Που ταξιδεψατε το καλοκαιρι του 2012?

sernicol

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Φέτος η… σοδειά ήταν καλή! Το καλοκαίρι μου ήταν πολυταξιδιάρικο…
Ξεκίνησε τον Ιούνιο με 4 ημέρες στη Β. Ιταλία (Μιλάνο, Ίσπρα, γύρος ιταλικού κομματιού λίμνης Ματζόρε και αποκαλυπτικό Τορίνο).
Συνεχίστηκε τον Ιούλιο με 12 ημέρες στην Ιρλανδία της καρδιάς μου κάνοντας το γύρο του νησιού.
Ολοκληρώθηκε τον Αύγουστο με ένα πολυσύνθετο roadtrip το οποίο άρχισε από το Παρίσι που αποτέλεσε και τον μεγαλύτερο σταθμό, συνεχίστηκε στη Montenois, την Colmar και το Στρασβούργο, πέρασε στη Γερμανία από το Baden Baden, διέσχισε ένα αρκετά μεγάλο κομμάτι του Μέλανα Δρυμού με στάσεις στα διάφορα χωριουδάκια με προτελευταίους σταθμούς το Freiburg και τη λίμνη Titisee και τελικό προορισμό την αδικημένη αλλά αγαπημένη γαλλική Mulhouse.
Καλό μας φθινόπωρο!
 

gmex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Έξι ημέρες στον Πόρο (Ασκέλι) τον Ιούλιο :swim: και ένα τριήμερο (tour) στη Μάνη (Γερολιμένας, Αερόπολη, Καρδαμύλη) τον Αύγουστο :photographer:. Πάλι καλά τέτοια εποχή! :clap:
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Φέτος η… σοδειά ήταν καλή! Το καλοκαίρι μου ήταν πολυταξιδιάρικο…
Ξεκίνησε τον Ιούνιο με 4 ημέρες στη Β. Ιταλία (Μιλάνο, Ίσπρα, γύρος ιταλικού κομματιού λίμνης Ματζόρε και αποκαλυπτικό Τορίνο).
Συνεχίστηκε τον Ιούλιο με 12 ημέρες στην Ιρλανδία της καρδιάς μου κάνοντας το γύρο του νησιού.
Ολοκληρώθηκε τον Αύγουστο με ένα πολυσύνθετο roadtrip το οποίο άρχισε από το Παρίσι που αποτέλεσε και τον μεγαλύτερο σταθμό, συνεχίστηκε στη Montenois, την Colmar και το Στρασβούργο, πέρασε στη Γερμανία από το Baden Baden, διέσχισε ένα αρκετά μεγάλο κομμάτι του Μέλανα Δρυμού με στάσεις στα διάφορα χωριουδάκια με προτελευταίους σταθμούς το Freiburg και τη λίμνη Titisee και τελικό προορισμό την αδικημένη αλλά αγαπημένη γαλλική Mulhouse.
Καλό μας φθινόπωρο!

Αυτο ειναι καλοκαιρι!
 

lina f.

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυροσ του κοσμου
που πηγα το καλοκαιρι???

2 εβδομαδεσ νεο παντελεημονα.....::surf2::airplane::surf1::sharkisland::swim::pirateshark::pirates::pirate1::photographer::fishing::bbq::wakeup::trekker::playball:
 

alisaxni

Member
Μηνύματα
77
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Ολόκληρη η υφήλιος...
Παρα τα πολλα σχεδια, το φετινο καλοκαιρι περιοριστηκε σε:

17 μέρες Ζάκυνθο
και μονοήμερη στο Αγκίστρι.

Βέβαια, καλοκαίρι είναι και ο Σεπτέμβρης και πολλά σενάρια παίζουν :D

Προσδοκώ σε πιο ενδιαφέροντες ταξιδιωτικές εμπειρίες το φθινόπωρο και το χειμώνα.
 

nemesis

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
το γύρο της Ιταλίας
Αρχες Αυγούστου πήγα με αλλα 9 ατομα Σεριφο και ηταν υπεροχα, ηρεμο νησι και το καμπινγκ μια χαρα..
ενα τριημερο Γαλαξιδι..
και Καλαμο, Αθηνα, Πατρα κλπ..
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Εγώ πάλι πήγα ΝΥ για 10 μέρες κ γύρω στον 1 μήνα στο Κάστρο Ηλείας που είναι το χωριό μου :)
 

Thanasis_v

Member
Μηνύματα
100
Likes
88
Αρχές Ιουλίου πήγα Καππαδοκία για μια εβδομάδα, μετά ένα ΣΚ Σέριφο και ένα ΣΚ Πάρο και τον Αύγουστο Νάξο, Δονούσα, Κουφονήσια και Ηρακλειά.
Στις 8 Σεπτεμβρίου πήγα στην Ανάφη για το πανηγύρι της Παναγίας της Καλαμιώτισσας και έμεινα 4 ημέρες.
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
20 μερες στο Ν.Θρονιο
15 μερες Καμποτζη-Βιετναμ
3 μερες Καστρο Κυλληνης
Πλάκα κάνεις!! Προηγούμενο ταξίδι σου = επόμενο δικό μου? Επόμενο δικό σου = προηγούμενο δικό μου??

Θέλω να τα μάθω όλα!! Βιετνάμ-Καμπότζη.. Όνειρο??? Αν εδώ δεν είναι ο κατάλληλος χώρος.. στείλε πμ.:clap::clap:
 

magdalena

Member
Μηνύματα
15
Likes
25
Τι ωραίοι όλοι οι προορισμοί!Φέτος το καλοκαίρι είχε Κύθηρα, μια βδομάδα Στερεά Ελλάδα (Βόλος, Πήλιο,Μετέωρα, Λαμία κτλ) και λίγο πριν μας αποχαιρετίσει ο Αύγουστος Μαλαισία!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.298
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom