Πορτογαλία Λισαβόνα μετά τα Χριστούγεννα

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ονειρεμένο Ταξίδι
τοσκάνη
Ένα ζευγάρι φίλοι μου σκέφτονται να πάνε στα μέσα Ιανουαρίου στην Λισσαβόνα και θέλουν πληροφορίες για το τι μπορούν να κάνουν αυτή την περίοδο στην Λισσαβόνα και αν αξίζει αυτή την εποχή να διαθέσουν μια βδομαδα.

Ευχαριστώ για κάθε πληροφορία, και για να μην πείτε οτι δεν διάβασα στο forum ιστορίες, αυτό κάνω όλο το απόγευμα
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.033
Η Λισαβωνα,ειναι μια πολη,που εχει ,οποια εποχη και να παει κανεις,πολλα πραγματα να κανει.Ο καιρος,συνηθως ειναι καλυτερος απο βορειες χωρες.Μια εβδομαδα,ειναι ενας καλος χρονος παραμονης.Και πιστευω,οτι θα τους αρεσει πολυ.Μπορουν να διαθεσουν και μια μερα για Σιντρα.
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Σιντρα οπωσδηποτε.Αν υπαρχει ακομα διαθεσιμος χρονος,στο ομορφο Obidos η στην ξεχωριστη Εvora.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Η Λισαβόνα ειναι όμορφη την άνοιξη και το καλοκαίρι , μη την κάψουν πηγαίνοντας χειμώνα
Το ιδιο και η Σιντρα
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Η Λισαβόνα ειναι όμορφη την άνοιξη και το καλοκαίρι , μη την κάψουν πηγαίνοντας χειμώνα
Το ιδιο και η Σιντρα
Σιγουρα το καλοκαιρι ειναι ολα πιο ευκολα αλλα κι εγω που ειχα παει Γεναρη εχω πολυ γλυκια αναμνηση...Ασε που η μελαγχολια του χειμωνα ταιριαζει πολυ στη νοσταλγικη αυτη πολη...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Την πρώτη φορά πήγα άνοιξη και ήταν υπέροχη.
Τη δεύτερη φορά Γενάρη (αναγκαστικά, δεν το επέλεξα), αλλά ευτυχώς είχε σχετικά καλό καιρό και δε μας δημιούργησε προβλήματα. Ακόμα και οι πρωινές ομίχλες της, της ταίριαζαν πολύ.

Παρόλα αυτά, αν ξαναπήγαινα,δύσκολα θα προτιμούσα το χειμώνα.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.033
Και εγω,ειχα παει Φεβρουαριο,για μια εβδομαδα...ο καιρος ηταν ηπιος με λιγο βροχη.Εγω,παντα ταξιδευω χειμωνα,γιατι δεν εχω αλλη επιλογη:)...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.813
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom