Το τελευταίο ταξίδι της Άννυς

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλό σου ταξίδι Άννυ και καλή δύναμη Χρήστο. Θερμά συλλυπητήρια
 

harilander

Member
Μηνύματα
548
Likes
396
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
χώρα του ποτέ
καλό της ταξίδι και καλή δύναμη στον Χρήστο...
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ονειρεμένο Ταξίδι
Trobriand Islands...
Δεν ξέρω τι να γράψω... έχω συγκλονιστεί....
Καλό ταξίδι, Άννυ....
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Τα θερμά μου συλληπητήρια.. Αν και δεν είχα την ευκαιρία να τη γνωρίσω από κοντά, είχα τη χαρά να ανταλλάξω μαζί της πολλά μηνύματα..Καλό ταξίδι Άννυ...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Πριν κάμποσες μέρες έθεσα μια δύσκολη ερώτηση και δεν απάντησε κανείς. Μα που είναι η anny έλεγα!! αυτή πάντα μου απαντά, πάντα βρίσκει τις λύσεις. Που νάξερα!! Χάρηκα που τη γνώρισα τότε στα τελευταία γενέθλια κάτω από την Ακρόπολη και που με σύστησε σε σένα Χρήστο. Ευχαριστούμε που βρήκες το κουράγιο να μας ενημερώσεις.
Ήταν πάντα εξυπηρετική, ευγενική, διακριτική.
Εδώ ένα της μήνυμα που κανένα δεν ξεχνά:
"Ευχαριστούμε πολύ την karfitsa για τη διοργάνωση και τα νόστιμα συνοδευτικά "μασουληματάκια", την elenara88 για τα πάντα υπέροχα γλυκά της και την τρομερή τούρτα, το Δευκαλίωνα για τα δώρα της κλήρωσης και φυσικά όλους όσους ήρθαν στη συνάντηση και ιδιαίτερα όσους ήρθαν από μακριά.
Οι τυχεροί της κλήρωσης ήταν: Η pigi_dikaiou, η Βahari και η σύζυγος του soudianou.
Άντε και στα επόμενα...
"
Τα επόμενα δεν θάρθουν γι αυτή αλλά τα γραφτά της θα μας μείνουν να την θυμούμαστε.
Τα συλλυπητήρια μου σε σένα Χρήστο και στην οικογένεια της
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Συλλυπητήρια και από μένα :(
Δεν την είχα γνωρίσει από κοντά, αλλά ήταν πολύ γλυκιά, εξυπηρετική και αγαπητό μέλος αυτής της κοινότητας. Κουράγιο στο σύζυγο..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Από χθές δεν μπορώ να παραδεχθώ ότι δεν θα έχουμε ξανά μαζί μας τις ευγενικές και ήρεμες(δεν θυμάμαι να έχει έρθει σε αντιπαράθεση για οποιοδήποτε θέμα) τοποθετήσεις της.Επιπλέον πάντα πρόθυμη να ενημερώσει/εξυπηρετήσει.

Μήπως θα μπορούσαν οι διαχειριστές να συγκεντρώσουν τις ιστορίες της και της φωτογραφίες της σε ένα άλμπουμ;Και να υπάρχει σύνδεση από την αρχική σελίδα με έναν σύνδεσμο;Επίσης θα μπορούσε να μπεί και το αρχικό πόστ του Χρήστου για να έχουν μία εικόνα τα νέα μέλη.
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Πρώτη φορά στέκομαι παγωμένη μπροστά στον υπολογιστή.Θέλω τόσα να γράψω μα τίποτα δε μου μοιάζει σωστό.Γράφω, σβήνω, ξαναγράφω, αλλά δεν υπάρχουν λόγια.Έχω συγκλονιστεί. Είναι πραγματικά απίστευτο. Καλή δύναμη φίλε Χρήστο.
Καλό ταξίδι να έχεις Άννυ. Μπορεί να μη σε γνώριζα προσωπικά αλλά μέσα από τις ιστορίες σου νιώθω σαν να σε ήξερα.
 

damasta

Member
Μηνύματα
192
Likes
393
Επόμενο Ταξίδι
ιού επιτρέποντος ΠΑΝΤΟΥ
δυσκολο "ταξιδι"τουτο,χωρις δυνατοτητα επιλογων ή επιστροφης.τα θερμα μου συλλυπητηρια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.576
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom