Γαλλία Disneyland ξενοδοχείο μέσα ή γύρω?

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Καλέ ποιος είπε οτι θα πηγαινοερχόμαστε Παρίσι κάθε ημέρα?!! Εχω ήδη κλείσει ξενοδοχείο λίγο έξω απο τη Eurodisney! Aυτό που ρωτάω είναι για τα εισιτήρια εισόδου για τα πάρκα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.964
Likes
12.003
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Η προσφορα μεχριποτε ισχυει; Κοιτα, επειδη θα πατε Ιουνιο κατι εχει παρει το ματι μου για francilien 1+1. Στις δυο μερες δηλαδη πληρωνεις τη μια. Μεσα στη βδομαδα θα παω στο fnac και θα ρωτησω ποσο εχει και απο ποτε ξεκινα. Δες και στη σελιδα τους μηπως το εχει. Αν ληγει η προσφορα και δεν μπορεις να περιμενεις, τι να σου πω κανε ο,τι καταλαβαινεις.
Τα 30αρια παντως και τελειωσαν και για το καλοκαιρι τουλαχιστον δεν νομιζω να ξαναβγουν.
 

xkyralidis

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Γκισε τράπεζας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σπιτσβέργη
Kαλησπέρα. Νομίζω ότι είναι νωρίς να κλείσεις εισιτήρια από τώρα. Είναι πολύ πιθανό, να πετύχεις κάποια καλύτερη προσφορά. Πάντως, αυτό που σου εύχομαι, είναι κουράγιο και υπομονή, γιατί η αναμονή που θα συναντήσεις στα παιχνίδια είναι μεγάλη, έως πολύ μεγάλη.
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Aπο οτι γράφει στην περιγραφή είναι PROMO με ισχύ απο 28/3 εως 11/7, αλλά επίσης γράφει και * in the limit of seats available at this price. Που σημαίνει οτι είναι για περιορισμένο αριθμό θέσεων? Σωστά?
Στο ίδιο site των Fnac έχει επίσης και 2 περιπτώσεις francilien που είναι όμως για 1 ημέρα και για ετήσιες εισόδους. Γνωρίζεις τι άλλη διαφορά έχουν τα francilien εκτός του οτι πρέπει να τα αγοράσεις 5 ημέρες πριν πάς? Επίσης, τι εννοείς οτι θα πας μέσα στην εβδομάδα στο Fnac? Mένεις στο Παρισάκι τυχερούλη??????
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Eυχαριστώ kipi. To έχω τσεκάρει. Για την τεράστια αναμονή, το φαντάζομαι, αλλά τι να κάνω? κοράκλα είναι αυτή και την έχω και μια την άτιμη!! Θα είναι και το πρώτο της ταξιδάκι και θέλω να την μυήσω στα ταξίδια, όπως η μαμά της!!! :p
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.964
Likes
12.003
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Απο το fnac μου ειπαν πως τα φθηνα francilien ηταν μεχρι 27/3 οποτε οποιος προλαβε προλαβε και ειναι σπανιο να βγουν καλυτερες προσφορες απο αυτες που ηδη υπαρχουν για φετος το καλοκαιρι. Συγκεκριμενα μου ειπε "Α Novembre".

Οποτε κανεις ο,τι καταλαβαινεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.498
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom