'ευχαριστώ κορίτσι!
Είναι ένα ταξιδιωτικό απωθημένο που όμως εύκολα μπορεί να πραγματοποιηθεί;)
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ονειρεμένο Ταξίδι
καραιβικη
Καταπληκτικά! Ι FEEL S-LOVE-NIA!
Ήμουν και εγώ για μια εβδομάδα τον Αύγουστο και συμμερίζομαι τον ενθουσιασμό σου με το παραπάνω, πανέμορφη χώρα! Δυστυχώς δεν είχες γράψει ακόμα την ιστορία σου όταν έψαχνα πληροφορίες στο φόρουμ.
Εμείς επιλέξαμε την φύση και τα βουνά και ήταν υπέροχα...ωστόσο η bled με απογοήτευσε λίγο....το μόνο που μου άρεσε ήταν βαρκάδα και το νησάκι!Πράγματι η bohinj είναι πανέμορφη και το μπάνιο στα πράσινα νερά ,υπέροχη εμπειρία!
Όσο για την αγορά τροφίμων, πήρα μέρος μαγειρεύοντας και πέρασα πολύ ωραία!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Καταπληκτικά! Ι FEEL S-LOVE-NIA!
Ήμουν και εγώ για μια εβδομάδα τον Αύγουστο και συμμερίζομαι τον ενθουσιασμό σου με το παραπάνω, πανέμορφη χώρα! Δυστυχώς δεν είχες γράψει ακόμα την ιστορία σου όταν έψαχνα πληροφορίες στο φόρουμ.
Εμείς επιλέξαμε την φύση και τα βουνά και ήταν υπέροχα...ωστόσο η bled με απογοήτευσε λίγο....το μόνο που μου άρεσε ήταν βαρκάδα και το νησάκι!Πράγματι η bohinj είναι πανέμορφη και το μπάνιο στα πράσινα νερά ,υπέροχη εμπειρία!
Όσο για την αγορά τροφίμων, πήρα μέρος μαγειρεύοντας και πέρασα πολύ ωραία!
Πάντως τον Ιούλιο ήταν ήδη τελειωμένη η ιστορία.
Για την Bled που λες, νομίζω πως όταν ένα μέρος είναι υπερτουριστικό είναι λογικό να χάνει την μαγεία του. Από την άλλη τουλάχιστον εμείς δεν το πετύχαμε και με τρελό κόσμο και έτσι κι αλλιώς είναι τόσο όμορφο μέρος που το απολαύσαμε. Απλά όπως το αναφέρω είναι όλα πολύ ακριβά.

Η χώρα έχει πολλές επιλογές για εξορμήσεις και δραστηριότητες και η φύση της είναι μαγική οπότε καλά κάνατε και πήρατε τα βουνά και τις αλπικές λίμνες.:)Ζηλεύω.
Πάντως ήταν ένα ταξίδι που μου άφησε πολύ όμορφη αίσθηση και θα ήθελα να ξαναπάω.
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ονειρεμένο Ταξίδι
καραιβικη
Ναι, η αλήθεια είναι ότι είχα κατασταλάξει και κακώς βέβαια δεν είχα δει την ιστορία σου.Παντως μακριά από τα πολυ τουριστικά μέρη οι τιμές ηταν κάτω απ το μισό σε φαγητό και διαμονή.Γενικα εγώ θα το χαρακτήριζαν φθηνό ταξίδι-για αυτά που ξοδεψαμε εμείς -2 ενήλικες και 2 μεγάλα παιδιά,αν σκεφτεί κανείς ότι ξοδεψαμε τα διπλάσια την επόμενη εβδομάδα στην Ιταλία.Θα ήθελα πολύ να ξαναπάω!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Τύφλα να'χουν οι ταξιδιωτικοί οδηγοί..
Πιο αναλυτική περιγραφή, δεν γίνεται..
Μπράβο!
Thank you φίλε μου.
Είναι για μένα από τις αγαπημένες ιστορίες που έχω γράψει αλλά και από τις πιο λατρεμένες εξορμήσεις που έχω κάνει. Ανέλπιστα αγαπημένο ταξίδι, υπέροχη χώρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.682
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom