Βοηθεια διακοπες Κρητη Χανια+Λασιθι

Lucia86

Member
Μηνύματα
128
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Σικαγο(?)και Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια,για 3 μηνες!!!
Μερσι παντα στη διαθεση σας! ξεσκονισε την εχει και για τους αλλους νομους.
Πατα και τα αγαπημενα! Έχει συνολο 303 παραλιες!
 

elenhp

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Ενοικιαση αυτοκινητου

Γεια σας και παλι,

τελικα κρατησαμε μονο Λασιθι γι αυτη τη φορα και τωρα ψαχνουμε τιμιο και λογικο στις τιμες ενοικιαστη αυτοκινητου. Αν γνωριζετε καποιον καλο προς Αγιο Νικολαο πειτε μου.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Χαιρεται σε ολους Κρητικους και μη

για δευτερη συνεχη χρονια θα θελα να επισκεφτω την Κρητη. Περσι πηγα Μπαλι ενα πολυ συμπαθητικο χωριο στο Ρεθυμνο, περασα για δευτερη φορα το φαραγγι Σαμαριας και απολαυσα την θαλασσα και τους γαστρονομικους πειρασμους της Αγιας Ρουμελης. Επισκεφτηκα το πανεμορφο Ρεθυμνο και την λιμνη Κουρνα και πηγα επισης πιο Νοτια στα Ματαλα, Τριοπετρα κλπ. Φετος θελω να παω στην δυτικη ακρη για να επισκεφτω τον Μπαλο και το Ελαφονησι. Σκεφτηκα λοιπον να μεινω Φαλασαρνα και απο εκει να κανω τις εξορμησεις προς τους θαλασσιους παραδεισους. Νομιζετε οτι ειναι καλη ιδεα; Αλλιως προτεινετε μου ιδεες κ;ι διευθυνσεις. Φετος θέλω απλα πραγματα θαλασσα, καθαρο δωματιο και καλο κρητικο φαγητο. Αν εχετε διευθυνσεις ειναι ευπροσδεκτες. Την δευτερη εβδομαδα διακοπων θα ηθελα να παω Λασιθι αλλα απο οτι ειδα ειναι πολυ τουριστικο. Εγω θελω κατι ησυχο και αυθεντικο θυμαμαι πχ την Σητεια πριν 17 χρονια ηταν ηδη σχετο μπετον. Αν γνωριζετε χωρια στο λασιθι κοντα στη θαλασσα πιο ηρεμα πειτε μου. Περιμενω νέα σας
..αν θες Φαλασαιρνα στο λιμανακι στη ταβερνα ΝΙΚΟΛΑΣ εχει και δωματια ...
 

elenhp

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Ολα ειναι κανονισμενα παμε Ελουντα 2 εβδομαδες τωρα αν μπορειτε να μου προτεινετε ταβερνες στο λασιθι;

Ευχαριστω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.280
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom