Ντουμπάι Καλοκαίρι και ζέστη στο Dubai?

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δεν ξέρω.... προβληματίστηκα μετά απο αυτό το βιντεάκι πιο πάνω.. χμ... μήπως θα έπρεπε να κατευθυνθώ επαγγελματικά προς Ντουμπάι μεριά? πολύ χαρτούρα αδελφέ... χμ..... το σκέφτομαι.. ... μήπως? χμμμμ αποφάσισα Ζητείται αντζέντης για χορεύτρια, θα διερευνηθούν όλες οι αιτήσεις, μισθός ποσοστά επι της χαρτούρας για πληροφορίες εντός
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Δεν ξέρω.... προβληματίστηκα μετά απο αυτό το βιντεάκι πιο πάνω.. χμ... μήπως θα έπρεπε να κατευθυνθώ επαγγελματικά προς Ντουμπάι μεριά? πολύ χαρτούρα αδελφέ... χμ..... το σκέφτομαι.. ... μήπως? χμμμμ αποφάσισα Ζητείται αντζέντης για χορεύτρια, θα διερευνηθούν όλες οι αιτήσεις, μισθός ποσοστά επι της χαρτούρας για πληροφορίες εντός
Ειναι πολλαααααα τα dirhams!!!!!!πολυ σοφη η σκεψη σου.
Ισως ναναι το τυχερο σου ταξιδι.:D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τι ζεστη και αηδιες...κοιτα τι θα χασεις αν ΔΕΝ πας στο Ντουμπαι.

Εγώ πάλι που από φωνή ψάρι και από λικνίσματα χιμπατζής, έχω ελπίδες ή να κοιτάξω να γίνω κάτι άλλο; π.χ αστροφυσικός.
Τι με συμβουλεύετε;
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Εγώ πάλι που από φωνή ψάρι και από λικνίσματα χιμπατζής, έχω ελπίδες ή να κοιτάξω να γίνω κάτι άλλο; π.χ αστροφυσικός.
Τι με συμβουλεύετε;
Μανατζερ της dim kyr.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
To Ντουμπάϊ τον Αύγουστο απλά δεν παλεύεται... είναι λες και μπαίνεις σε σάουνα... Αλλά ασχέτως καιρού, νομίζω, ότι 2 κοπέλες μόνες στο Ντουμπάϊ θα βαρεθείτε!
γιατι το λές αυτό????
που ξέρεις μπορεί να ειναι γραφτό να βρεθούν και δύο αγόρια απο εδώ,απο τα δικά μας εννοώ και να μην βαρεθούν...και έχομε κατι κούκλους!!!!:bleh::bleh:
ξέρεις αυτοι που πετάγονται καθε πσκ και ένα ταξιδάκι...
ονόματα δεν λέμα αλλα αρχίζουν απο t...:cool:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Τι ζεστη και αηδιες...κοιτα τι θα χασεις αν ΔΕΝ πας στο Ντουμπαι.

Απιστευτο :haha:
και εμεις τη βγαζουμε μόνο με γαρυφαλα !!!
Μου εχει τυχει σε ανάλογο μαγαζι στο Μαρόκο να δω κάτι αντιστοιχο, αλλά τόση χαρτουρα δεν εχω ξαναδει !!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Απορία.
το μαλλί της φοράδας στο video ειναι φυσικό για extention??:D
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
με τόσα εμπορικά και εστιατόρια?? :D
Έχεις απόλυτο δίκιο... αν είναι δυνατόν να βαεθεί κάποιος στο Dubai με τόσα εμπορικά και με τέτοιας ποιότητας εστιατόρια!!! Αφήστε τους άσχετους να τρέχουν σε Παρίσια και Ρώμη... δεν έχουν ιδέα τι χάνουν...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εντελως φυσικο το μαλλι Ρενατα!!!
Ειναι σαν το τραγουδι "Λουζεται η αγαπηηηη μου στο Γουαδαλκιβιρ..."
Μα η περιποιημενη κομη στα αραβικα εθνη θεωρειται στολιδι (αν εισαι τυχερη και δεν την καλυψεις με την μπουργκα)
Εγω παντως αν ειναι να μου πεταξουν τοσα $$$$$ περπαταω και ξυπολητη στην ερημο στο Ντουμπαι!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Aναλαμβάνοντας τα καθήκοντα μάνατζερ της dim kyr έφτιαξα διαφημιστικό κειμενάκι το οποίο θα δημοσιεύσουμε στη Dubai Herald Tribune:
"Νεαρή ξανθιά (dim kyr και αν δεν είσαι ξανθιά θα γίνεις) εκπάλγου καλονής χορεύτρια και αοιδός αναλαμβάνει δημόσιες και ιδιωτικές performances. Ειδικεύεται αποκλειστικά σε ανδρικό κοινό και ξεσηκώνει...πάθη, πόθους και...το τρίτο the longest. Μην την προσλάβετε για γάμους και περιτομές δεν λέει, θα μετανιώσετε. Μην την αφήσετε να επιλέξει ξενοδοχείο η οποιουδήποτε είδους κατάλυμα εκτός αν θέλετε μια πραγματικά αξέχαστη εμπειρία μαζοχιστικού για εσάς τύπου. πχ στο σοφά που θα ξαπλώνετε λαγνα να περιδιαβαινουν αρθρωτά εξάποδα.
Τιμαί λογικαί, δεχόμεθα καταθέσεις εις Ζυρίχην Ελβετίας"
Τι λέτε οτι χρειάζεται επιπλεόν;
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ασε ρε Ερση την dim με τα κακόγουστα ξενοδοχεία της και τα βρωμομάμουνα!!
Raffles Dubai!!!!!!!!
Aυτο είναι ξενοδοχείο.
τις έξι φορές έμεινα σε αυτό γιατί μου θύμιζε την πυραμίδα του Λούβρου..που όλο για αυτην άκουγα...
και μη σας φανεί παράξενο,το dubai και ειδικά αυτο το ξενοδοχείο με το ανεπανάληπτο σχήμα του την πυραμίδα, έγιναν αφορμή να πώ.... δεν παει άλλο!!! πρέπει να δώ και αυτο το παρίσι ...και τον λούβρο τέλος πάντων ...ας παει και το παλιάμπελο!!
αλλα ψίτ που είσαι....το dubai δεν παίζεται!! τι παρίσια και παρισινά άλογα!!!:rolleyes:

και για να μην λέτε οτι λέω μπούρδες ιδού!!
 

Attachments

helenabak123

Member
Μηνύματα
25
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
πρόσφατα μία φίλη μου ξεκίνησε να δουλεύει στο Ντουμπάι και κανονίζουμε ταξιδάκι εκεί μετά το καλοκαίρι! Τώρα πιάνει χαλαρά 45 και προτιμώ τις παραλίες μας εδώ. Οντως από ότι μου είπε τα εστιατόρια είναι καταπληκτικά και σίγουρα καλλίτερα από τα υπερτιμημένα πανάκριβα στην ευρώπη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom