Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μονο 20/03/2014 η 04/04/2014 (ψηφοφορία) στο Montalbano (Κολοκοτρωνη 12)

Θα παρευρεθείτε;


  • Total voters
    27

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Να υποθεσω οτι ισχυει η ωρα του αρχικου ποστ, 20.00? Κ για πειτε για το φαγητο οποιος εχει παει καμμια κουβεντα..τα arancini πως ειναι? Ειμαι περιεργος..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ε νομιζω πως ναι η ώρα ισχύει . Τωρα μιση ώρα πάνω μιση κατω δε χάθηκε και ο κοσμος ... Φαγητο , φαγητο δεν εχει ,πίτες , arancini και κατι παρόμοια εχει και ενα πολυ καλο κόκκινο κρασι ( αυτο το εχω τιμήσει δεόντως )
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ε νομιζω πως ναι η ώρα ισχύει . Τωρα μιση ώρα πάνω μιση κατω δε χάθηκε και ο κοσμος ... Φαγητο , φαγητο δεν εχει ,πίτες , arancini και κατι παρόμοια εχει και ενα πολυ καλο κόκκινο κρασι ( αυτο το εχω τιμήσει δεόντως )
Cassata να χει να φανε τα "παιδια" κ τα υπολοιπα περιττευουν...
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Δυστυχώς και το δικό μου "ναι" μετατρέπεται σε "ίσως" και κλίνει περισσότερο προς το "όχι"... ανωτέρα βία.. :(
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Update : επικοινώνησε απο το υπερπέραν η Italitsa και είπε να σας ενημερώσω ότι θα μας περιμένει στο μαγαζι απο τις 20:00 !
Εχει κάποιο πρόβλημα με το Ίντερνετ λόγω μετακόμισης και δεν μπορεί να γράψει η ίδια στο φόρουμ
 

8avos

Member
Μηνύματα
655
Likes
6.490
Το δικο μου ισως εγινε ναι.Επιτελους!Απ το 2011 θελω να παρεβρεθω σε μια μαζωξη.Τωρα τελειωσαν τα ψεμματα.
 

thch81

Member
Μηνύματα
92
Likes
70
Το δικό μου ναι γίνεται όχι, λόγω ενός χθεσινού τραυματισμού κατά την προπόνηση. Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι εκεί. Καλά να περάσετε!
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
φιλιά σε όλους και την αγάπη μας από τη Θεσσαλονίκη.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Κρίμα που δεν τα κατάφερα να είμαι εκεί, λόγοι ανωτέρας βίας, θα είμαι οπωσδήποτε στην επόμενη συνάντηση.Είμαι σίγουρος ότι περνάτε τέλεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom