Ryanair Ryanair Official Cabin Bag

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Κάθε επιβάτης που πληρώνει εισιτήριο έχει και τις αντίστοιχες παροχές της αεροπορικής εταιρείας.
 

yiamajohn

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας και καλώς ήρθα στην παρέα!!! λοιπόν αφου σας πω οτι ότι καθε φορά που είναι να ταξιδέψω κάπου το travelstories είναι το πρώτο μου βήμα!! χαχαχα
Λοιπόν στο θέμα τωρα.
7-14 Αυγουστου ταξιδεύω στο Λονδινο με την ryanair απο τον Αραξο της Πατρας!
Πληρωσα λοιπον μια βαλιτσα των 15 κιλων όταν έκανα το booking!
Μπορώ να έχω και τη χειραποσκευη των 10 κιλών με τις διαστασεις που δίνει η εταιρεία;;
Αυτή που πλήρωσα ειναι χειραποσκευή η όχι;;;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Αφου πληρωσες για μια βαλιτσα βαρος 15 κιλων πως ρωτας τωρα αν η βαλιτσα για την οποια πληρωσες ειναι η χειραποσκευη,η οποια επιτρεπεται να εχει βαρος μεχρι 10 κιλα?

Επισης για τη χειραποσκευη δεν πληρωνεις κατι.Ειναι δωρεαν.

Οποτε σε τι συμπερασμα καταληγουμε?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Πληρωσα λοιπον μια βαλιτσα των 15 κιλων όταν έκανα το booking!
Μπορώ να έχω και τη χειραποσκευη των 10 κιλών με τις διαστασεις που δίνει η εταιρεία;;
Αυτή που πλήρωσα ειναι χειραποσκευή η όχι;;;
1.Ναι μπορείς φυσικά.Την χειραποσκευή που τοποθετείς πάνω από την θέση σου την δικαιούσαι δωρεάν πληρώσεις δεν πληρώσεις για αποσκευή.
2.Αυτή που πλήρωσες δεν είναι χειραποσκευή.
 

yiamajohn

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Με αυτά που είχα διαβάσει ειχα μπερδευτεί πολύ και είμαι η πρωτη φορα που ταξιδευω με low cost εταιρεία!
Έχετε δίκιο οστοσο για τις παρατηρησεις. Επρεπε να το είχα σκεφτεί!! χαχαχα!
Σας ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις!!
 

9914mary

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
βαλιτσές ryanair

Γεια σας,
Ταξιδεύω Λάρνακα-Girona με ryanair.Θέλω να μάθω αν μπορώ να μεταφέρω μεγαλύτερη βαλίτσα μόνο στην επιστροφή μου και αν γνωρίζεται πόσα θα μου στοιχήσει.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Οταν λες μεγαλύτερη βαλίτσα εννοείς να πας με χειραποσκευή μόνο και να γυρίσεις και με βαλίτσα μετά η να πας με βαλίτσα 15 κιλών και να γυρίσεις με βαλίτσα 20 κιλών;
Μάλλον το 2ο εννοείς λογικά.Αλλά πες μου για να είμαι σίγουρος και θα το ψάξω.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
γινετε. Κλεισε πρωτα τα εισητηρια και μετα μπες και προσθεσε βαλιτσες μονο για την πτηση που θες. Οι τιμες ειναι οσο και ανα τα κλεισεις απο την αρχη ,αλλα υπολογισε το για μια πτηση
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.712
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom