Χριστουγεννα που?

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Καμια προταση για ζευγαρι για τις μερες των Χριστουγεννων??Μακεδονια Ηπειρο κατα προτιμηση...
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Επειδη θα ειναι δωρο,μεχρι χιλιαρικο να μου βγει ξενοδοχειο τα παντα,για οσες μερες θα ειναι τελοσπαντων...
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Στο hotel Kastoria στη βόρεια παραλία οι φωτογραφίες που δινει το site τουσ το αδικούν. Μετα ειναι το λιμναίον βρίσκεται έξω απο την Καστοριά αλλα έχει θέα τη λίμνη κ τη νότια πλευρά της πόλης . Τελευταίο κ καλύτερο είναι το nimbus στο σιδηροχωρι είναι ξενώνας κ έχει πανοραμική θέα. Ρίξε μια ματιά σ αυτά. Σορυ που δεν βάζω λινκ για τα ξενοδοχεία αλλα γράφω απο κινητο.
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Δεν υπαρχει λογος για συγνωμη!!σε ευχαριστω πολυ,θα τα κοιταξω!!
 

alisaxni

Member
Μηνύματα
77
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ολόκληρη η υφήλιος...
Καστορια-Πρεσπες-Νυμφαιο (Φλωρινα) και γυρω περιοχες... Εγω οταν τα ειχα επισκεφτει ειχα ενθουσιαστει!

Απο Ηπειρο κλασικα... Ζαγοροχωρια. :)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Καστορια-Πρεσπες-Νυμφαιο (Φλωρινα) και γυρω περιοχες... Εγω οταν τα ειχα επισκεφτει ειχα ενθουσιαστει!

Κι εγώ με εξαίρεση το Νυμφαίο που δε με ενθουσίασε.Καστορια,Πρέσπες,Φλώρινα,Άγιος Αχίλλειος μου άρεσαν πολύ.
 

Despina_il

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ισπανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Και το ξενοδοχείο loggas λίγο έξω από την Καστοριά με θέα την λίμνη ειναι πολύ καλό!!!
 

alisaxni

Member
Μηνύματα
77
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ολόκληρη η υφήλιος...
Κι εγώ με εξαίρεση το Νυμφαίο που δε με ενθουσίασε.Καστορια,Πρέσπες,Φλώρινα,Άγιος Αχίλλειος μου άρεσαν πολύ.
Αληθεια δε σου αρεσε το Νυμφαιο; :rolleyes:
Εγω το θεωρησα πολυ ομορφο οικισμο, το διεσχισα πηγαινοντας προς τον Αρκτουρο, ανοιξη ηταν και μολις ειχαν λιωσει τα χιονια. Θα ξαναπηγαινα άνετα καποια στιγμη. :)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Ούτε εμένα μου άρεσε το Νυμφαίο.Φτιαχτό,μικρό,βαρετό.
Πάνε στον Αγιο Αθανάσιο Πέλλας να δείς τι εστί υποδομές,επιλογές,ομορφία,ποιότητα.

Η δική μου πρόταση λοιπόν ειναι στον Αγιο Αθανάσιο σε συνδιασμό με το όρος Βόρρας στο Καιμακτσαλάν αν θες βέβαια πολύ κόσμο και γκλαμουριά!

Αν θες αυθεντικότητα και άγρια χειμερινά τοπία πάνε στην ομορφότερη γωνία της ελλάδας τα ζαγωροχώρια και στις ομορφιές της Ήπείρου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom