Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Το excel φαίνεται μια χαρά την ημέρα αλλά το βράδυ δεν είναι και από τις καλύτερες περιοχές για να γυρίζεις. δεν υπάρχει απολύτως τίποτα στη γύρω περιοχή, το DLR να το περιμένεις εντελώς άδειο τις ώρες που θα γυρίζεις συν του οτι το συγκεκριμένο σκέλος κατεβαίνει προς Becton που είναι ιδιαίτερα dodgy. προσωπικά είμαι αρνητικός, ψάξε γι αλλού και ξανά έλα να τα δούμε...
 

Stavroula_Ch

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας, ειμαι καινουργια στο forum
Σχεδιάζω να πάω στο Λονδίνο για 5 μερες (4 νύχτες) το νοέμβριο και ψάχνω εδω και μέρες ξενοδοχειο αλλα ματαια!
Θέλω να ειναι στο κεντρο, καθαρο χωρις ζωυφια , και γυρω στα 400 με 500 ευρω (δικλινο)! ζηταω πολλα? Θα μπορούσε καποιος/α να με βοηθησει? SOS
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Ε και που είναι το δύσκολο;
Μπες σε μια μηχανή αναζήτησης ξενοδοχείων και ψάξε.
Ή αν δεν μπορείς πήγαινε σε ένα πρακτορείο και πες τα κριτήρια σου και θα σου βρούνε.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Καλησπέρα και καλωσόρισες. Για τσέκαρε αυτό, έμειναν κάποιοι φίλοι μας και μας είπαν ότι είναι εξαιρετικό! Έβαλα τέσσερις τυχαίες ημέρες του Νοέμβρη για να βγει και η τιμή.
 

Stavroula_Ch

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ε και που είναι το δύσκολο;
Μπες σε μια μηχανή αναζήτησης ξενοδοχείων και ψάξε.
Ή αν δεν μπορείς πήγαινε σε ένα πρακτορείο και πες τα κριτήρια σου και θα σου βρούνε.
Ευγενικότατος! παρόλα αυτά σ ευχαριστω πολυ ! βέβαια εχω ψαξει σε μηχανές αναζητησης χωρίς αποτελεσμα!
 

Stavroula_Ch

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα και καλωσόρισες. Για τσέκαρε αυτό, έμειναν κάποιοι φίλοι μας και μας είπαν ότι είναι εξαιρετικό! Έβαλα τέσσερις τυχαίες ημέρες του Νοέμβρη για να βγει και η τιμή.
Σ ευχαριστώ πολύ ! το ξενοδοχειο αυτο ειναι μακραν καλυτερο απο οτι αλλο εχω βρει!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Χαίρομαι :). Κατά τη γνώμη μου, είναι και πολύ βολικό το μέρος για να ξεκινήσεις τις εξορμήσεις σου στο Λονδίνο.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
A! Και κάτι ακόμη. Οι φίλοι μου με ενημέρωσαν ότι τα δωμάτια είναι αρκετά μικρά πράγμα το οποίο δεν τους ενόχλησε γιατί έλειπαν όλη τη μέρα και ότι αν δεν πας με σύζυγο-σύντροφο τα δωμάτια με δυο μονά κρεβάτια είναι πιο μεγάλα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Ευγενικότατος! παρόλα αυτά σ ευχαριστω πολυ ! βέβαια εχω ψαξει σε μηχανές αναζητησης χωρίς αποτελεσμα!
Ευχαριστω παρα πολυ. Μου το λενε και αλλοι βεβαια αλλα ειναι ωραιο να το ακους ξανα και ξανα και ξανα.
Μαλλον ομως εσυ δεν θα εψαξες και τοσο πολυ. Επισης στις μηχανες αναζητησης, ας πουμε στο booking, μπορεις να βαλεις διαφορες παραμετρους οπως ας πουμε τα λεφτα, τι να προσφερει το ξενοδοχειο κτλ κτλ.
Μια ακομη καλυτερη προσπαθεια και ειμαι σιγουρος θα τα καταφερεις. Καλο σου ταξιδι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.674
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom