Επιχειρηματική στήριξη

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
νοσηλεύτρια στο αναισθησιολογικό τμήμα ,γενικό νοσοκομείο χανίων .
εγγύηση για τους καλύτερους ύπνους !!!!!!!!και ξύπνιους .....
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Τελειωσα Διοικ. Επιχ/ων.Φετος(ελπιζω,5 μαθηματα ακομα) παιρνω και δευτερο πτυχιο στη Λογιστικη. Δουλευω σε καλη εταιρια αλλα σκοπευω να παραιτηθω αν βρω εργοδοτη που να μη μου βγαζει την ψυχη για να παρω 2 εβδομαδες αδεια!Ισως στο μελλον ανοιξω δικο μου λογιστικο γραφειο.
Ονειρο μου παντως απο μικρος ειναι να μπω στην ΕΜΑΚ της Πυροσβεστικης. τωρα μαλιστα που τρεχει και η προκυρηξη ισως γινει κατι!Καλο βαθμο απολυτηριου εχω,εφεδρος αξιωματικος υπηρετησα,αγγλικα ξερω,εχω αδεια οδηγησης Γ κατηγοριας καθως και μοτοσυκλετας αλλα.......... δεν εχω βισμα!
πάλεψε το ..οι άξιοι την βρίσκουν την άκρη ...
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
εγω θα σας χρειαστω σιγουρα για μια ολικη αναισθησια στην πρωτη μου πολυωρη πτηση
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ξεκιναω καθε πρωι απο Οινοφυτα και κανω διανομη ηλεκτρικων συσκευων LG και αθλητικων ειδων ΝΙΚΕ σε Σεπολια,Κολωνο,Ακαδημια Πλατωνος,Βοτανικο,Αιγαλεω και μερικες φορες Ρεντη(τα μαγαζια γυρω γυρω απο το village,makro,media markt).:)
γουστάρω πολύ ..εγώ θα ήθελα να οδηγώ ταξί . μου αρέσει η οδήγηση πολύ .μπορει να σε πετυχω πουθενά . :cool:
 

Siuil

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακρυά αυτή τη φορά
Ταξίδι-Όνειρο
US Road Trip
Εγώ δουλεύω στο Alpha Web Banking και Alpha Phone Banking.. Οπότε για διατραπεζικές συναλλαγές της Alpha Bank, ξέρετε :p .. Επίσης κάνω ιδιαίτερα Μαθηματικά / Φυσικά σε παιδιά που με ανέχονται :p
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
πολλους τραπεζικους εχει η παρεα
 

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Εγώ δουλεύω ως βοηθός μηχανολόγου σε τεχνική εταιρεία, στο συνεργείο, είμαι η μόνη γυναίκα ανάμεσα σε τόσους άντρες.Παλιότερα δούλευα ως αισθητικός σε εταιρείες με καλλυντικά,αυτό έχω σπουδάσει κιόλας! Το μόνο κοινό ανάμεσα στα δύο επαγγέλματα είναι ότι και στα δύο ασχολείσαι με...servise!! χα!χα!
 

NOSTIMON HMAP

Member
Μηνύματα
219
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΛΟΦΟΝΤΕΝ
Πολύ ενδιαφέρον το άρθρο ειδικά στο σημείο όπου κρατάμε θέσεις για το νησί που θα αγοραστεί από go2dbeach. Βλέπετε, σαν Δ.Υ. (μπλιάχ) στο ΥΠ.ΠΟ, καναδυό χρόνια πρίν από τη σύνταξη (ελπίζω), θα χρειαστώ και ένα μέρος κατά Ειρηνικό μεριά για στάσεις ανάμεσα στα ταξίδια που σχεδιάζω για τα χρόνια που θα με πληρώνουν-ετε και θα κάθομαι (δεν θέλω σχόλια).
Βασική προϋπόθεση να υπάρχει και μία φιάλη τσίπουρο στο μπαράκι που θα στήσετε.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ωραιο αυτο το σαιτ. Μπραβο dk που μας το ξαναθυμησες !!
Εγω μετα απο πολλες περιπλανησεις επαγγελματικες ,ασχετες μεταξυ τους ,κατεληξα εδω και χρονια σε διαφορες δουλειες που εχουν σχεση με τουρισμο (ταξιδιωτικος πρακτορας, συνοδος σε εισερχομενο ισπανοφωνο τουρισμο ) κατεληξα για "ησυχια" ρεσεψιονιστ σε ξενοδοχειο. Μου αρεσει αυτο το ποστο οποτε ολα καλα...

Αν καποιος χρειαστει ξενοδοχειο στο Γυθειο θα του βρω το καλιτερο δωματιο και θα .....κυνηγησω και την σχετικη εκπτωση απο το αφεντικο !!!!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Ωραιο αυτο το σαιτ. Μπραβο dk που μας το ξαναθυμησες !!
Εγω μετα απο πολλες περιπλανησεις επαγγελματικες ,ασχετες μεταξυ τους ,κατεληξα εδω και χρονια σε διαφορες δουλειες που εχουν σχεση με τουρισμο (ταξιδιωτικος πρακτορας, συνοδος σε εισερχομενο ισπανοφωνο τουρισμο)
Αυτο το ειχαμε καταλαβει(βλεπε ιστορια Κουβας):haha:

Κατεληξα για "ησυχια" ρεσεψιονιστ σε ξενοδοχειο. Μου αρεσει αυτο το ποστο οποτε ολα καλα...
Αν καποιος χρειαστει ξενοδοχειο στο Γυθειο θα του βρω το καλιτερο δωματιο και θα .....κυνηγησω και την σχετικη εκπτωση απο το αφεντικο !!!!
Πες μας το ονομα του ξενοδοχειου,να ξερουμε που θα σε αναζητησουμε!!!;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom