Καλώς ήρθατε.

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρικη
Καλως ηλθατε ολοι!!! καλα ταξιδια
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βραζιλία
:welcome2:
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΡΩΣΙΑ
Καλως σας βρήκα!

Χαιρετώ τη πιο μεγάλη ταξιδιάρικη παρέα!Ειμαι χαρούμενη που ανήκω και εγώ πια στην παρέα σας!Αγαπώ σαν τρελή τα ταξίδια αλλά οι συνθήκες της μέχρι τώρα ζωής μου δεν μου έχουν επιτρέψει να πλουτίσω και πολυ τον ταξιδιωτικό μου χάρτη Ελπίζω με τη δική σας ενθάρυνση και βοήθεια τα πράγματα να γίνουν καλύτερα !Έχω δυο μικρά παιδια 4 και 6 χρονων και πρέπει να μάθω να ταξιδεύω με αυτά γιατι δεν υπάρχει άλλη δυνατότητα.Σχεδιαζοντας λοιπόν ενα οικογενειακο ταξίδι γοητεύτηκα απο τις ταξιδιωτικές σας ιστορίες που αφορούσαν την Τοσκάνη Κοιμάμαι και στον υπνο μου τη βλέπω ρε παιδιά !Το σχεδιάζω για το Πάσχα και απο τώρα ειμαι ενθουσιασμένη Οποιος μπορεί ας μου δώσει πληροφορίες κυρίως για φτηνά οικογενειακά καταλύματα στη Τοσκάνη αλλά και στη Ρώμη Ειναι ασφαλή τα αυτοκίνητα;Που τα αφήνεις;Ακούγονται τόσα για Ιταλία και εμεις πρωτη φορά θα τολμήσουμε ταξίδι εξωτερικο με αυτοκίνητο !Βοηθήστε!
Καλό Καλοκαίρι και καλά ταξίδια !Και καταθέστε τις εμπεριες σας πάντα για να ταξιδεύοθμε μαζί σας
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βραζιλία
Γεια σου Μιραντα και :welcome2:
Σου ευχομαι να αρχισεις,απο δω και περα,να εκπληρωνεις τα ονειρα σου μαζι με την οικογενεια σου.
Να μην φοβαστε τα ταξιδια με το αυτοκινητο,ειναι ολα τα ''λεφτα'':haha: μονο να εξασφαλισετε parking για το αυτοκινητο,τιποτα περισσοτερο.
Οσο για τα παιδια ... τα δικα μου ταξιδευουν μαζι μας απο 1,5 ετων.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
:lol::lol:Καλώς ήρθες Μιράντα!!
συμφωνώ με τον προλαλήσαντα..
η Ιταλία έχει τόσο όμορφα τοπία που μόνο με αυτοκίνητο μπορείς να δεις..
όσο για το ότι σίγουρα θα έχεις ακούσει να λένε ότι στην Ιταλία κλέβουν αυτοκίνητα κ.τ.λ. δεν ξέρω..εγώ όταν πήγα με αυτοκίνητο ένιωθα ασφάλεια...απλά φρόντισε για ξενοδοχεία που έχουν parking
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
μια αρχη... μια γνωριμια, με λενε μαρια, λατρευω τα ταξιδια αν και δεν εχω ταξιδεψει παρα πολυ στο εξωτερικο.η ελπιδα βγηκε τελευταια απο το κουτι της πανδωρας και αυτο μου δινει ελπιδες οτι θα καταφερω σιγα σιγα να κανω τα ταξιδιωτικα μου ονειρα πραγματικοτητα. αυτη η πραγματωση ξεκινησε πριν τεσσερα χρονια οταν διαλεξα την αιωνια πολη για αρχη και δεν το μετανοιωσα στογμη η ρωμη ηταν ενα ονειρο. το επομενο ονειρο μεσα στο οποιο ξυπνησα ηταν η πραγα για να συνεχιστει με την βιεννη και να λικνιστει αργοτερα γλυκα στην βενετια το τελευται ειχε κατι απο ναπολιτανικο ταπεραμενο και μια σβησμενη φλογα ενος κοιμησμενου ηφαιστειου πομπηια. τωρα στοχευω παρισι, αν και εγινε κατι προχθες που με εκανε να αναριγισω και να σκεφτω πως ισως γινει φετος το μεγαλο μου ονειρο αληθεια δεν το λεω ουτε στον ιδιο μου τον εαυτο ακομα γιατι δεν το πιστευω ουτε εγω αν γινει θα με ακουσετε να φωναζω σιγουρα. οσο για τα αλλα περα απο τα ταξιδια.εχω σπουδασει συντηρηση εργων τεχνης, δουλευω σε ενα βιβλιοπωλειο, αγαπω το θεατρο για το οποιο ανεβαινω αθηνα τον χορο και το τργουδι με την παρεα μου. θελω μια ακομα απαντηση απο καποιον που ξερει, πως μικραινεις μια φωτο. προσπαθησα να στειλω αλλα μου λεει πως ειναι πολυ μεγαλες...συγμωμη για τα λαθη νεα στη τεχνολογια :lol:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βραζιλία
Γεια σου Μαρια και :welcome2:
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΡΩΣΙΑ
Καλως ήρθες Μαρία

Η παρέα μας μεγαλώνει !Ευχαριστώ για την άμμεση ανταπόκριση σας φίλοι του travelstories και καλωσορίζω με τη σειρά μου τη Μαρία Λοιπόν Μαρία έχουμε πολλά κοινά Πρώτα απο όλα έχουμε το ίδιο όνομα Ειμαι βαφτισμένη Μαρία και εγώ αν και με φωνάζουν Μιράντα απο παιδί Δεύτερον έχουμε και οι δύο μάλλον φτωχό ταξιδιωτικό χάρτη αλλα βέβαια εντονη επιθυμία να τον κάνουμε πλουσιότερο Τρίτον αγαπάμε το θέατρο Εγώ μάλιστα τέλος Αυγούστου θα βρίσκομαι Σπέτσες για μια εβδομάδα για να συμμετέχω σε ένα θεατρικό σεμινάριο με δάσκαλο τον αξιόλογο θεατράνθρωπο Δημήτρη Καταλειφό!
Ζώ μόνιμα στα Ιωάννινα αλλά κατάγομαι απο τη Σάμο στην οποία βεβαίως και πηγαίνω κάθε καλοκαίρι οποιος θέλει πληροφορίες για το νησί μου ευχαρίστως να βοηθήσω !
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
Η παρέα μας μεγαλώνει !Ευχαριστώ για την άμμεση ανταπόκριση σας φίλοι του travelstories και καλωσορίζω με τη σειρά μου τη Μαρία Λοιπόν Μαρία έχουμε πολλά κοινά Πρώτα απο όλα έχουμε το ίδιο όνομα Ειμαι βαφτισμένη Μαρία και εγώ αν και με φωνάζουν Μιράντα απο παιδί Δεύτερον έχουμε και οι δύο μάλλον φτωχό ταξιδιωτικό χάρτη αλλα βέβαια εντονη επιθυμία να τον κάνουμε πλουσιότερο Τρίτον αγαπάμε το θέατρο Εγώ μάλιστα τέλος Αυγούστου θα βρίσκομαι Σπέτσες για μια εβδομάδα για να συμμετέχω σε ένα θεατρικό σεμινάριο με δάσκαλο τον αξιόλογο θεατράνθρωπο Δημήτρη Καταλειφό!
Ζώ μόνιμα στα Ιωάννινα αλλά κατάγομαι απο τη Σάμο στην οποία βεβαίως και πηγαίνω κάθε καλοκαίρι οποιος θέλει πληροφορίες για το νησί μου ευχαρίστως να βοηθήσω !
γεια σου Μιραντα.χαιρομαι που εχουμε τοσα κοινα ενδιαφεροντα. αλλα εχουμε και ενα αλλο κοινο την Ρωσια.απο οτι διαβασα ειναι και για σενα ονειρο προορισμος και αν μου πεις οτι θες και εσυ να ταξιδεψεις καποτε με τον υπερσιβηρικο δεν θα νιωθω οτι ειμαι τρελλη οπως μου λενε οι φιλες μου εδω...δεν θελω να σου πω ποσο ζηλευω για τις Σπετσες και τον Καταλειφο που ειναι πολυ πολυ σπουδαιος.τον βλεπω τα τελευταια χρονια καθε χρονο. ειναι υπεροχο να χαριζεις στον εαυτο σου διαμαντια ερμηνειες και η φετινη του ΣΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗς ΜΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ηταν ενα τετοιο. το μονο που μπορω να σου πω για την τρελλα ηταν οτι τον ειδα το βραδυ που σχεδον ολη η Αθηνα ηταν αποκλεισμενη στα χιονια και μετα εγινα παγωτο να περιμενω σαν μαννα εξ ουρανου ενα ταξι να περασει την Πειραιως. μονο εγω και αλλα δεκα ατομα δεν ακυρωσαμε εισητηρια σε μια παρασταση που για να βρεις να κατσεις επρεπε να κλεισεις ενα μηνα πριν. τα Ιωαννινα που ζεις με ειχαν μαγεψει ως πολη πριν πεντε χρονια που την ειδα για πρωτη φορα.ελπιζω να ερθεις καποια στιγμη Κρητη και να μπορεσω να σε συναντησω και να σε βοηθησω οπως θες. τα ξαναλεμε...:lol:
 

motorradfahrer

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κεντρικη ευρωπη
Ονειρεμένο Ταξίδι
ισλανδια
Γεια σας και καλος σασς βρηκα
Με λενε Δημητρη και μου αρεσει να ταξιδευω με μοτο στην Ευρωπη.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ονειρεμένο Ταξίδι
far away
καλως ορισατε ολοι οι νέοι!!!! καλα ταξιδια σε ολους!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom