ΜΑΛΕΒ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

nioa

Member
Μηνύματα
18
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο..
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολύνησία
H Μαλεεβ έχει μονοπώλιο στις απευθείας πτήσεις Αθήνα- Βουδαπέστη νκαι σπάνια έχει πολύ φτηνά εισητήρια. Ειχα κλείσει δύο μήνες πριν από το ταξίδι. Την ημέρα που πήρα την προσφορά είχε 225 το άτομο, μόνο το εισητήριο.
Πάμε στα ξενοδοχεία. Η πιο φτηνή τιμή γι΄αυτό που μας έκλεισαν ήταν 170 Ευρώ τη βραδυά και 30 Ευρώ το άτομο για το πρωϊνό. Λογική τιμή για 5 αστέρων ξενοδοχείο. Εμείς δώσαμε 309 το άτομο, για εροπορικά και 3 νύχτες με πρωϊνό. στην ουσία μας ήρθε το ξενοδοχείο 60 Ευρώ την ημέρα. Πουθενά στην Ευρώπη δεν μένεις σε τέτοιο ξενοδοχείο με αυτά τα λεφτά . Μην ξεχνάς είναι Luxury Experience, δεν είναι το φτηνό τουριστικό πακέτο.
 
Last edited by a moderator:

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Η Malev από Οκτώβρη και μετά τις πυροβολεί κανονικά τις τιμές... έβρισκες εκτός εορτών βέβαια μέχρι και 66?... τα πεντάστερα στην Βουδαπέστη είναι πολύ φτηνά... υπερπαραγωγές και όχι λαικά ξενοδοχεία αλυσίδων από 100?... με τον ακατανόμαστο τινάξαμε την μπάνκα στον αέρα... δυο βράδια + αεροπορικά 166?...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
με τον ακατανόμαστο τινάξαμε την μπάνκα στον αέρα... δυο βράδια + αεροπορικά 166?...
με χοτελ υπερπαραγωγή που είναι φυσικά εκτός των προσφορών της Μαλεβ...
πάντως η προσφορά της εταιρείας είναι μονόδρομος τώρα που τα εισητήρια μόνο κινουνται >200..
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
τιποτα παλι απο θεσνικη?
αμαν ολα η αθηνα ταχει...
 

GOLDIE

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο - Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο κόσμος
Εγώ διάλεξα το 3 αστέρων ξενοδοχείο και μου βγαίνει 170 € το άτομο, το ξενοδοχείο είναι μέσα στο κέντρο και καινουριο. Από κριτικές που διάβασα στο ιντερνετ φαίνεται σουπερ. Με 170 ευρω πάντως δεν πας πουθενα. Τα ταξιδιωτικά γραφεια πάντως έχουν τιμές για 4 και 5 αστερων που ξεκινουν από 450 ευρώ οπότε το βρίσκω καλή προσφορα.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Εγώ διάλεξα το 3 αστέρων ξενοδοχείο και μου βγαίνει 170 € το άτομο, το ξενοδοχείο είναι μέσα στο κέντρο και καινουριο. Από κριτικές που διάβασα στο ιντερνετ φαίνεται σουπερ. Με 170 ευρω πάντως δεν πας πουθενα. Τα ταξιδιωτικά γραφεια πάντως έχουν τιμές για 4 και 5 αστερων που ξεκινουν από 450 ευρώ οπότε το βρίσκω καλή προσφορα.
πως λενε το κεντρικο χοτελ?
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
ρε παιδιά από σαλόνικα νιέντε? Μετά την blue air το τέλος? έστω ένα αερόστατο ρε αδερφέ.
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Παιδιά μέχρι πριν από λίγες ημέρες είχε και από Θεσσαλονίκη,δεν ξέρω αν τώρα τις σταμάτησαν.
Αυτή ήταν η απάντησή τους όταν τους έστειλα email ενδιαφέροντος.

Flight options (reservation is not made):
Feb.12 MA263 SKG-BUD 16:05-16:40
Feb.15 MA262 BUD-SKG 12:50-15:20
For reservation I will need all names.

Hotel voucher will be sent after paying.
Payment in full is required in 24 hours after confirmation.
Please always check if names are as in passport!


Payment: credit card
Extra fee: 3%

Package: Luxury experience 5* Economy Class
Price/person: 309 EUR
Total: 4 x 309 EUR x 1,03 = 1.273 EUR

Package: Luxury experience 4* Economy Class
Price/person: 244 EUR
Total: 4 x 244 EUR x 1,03 = 1.006 EUR


5* HOTELS
Adina Apartment Hotels, Boscolo New York Palace, Corinthia Grand Hotel Royal, Hilton Budapest, Hilton Budapest WestEnd, InterContinental Budapest, Kempinski Hotel Corvinus Budapest, Budapest Marriott, Le Merdien Budapest, Queen’s Court Hotel & Residence, Ramada Plaza Budapest, Sofitel Budapest, St. George Residence

4* HOTELS
Ambra Club Hotel, Art’otel Budapest, Atrium Fashion Hotel, BW Hotel Hungária, Danubius Health Spa Resort Hélia, Danubius Health Spa Resort Margitsziget, Danubius Hotel Arena, Danubius Hotel Astoria, Danubius Hotel Gellért, Danubius Grand Hotel Margitsziget, K+K Hotel Opera, Mamaison Hotel Andrássy, Mamaison Residence Izabella, Marmara Hotel, Mercure Budapest Buda, Mercure Budapest City Center, Mercure Budapest Korona, Mercure Budapest Metropol, Mercure Budapest Museum, Novotel Budapest Centrum, Novotel Budapest Congress, Novotel Budapest Danube, Radisson SAS Béke Hotel, Ramada Budapest, Soho Hotel, Airport Hotel Budapest, Aquarius Club Hotel, Buda Castle Fashion Hotel, Budapest Hotel, Danubius Hotel Flamenco, Europa Hotels & Congress Center, Expo Congress Hotel, Holiday Beach Hotel, Panda Hotel, Ramada Resort Aquaworld Budapest, Rubin Wellness & Conference Hotel.
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
88
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Τους έστειλα μήνυμα την παρασκευή να ρωτήσω αν υπάρχει διαθεσιμότητα για 24-27 Δεκεμβρίου και μου απάντησαν σήμερα ότι έχουν 25-28 του μηνός αλλά δεν με βολεύει. Ας ελπίσω τουλάχιρον ότι θα υπάρχει διαθεσιμότητα 23-26 γιατί είναι πολύ καλή προσφορά, ειδικά για τις γιορτές.
 

Ace

Member
Μηνύματα
41
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y.
Κι εγώ πιστεύω πως είναι καλή προσφορά...ειδικά για τις γιορτές και το ότι το κλείνεις τελευταία στιγμή!
Κάποιος που έχει εμπειρία από αυτήν την εταιρεία μπορεί να με βοηθήσει σε κάποιες απορίες μου?
1.Καταρχάς όταν λένε bank transfer εννοούν ότι δίνουν αριθμό λογαριασμού και πας και πληρώνεις εκεί?
2. Τα εισιτήρια (αεροπορικά) από που τα παραλαμβάνεις?
3. Υπάρχει περίπτωση να διαλέξεις ξενοδοχείο?
4. Μετά το booking του ξενοδοχείου και όταν φτάσεις Budapest στο ξενοδοχείο υπάρχει η κράτηση στο όνομα μας?
Sorry για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν έχω ξανακλείσει με τέτοιο τρόπο και δεν έχω ιδέα πως γίνεται.

Και όποιος έχει εμπειρία από τη συγκεκριμένη προσφορά ας μας πει εντυπώσεις από όλο αυτό!Thaaaaaaanks!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.357
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom