Σκιάθος Σκιάθος!

panos_6

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπεραα στην παρεαα. Εχω πολλες αποριες σχετικα με την σκιαθο. Εψαχνα εψαχνα ωσπου χαθηκα και πηρα την αποφαση να κανω...αρκετερες ερωτησεις. Οι τιμες των κτελ ειναι ιδιες με παλια; Κι εγω π ειμαι απο αθηνα και επειδη δεν θελω να ταξιδευσω μεσω αγιου κωνσταντινου αλλα μεσω βολου ποσο παει η τιμη στα κτελ κ ποσες ωρες κανει; Ειναι καποια παιδια απο θεσσαλονικη και θα παμε ολοι μαζι σκιαθο και ψαχνουμε πως να ταξιδεψουμε ολοι μαζι. Και δεν βρισκω πουθενα για κτελ απο αθηνα προς βολο τι τιμη εχει και ποσες ωρες κανει. Αυτα βασικα ηθελα για αρχη να ρωτησω. Οτι αλλο μου ερθει εδω ειμαστε :D
 

john-data

Member
Μηνύματα
50
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Καταρχήν καλωσήρθες στο forum!!!
Κτέλ Αθήνας
ΚΤΕΛ Αττική Λιοσίων τρείς γέφυρες
Στρατηγού Δαγκλή 26
210-8311434
Πάρε άυριο να ρωτήσεις για τιμές.

Αν δεν σας πειράζει να ταξιδέψετε μαζί και να γλιτώσετε αρκετά χρήματα για μένα σε συμφέρει να το πάρεις απο ΑΓ.Κωνσταντίνο.
Oι φίλοι σου μπορούν να τη <βγάλουν> ακόμη ποιο φτηνά και ξεκούραστα
http://www.e-airtickets.gr/olympicair/thessaloniki-skiathos/
 

panos_6

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Δεν ειναι τοσο οικονομικο απο αγ κωνσταντινο γιατι ειναι 24 το κτελ και 61 το πλοιο. Κ απο βολο ειναι 38 το πλοιο και ψαχνω για τα κτελ. Απο κηφισο δεν φευγει ε;
Θα παρω τηλ. το απογευμα να ρωτησω. Ευχαριστω παρα πολυ :)
 

tolis7

Member
Μηνύματα
6
Likes
4
Στον Αγιο Κωνσταντινο εχει parking αν δεν θελεις να παρεις το αυτοκινητο στο νησι? γνωριζει κανεις τιμες ανα μερα και αν εχει κοντα στο λιμανι?
 

Demetrax

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
το επόμενο
Γεια σας Παιδία,
Λοιπόν όλα έτοιμα έχω κλείσει διακοπές με το αγόρι μου για Σκιάθο απο 21-26 Αυγούστου ελπίζω να μην είναι λίγες μέρες. Λοιπόν στόχος μας είναι να ζήσουμε το νησί όσο πιο πολύ μπορούμε να απολαύσουμε παραλίες και καλό φαγητό. Έχω βρει πολλές γενικές πληροφορίες από τα forum εδώ έχω κάποιες ερωτήσεις:
Οι ημερήσιες εκδρομές για Σκόπελο Αλόννησο και Θαλάσσιο Πάρκο αξίζουν ή θα φάμε τη μέρα μας άδικα?
Και γενικά ποιες ημερήσιες εκδρομές δεν πρέπει να χάσουμε? Στοιχίζουν πολλά?
Και κάτι άσχετο καλή αστακομακαρονάδα σε λογική τιμή που θα γευτούμε;
Ευχαριστώ πάαρα πολύ :)
 

john-data

Member
Μηνύματα
50
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Προσωπικά πάω κάθε χρόνο Σκιάθο τη πρώτη φορά πήγα Σκόπελο-Αλόννησο και το μετάνιωσα γιατι τη ποιο πολύ ώρα είσαι στο πλοίο-καίκι κτλ παρά στα μέρη προορισμού...
Σίγουρα να πας το γύρο της Σκιάθου με καίκι,και στο απέναντι νησάκι τη Τσουγκριά!!!
Για κρέπες,πιτόγυρα και παγωτά αν θέλεις να σου πω :p
Kαι εγω απο 20 και μετά θα παώ Σκιάθο ωστε να βρω φτηνό δωμάτιο.
 

john-data

Member
Μηνύματα
50
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
tolis7 ναι έχει κοντά στο λιμάνι αλλά σίγουρα έχει και καλές θέσεις να το παρκάρεις <έξω απο κανα σπίτι> εκτός αν έχεις καλό αμάξι οπότε αξίζουν τα χρήματα στο parking.
 

Γιώργος Λ.

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους. Καινούριος εδώ οπότε καλώς σας βρήκα!
Έχω κλείσει στις 23 Απριλίου διακοπές στη Σκιάθο και θα ήθελα μια βοήθεια όσων αφορά τα "καλά" μέρη. Νυχτερινή ζωή, beach bars και λοιπά. Αμάξι δεν έχουμε και θα μείνουμε μέσα στη Σκιάθο.
 

evitaki_boa

Member
Μηνύματα
40
Likes
83
Επόμενο Ταξίδι
Περού & Βολιβία
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος !!!
Καλησπέρα σε όλους. Καινούριος εδώ οπότε καλώς σας βρήκα!
Έχω κλείσει στις 23 Απριλίου διακοπές στη Σκιάθο και θα ήθελα μια βοήθεια όσων αφορά τα "καλά" μέρη. Νυχτερινή ζωή, beach bars και λοιπά. Αμάξι δεν έχουμε και θα μείνουμε μέσα στη Σκιάθο.
@Γιώργος Λ. Καλώς μας ήρθες λοιπόν !
Σε μία εβδομάδα περίπου κατεβαίνω Σκιάθο για δουλειά ... οπότε θα σου έχω φρέσκο υλικό και αρκετές πληροφορίες !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.742
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom