Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ε όχι κι εσύ ρε anny...μα εσύ;εσύ κι εγώ; γίνεται εμείς να διαφωνούμε σε τόσο σημαντικό θέμα...:roll:
Πράγματι περίεργο να διαφωνούμε.:roll: Ειδικά σε τέτοιου τύπου σημαντικότατα θέματα. Αλλά είδες, καμιά φορά συμβαίνει.
Ελπίζω να μην επαναληφθεί.:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
GTS, μου φαίνεται πως μόνο εγώ σε καταλαβαίνω και συμπάσχω για το GOT.

Και νέα ενδιαφέρουσα (προς το παρόν) σειρούλα:
Τις τελευταίες ημέρες βλέπουμε το "The Americans"

Υπόθεση:
Βρισκόμαστε στις ΗΠΑ στα '80's. Ρώσοι πράκτορες ειδικής μονάδας της KGB, ζουν ως αμερικανοί κοινοί θνητοί πολίτες και αναλαμβάνουν διάφορες αποστολές.
Κεντρικοί ήρωες ένα ζευγάρι με παιδιά οι οποίοι εμφανίζονται ως υπάλληλοι ταξιδιωτικού γραφείου, αλλά μόνο αυτό δεν είναι.
Τα μεγάλα πνεύματα Άννυ...:D

Θα το τσεκάρω το The Americans....Walking Dead βλέπεις ή το θεωρείς λίγο b?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Είχαμε δει μερικά επεισόδια στην αρχή που κυκλοφόρησε, αλλά ναι, το κόψαμε γιατί και αρκετά b μας έκανε και η φιλοσοφία αυτή δεν είναι και πολύ του γούστου μας, αλλά και δεν μας ευχαριστούσε γενικότερα. Οπότε το έφαγε το μαύρο σκοτάδι.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Walking Dead μπορει στην αρχη να σου φανει λιγο b αλλα μετα τα σπαει να στο πω ετσι απλα.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Είδαμε και ένα επεισόδιο από το επίσης καινούριο "Bates Motel".

Βασίζεται στη γνωστή σε όλους ταινία Ψυχώ και παρουσιάζει τον κεντρικό ήρωα στην εφηβική του ηλικία να μετακομίζει με τη μητέρα του στο γνωστό ξενοδοχείο της ταινίας και από εκεί να ξεκινά το σενάριο.
Η σειρά δεν είναι εποχής. Διαδραματίζεται στο σήμερα, η εικόνα του ηθοποιού που υποδύεται το νεαρό Norman Bates παραπέμπει αρκετά στον Antony Perkins, όμως έχω την αίσθηση ότι δε θα τσουλήσει καλά.

Θα του δώσω μια δεύτερη ευκαιρία με ένα δύο επεισόδια ακόμα, αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξη. Κάτι του λείπει.
 

KotsoAirLines

Banned
Μηνύματα
13
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Καππαδοκία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπέρα!

Game of Thrones για όσους αγαπούν τις σειρές.. Υπερπαραγωγή τις 30 Μαρτίου έκανε πρεμιέρα η 3 season!!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Αυτό δεν είναι για 16χρονα;; εε... όχι γιατί το βλέπει μετα μανίας ο μικρός μου 16χρονος γιος ...
Αυτό είναι σκέτο videogame, οπότε θα έλεγα ναι....όσο για το τι βλέπει ο 16χρονος γιος σου, ψάξου και αλλού, όχι μόνο σε σειρές :haha:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Θεμα για βρετανικες σειρες δεν εχουμε;
Εχουν αναφερθει το Black mirror, Luther και το Downton Abbey φανταζομαι. Με το τελευταιο εχω εθιστει (υπερπαραγωγη βλεπετε!μεγαλο κολλημα), και τα αλλα δυο πολυ καλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.733
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom