7 χρόνια Travelstories !!

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Είναι ντροπαλός ο μαλτάκιας...

Εγώ περιμένω με αγωνία το βίντεο του liopyr...
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
χρονια μας πολλα, με πολλα ταξιδια.πολυ συγκηνιτικο το βιντεο.προσμενουμε και σε αλλα.ηταν καταπληκτικη ιδεα
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..εγω που δεν ειμαι καλη στο ανεβασμα βιντεο προσθετω γραπτως :clap: τις ευχες μου .....:clap::clap:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Να ευχηθώ κι εγώ στο αγαπημένο μας φόρουμ που αφενός με βοήθησε ταξιδιωτικά σε πολλά πράγματα, αφετέρου μου έδωσε την ευκαιρία να γνωρίσω ωραίους ανθρώπους και κάποιους από αυτούς να τους κάνω και φίλους. Φίλους που ελπίζω να τους έχω στην ζωή μου, τόσο τώρα όσο και τα χρόνια που θα έρθουν.

Τράβελ στόρις σ΄αγαπάμε πολύ!!
Δεφ κι εσένα το ίδιο γιατί έχεις κάνει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ δουλειά, συγχαρητήρια!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εμείς σε ευχαριστούμε που μας δινεις την δυνατότητα να "ταξιδευουμε " μέσα απο το Travelstories

ΥΓ. Γράφεις μπροστά στην camera
ΥΓ2. Σε είδα λίγο κομμένο ! πρόσεχε την διατροφή σου εκει στην Αυστραλία
Ναι το πήρα πάνω μου τώρα, θα αλλάξω καριέρα, αύριο πάω για ίντερβιου σε τοπικό σταθμό - καγκουρώ τιβί.

Για τη διατροφή τι να πω, αφού όλο ντελίβερι και έτοιμα τρώω :D

να ευχηθώ και εγώ στο τραβελστόρις να τα χιλιάσει και σε όλα τα μέλη υγεία και πολλά-πολλά ταξίδια.
σ'ευχαριστούμε Δευκαλίωνα για τις ευχές,μας συγκίνησες (ήσουν και εσύ συγκινημένος) και σου ευχόμαστε να είσαι πάντα καλά όπου κι'αν είσαι.
Εντάξει λογικό είναι, το Travelstories είναι σχεδόν σαν παιδί μου, και γνώρισα πάρα πολύ κόσμο μέσα από αυτό, μπορώ να πω ότι έχω κάνει και κάποιους πραγματικούς φίλους. Επίσης το ότι πήρα την απόφαση και έφυγα σε μια τόσο μακρινή χώρα, επίσης εν μέρει οφείλεται στο ίδιο το Travelstories που μας πιπιλάει τα μυαλά τόσα χρόνια :haha:

Για καποιους απο μας το Travelstories αποτελει πλεον κομματι απο τη ζωη μας. Για μενα το καλυτερο μερος της εμπειριας που λεγεται Travelstories ειναι οι ανθρωποι που γνωρισα μεσα απ' αυτο.
Σ' ευχαριστουμε Δευκαλιωνα που το δημιουργησες και το υποστηριξες ολα αυτα τα χρονια και ελπιζω οτι θα συνεχισεις να το κανεις και στο μελλον.
Θα το κάνω όσο αντέχω την ψυχολογική (κυρίως) και οικονομική φθορά, που πιστεύω θα είνα ακόμα για πολύυυυ καιρό. :D


Τράβελ στόρις σ΄αγαπάμε πολύ!!
Δεφ κι εσένα το ίδιο γιατί έχεις κάνει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ δουλειά, συγχαρητήρια!
:oops: :hug:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Defkalion said:
Ναι το πήρα πάνω μου τώρα, θα αλλάξω καριέρα, αύριο πάω για ίντερβιου σε τοπικό σταθμό - καγκουρώ τιβί.

Για τη διατροφή τι να πω, αφού όλο ντελίβερι και έτοιμα τρώω :D

Εντάξει λογικό είναι, το Travelstories είναι σχεδόν σαν παιδί μου, και γνώρισα πάρα πολύ κόσμο μέσα από αυτό, μπορώ να πω ότι έχω κάνει και κάποιους πραγματικούς φίλους. Επίσης το ότι πήρα την απόφαση και έφυγα σε μια τόσο μακρινή χώρα, επίσης εν μέρει οφείλεται στο ίδιο το Travelstories που μας πιπιλάει τα μυαλά τόσα χρόνια :haha:

Θα το κάνω όσο αντέχω την ψυχολογική (κυρίως) και οικονομική φθορά, που πιστεύω θα είνα ακόμα για πολύυυυ καιρό. :D
Θα είσαι το απόλυτο ινδαλμα στο καγκουρό tv

Με το "κομμένο " το αντίθετο απο αυτο που γράφεις εννοούσα
Τελικα τα 'ετοιμα' κάνουν θαύματα !!!

χαχαχαχα
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Χρονια πολλα travelstories και σε ολα τα παιδια εδω μεσα!!! Μετα τα τελευταια μου σερι στις εορταστικες εκδηλωσεις του φορουμ, δεν θα μαι μαζι σας αποψε (σιγα μην σας λειψω κιολας), αλλα ευχομαι να περασετε καλα!!! Βoss καλη αρχη εκει που βρισκεσαι! με συγκινησε το βιντεο, 4 χρονια ειναι αυτα... :)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καταρχήν χρονια μας πολλά και ταξιδιαρικα.
Δεν χρειάζεται να σας πω οτι και εγω ταξιδεύω με τις ιστορίες όλων και χαλάρώνω με τα πειράγματα, ανριπαραθέσεις κλπ.
Αντε να μαστε καλά:clap::clap:
Και εγώ σήμερα δεν θα μπορέσω να έρθω, αλλά εύχομαι να περάσετε τέλεια.

Defk σε ευχαριστούμε για το site και για το βιντεάκι έκπληξη.

Αντε με το καλό να υποδεχθείς και την οικογένεια σου και να κόψεις τα delivery:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom