Ryanair Ryanair news

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Περιμένουμε με αγωνία τους πρώτους 45 τουρίστες που είμαι σίγουρος ότι θα δώσουν μεγάλη ώθηση στην οικονομία της Πάτρας... επιτέλους πιάνουν τόπο οι επιχορηγήσεις προς τη Ryanair:rolleyes:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Περιμένουμε με αγωνία τους πρώτους 45 τουρίστες που είμαι σίγουρος ότι θα δώσουν μεγάλη ώθηση στην οικονομία της Πάτρας... επιτέλους πιάνουν τόπο οι επιχορηγήσεις προς τη Ryanair:rolleyes:
διάβασα ότι to Charleroi πληρώνει 15Ε το "κεφάλι". δεν έχω λινκ όμως, αξιόπιστο τουλάχιστον. εδώ τόσο δύσκολο είναι να μαθουμε΄πόσο "πάει"? από περιέργεια δηλ, για δημόσιο χρήμα δεν προκειται?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
panpan said:
Στους επιβάτες επιφυλάχτηκε θερμή υποδοχή με τα πυροσβεστικά να σχηματίζουν την γνωστή αψίδα νερού κάτω από την οποία πέρασε το αεροσκάφος.
Αν βρείτε φώτο, βάλτε τη... Είμαι πολύ περίεργος να δώ το σκηνικό...

Edit: α τέλεια, μπράβο ρε sapienza... Ο τύπος με το παπιγιον τα σπάει...

Sent from my awesome iPad using fabulous Travel stories app
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
εδώ τόσο δύσκολο είναι να μαθουμε΄πόσο "πάει"? από περιέργεια δηλ, για δημόσιο χρήμα δεν προκειται?
Δεν ξέρω δυστυχώς.

Μπράβο sapienza για το link! Η δεύτερη είναι συλλεκτική φωτογραφία, η πρώτη και τελευταία φορά που επιβάτες της FR τρώνε τζάμπα:clap:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Λες?
Αμαν αμαν:clap::clap:
Δωσε μας τετοια χαρα και ας μας τη λες συχνα πυκνα :bleh::bleh:
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
επιτρέψτε μου λίγο οφ τόπικ..
ο τύπος με το φοβερό κόκκινο παπιγιόν αληθεύει ότι είναι γνωστότατο μέλος του φόρουμ? :haha::haha::haha:

Είναι ο Γιώργος Κοτοπούλης ο οποίος έχει στα Ψηλαλώνια της Πατρας μία πολύ ωραία καφετέρια, το Orient Express (μεταξύ των άλλων καφετεριών του)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Οι κακόπιστοι φυσικά θα πούν οτι οι πελάτες της Ryanair θα κατασκηνώσουν στις καφετέριες....
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Περιμένουμε με αγωνία τους πρώτους 45 τουρίστες που είμαι σίγουρος ότι θα δώσουν μεγάλη ώθηση στην οικονομία της Πάτρας... επιτέλους πιάνουν τόπο οι επιχορηγήσεις προς τη Ryanair:rolleyes:
To φλοντάρισμα που λέγαμε, ε; :bleh:
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Ρε παιδιά... έχω λλλιιιώώώώσει με τον "αντιπρόεδρο" :haha::haha::haha::haha::haha:
Και είδατε το βλέμα του κατακαημένου του πιλότου της ryanair;;; "πλάκα μου κάνουν σίγουρα", "που με στείλαν να πετάω τον καημένο;"
:lol::lol::lol::lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom