Σύντροφοι εν ταξίδοις καλώς σας βρίσκω

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Ταινία δεν γίνεται, μόνο σήριαλ. Εξάλλου ως τέτοιο γράφτηκε, ομολογήστε το, γιαυτό και αφήνετε σαδιστικά το κοινό να ξεροσταλιάζει:haha:

Και βέβαια υπάρχουν εδώ μέσα ιστορίες άξιες δημοσίευσης. Θες να πει ότι κανείς δεν έχει δημοσιεύσει ποτέ κάποιο κείμενο του έξω από το travel stories?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταινία δεν γίνεται, μόνο σήριαλ. Εξάλλου ως τέτοιο γράφτηκε, ομολογήστε το, γιαυτό και αφήνετε σαδιστικά το κοινό να ξεροσταλιάζει:haha: Και βέβαια υπάρχουν εδώ μέσα ιστορίες άξιες δημοσίευσης. Θες να πει ότι κανείς δεν έχει δημοσιεύσει ποτέ κάποιο κείμενο του έξω από το travel stories?
Απ'οσο εγώ γνωρίζω όχι (αλλά δεν είμαι από τα παλαιότερα μέλη και ίσως κάτι να μου διαφεύγει). Είχε γίνει μεγάλη κουβέντα για έκδοση κάποιων επιλεγμένων ιστοριών σε βιβλίο αλλά βάλτωσε
ΥΓ Τα δικαιώματα του σήριαλ θα πουληθούν σε τουρκικό κανάλι μιας κι εκεί το είδος γνωρίζει άνθιση
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Και εννοείται δεν θα άντεχα άλλο Παπακαλιάτη
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Μεγάλη τιμή και πολλή χαρά η άφιξή σου στην παρέα μας :clap:
Οι σελίδες σας θησαυρός επίσης ;)
Σ΄ευχαριστώ για τις ώρες απόλαυσης, για τις υπέροχες αναγνώσεις, για τη συντροφιά σας όλα αυτά τα χρόνια...
Πάω να ξεκινήσω το διάβασμα...:D

Υ.Γ. Η Ιαπωνία (μου) πώς σας ξέφυγε ?;)
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Pandora σ' ευχαριστώ! Τα αισθήματα αμοιβαία.
Όσο για την Ιαπωνία, σωστά εντοπίζεις το κενό. Τα αίτια είνα συνδυαστικά δύο: Αφενός οι σχεδόν απαγορευτικές τιμές, συν το γεγονός ότι δεν έχει προκληθεί μέσα μου κάποιο ισχυρό κλικ που να με σπρώξει να κάνω την υπέρβαση και να πετάξω για κει με όποιο κόστος. Τώρα θα μου πεις και τι είναι αυτό το μαγικό "κλικ" που κεντρίζει έναν άνθρωπο να θέλει οπωσδήποτε να πάει στην αλφα χώρα και όχι στη βήτα;΄Χμμμ. Ενδιαφέρον ερώτημα δεν νομίζεις; Να το προχωρήσουμε;
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Hydronetta εγώ μέχρι τώρα νόμιζα ότι μόνο ψωνίζαμε σήριαλ από την γείτονα. Πουλάμε κι όλας; Ή μήπως εννοείς ότι θα κάνουμε την αρχή με ΤΟ Νησι;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Hydronetta εγώ μέχρι τώρα νόμιζα ότι μόνο ψωνίζαμε σήριαλ από την γείτονα. Πουλάμε κι όλας; Ή μήπως εννοείς ότι θα κάνουμε την αρχή με ΤΟ Νησι;
Tώρα με τη κρίση.... απ'όπου μπορούμε...
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλωσορίζουμε την isabelle, που μαζί με τις τρεις καραβέλες και τον ένα παραμυθά, ως ενας άλλος Κολόμβος γυρίζει την οικουμένη από άκρου εις άκρον...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
isabelle :welcome2:
Δηλωνω και γω αλλος ενας φαν των ιστοριων σας τοσο στο Γεωτροπιο οσο και στα βιβλια σας.
Το Περα απο το Μπαλι τοχω διαβασει 3 φορες και δεν το χορταινω,ενω επι μερους ενοτητες ουτε και γω θυμαμαι ποσες φορες τις διαβασα ειδικα οταν σχεδιαζα το ταξιδι μου στην Ινδονησια.

http://www.travelstories.gr/87317-post49.html

Τα κειμενα του Κωστα τα ξεχωριζω απο χιλιομετρα και δεν τα χορταινω γιατι εχουν πλουσιες ταξιδιωτικες οδηγιες και δοσεις απο καταπληκτικο χιουμορ.

Ναστε καλα και παντα να ταξιδευετε και να γραφετε ιστοριες :clap:

Τωρα που ανακαλυψα το σαιτ σας εχω πολυ διαβασμα να ριξω.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ιζαμπέλα απίστευτο!!!!
σε γνώρισα στο _πέρα_ απο το μπαλί που τα χωνε ο Κώστας γενικώς!!!!!!!
έριξα το γέλιο της ζωής μου..
τα βιβλία σας και οι πληροφορίες μοναδικές ..μου πάνε πολύ!!
καλώς ήρθες στο travelstories τελεία γκρρρ!!
ΥΓ ο αλέξανδρος μεγάλωσε έεεε??
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Renata, Xenos, χίλια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για έναν λόγο παραπάνω ότι γίνονται πάνω στο σωστό τάιμινγκ όπως λέγεται νεοελληνιστί. Πριν λίγες μέρες ο Ζυρ έσπασε το πόδι του πέφτοντας με την μοτό, οπότε τα σχόλιά σας που μόλις του διάβασα ήταν μια ευχάριστη τόνωση ηθικού. Όχι τίποτε, αλλά μπας και ξεστραβώσει λιγάκι και γλιτώσω κι εγώ από την γνωστή αναποδιά του.:rolleyes:
Άντε, καλή μας αρχή λοιπόν εδώ παρέα στο τράβελ στόρις και να τα λέμε συχνά πυκνά στα διάφορα φόρουμ (από που ν' αρχίσει κανείς κι από που να τελειώσει...!)
 

Maria Zambako

Member
Μηνύματα
11
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
nobody knows yet...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ-Καμπότζη
Καταρχάς να ευχηθώ περαστικά στον Ζυρίδη και κατά δεύτερον να καλωσορίσω και 'γω με τη σειρά μου...Έκανα ένα γρήγορο πέρασμα από το site σας και ενθουσιάστηκα!!! Εκτός των περί ταξιδίων...οφείλω να ομολογήσω ότι φαίνεσθε και οι δύο υπέροχοι τύποι...
Καλά ταξίδια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.715
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom