Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Πολύ καλή η πρόταση του φίλου Χρήστου. Η περιοχή του ξενοδοχείου είναι εξαιρετική. Για 4 μέρες βγαίνει λίγο περισσότερο, στα 587. Έχει όμως πισίνα :p
 

vassman

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα, έχει κάποιος πρόσφατη εικόνα για το Cumberland? Ξέρω ότι είναι σε πολύ καλό σημείο, θα ήθελα να μάθω αν λέει και σαν ξενοδοχείο...
 

elenikar

Member
Μηνύματα
26
Likes
27
Ονειρεμένο Ταξίδι
NEA YOPKH
Καλησπέρα παιδιά, μήπως έχει μεινει κανείς στα tubehotels? Η αλήθεια είναι πως δεν ήθελα να καταλήξω σε κάτι τέτοιο αλλά η διαφορά στη τιμή σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα είναι δελεαστική.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Καλησπέρα παιδιά, μήπως έχει μεινει κανείς στα tubehotels? Η αλήθεια είναι πως δεν ήθελα να καταλήξω σε κάτι τέτοιο αλλά η διαφορά στη τιμή σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα είναι δελεαστική.
Τι ακριβώς θέλεις να πεις; Το www.tubehotels.com είναι ένα site που σε βοηθάει να βρεις κάποια ξενοδοχεία. Δεν είναι site ξενοδοχείου. Απ' αυτά που προτείνει, π.χ. έχω μείνει σ'αυτό
http://www.tubehotels.com/DoubleTree-by-Hilton-London-Victoria-244.html
που είναι μια χαρά ξενοδοχείο.
 

elenikar

Member
Μηνύματα
26
Likes
27
Ονειρεμένο Ταξίδι
NEA YOPKH
Εμ εσύ καλά τα λες, εγώ άλλαξα όμως ένα γραμματάκι :)
tune hotels ήθελα να γράψω...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Εμ εσύ καλά τα λες, εγώ άλλαξα όμως ένα γραμματάκι :)
tune hotels ήθελα να γράψω...
Αν μπορείς απόφυγέ τα. Και οι πολύ χαμηλές τιμές που νομίζεις ότι έχουν, τελικά δεν είναι και τόσο χαμηλές όσο νομίζεις - με τις χρεώσεις που σε επιβαρύνουν για κάθε στοιχειώδη παροχή άλλου ξενοδοχείου. Δώσε κάτι παραπάνω την ημέρα και μείνε σε κάτι αξιοπρεπές. Είναι κρίμα να σπάζεσαι κάθε βράδυ που θα επιστρέφεις.
 

Eleni P

Member
Μηνύματα
101
Likes
480
Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα τη βοήθειά σας..
Ετοιμάζω ταξίδι στο Λονδίνο τον Απρίλη(λίγο νωρίς απο τώρα αλλά πρέπει να προετοιμαστώ ) και πρίν καταφύγω στο ταξιδιωτικό γραφείο θέλω τα φώτα σας!!Γενικα οργανώνω συχνά ταξίδια και με κανένα ως τώρα δεν δυσκολεύτικα αλλά με το Λονδίνο τα έχω βρεί λίγο σκούρα.Έχω βρεί φθηνές πτήσεις και το πρόβλημα μου είναι το ξενοδοχείο καθώς όλα οσα έχω δεί ή θα έχουν τρομερά μικρά δωμάτια και πολύ αρνητικά σχόλια ή θα είναι ακριβώς αυτό που ψάχνω...και πλήρη για την περίοδο που θέλω.Ψάχνουμε λοιπόν για τρίκλινο μέσα στην μεγάλη εβδομάδα(ξέρω...δυσκολάκι) για 5 βράδια.Όποιος έχει κάτι να προτείνει θα είμαι πολύ χαρούμενη να το ακούσω.Έχω δει τα προτεινόμενα ξενοδοχεία στις σχετικές με το Λονδίνο αναρτήσεις αλλά τα περισσότερα δεν ήταν διαθέσιμα..Περιμένω τις απαντήσεις σας!!!!
 
Μηνύματα
14
Likes
0
παιδια τα Χριστουγεννα παω λονδινο και θα μεινω στο millenium & copthorne at chelsea fotball club παρακαλω πειτε μου εντυπωσεις για την περιοχη το ξενοδοχειο και το μετρο !
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
παιδια τα Χριστουγεννα παω λονδινο και θα μεινω στο millenium & copthorne at chelsea fotball club παρακαλω πειτε μου εντυπωσεις για την περιοχη το ξενοδοχειο και το μετρο !
Μια χαρα ειναι η περιοχη,θαχεις την ευκαιρια να τριγυρισεις στο Chelsea που ειναι απο τις πιο ενδιαφερουσες συνοικιες του ΛΟνδινου,οσο για συγκοινωνιες εισαι κοντα σε σταθμο γραμμης μετρο αλλα και λεωφορεια περνουν απο την Kings rd προς το εξισου ενδιαφερον και γειτονικο Kensington και κεντρικοτερα
 
Last edited:
Μηνύματα
14
Likes
0
Μια χαρα ειναι η περιοχη,θαχεις την ευκαιρια να τριγυρισεις στο Chelsea που ειναι απο τις πιο ενδιαφερουσες συνοικιες του ΛΟνδινου,οσο για συγκοινωνιες εισαι κοντα σε σταθμο γραμμης μετρο αλλα και λεωφορεια περνουν απο την Kings rd προς το εξισου ενδιαφερον και γειτονικο Kensington και κεντρικοτερα
ευχαριστω πολυ αλλα δεν ειναι μακρια απο την oxford st ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.497
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom