Κατασκηνωσεις για παιδια

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Χα τι μου θυμησες με αυτο το θρεντ ...οπως εγραψα και παραπανω ..πηγα για να γνωρισω κοριτσια και αγορια ...χεχεχε της ηλικιας μου ..και με εβαλαν με τα πρωτακια ...τι βαρεμαρα!!!Και οι σκηνες των αγοριων πολυ μακρια....:D
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χα τι μου θυμησες με αυτο το θρεντ ...οπως εγραψα και παραπανω ..πηγα για να γνωρισω κοριτσια και αγορια ...χεχεχε της ηλικιας μου ..και με εβαλαν με τα πρωτακια ...τι βαρεμαρα!!!Και οι σκηνες των αγοριων πολυ μακρια....:D
Χαχαχα...Πάντα οι σκηνές των αγοριών ήταν πολυυυυ μακριά...:p
Πάντως πέρασα υπέροχα καλοκαίρια στην κατασκήνωση...τα θυμάμαι με απίστευτη συγκίνηση...
 

YIANNIS2008

Member
Μηνύματα
23
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Η κόρη μου πέρισυ που ήταν 9 ετών και δεν υπήρχε δυνατότητα για κάτι άλλο, πέρασε καταπληκτικά στην ______.(περιοχή, Κάλαμος Αττικής). Παρ΄όλα αυτά, φέτος που είχε την εναλλακτική για νησί (Λέσβος), απλά δεν το συζήτησε καν, και επέλεξε να μην "κατασκηνωθεί"!!! Στα θετικά θα έβαζα την ασφάλεια που σου έδειναν οι άνθρωποι, και η σωστή αντιμετώπιση σε ευαίσθητα ζητήματα. (κατά τη διάρκεια της κατασκήνωσης, η μικρή "έχασε" τον παππού της). Στα μείον θα έλεγα τα λίγα μπάνια στη θάλασσα. Για να μη θεωρηθεί διαφήμιση, όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα για να του πω σε ποιά αναφέρομαι. Ο διαχ/στης αν θέλει, ευχαρίστως να το γράψω.
 
Μηνύματα
1
Likes
0
Κατασκήνωσεις Ασημακοπούλου. Μπορείτε να επιβεβαιώσετε της πληροφορίες οπού αγόρια και κορίτσια κοιμούνται στο ίδιο χώρο τα βράδια ; Και τι μήνυμα δίνουμε στα παιδιά ;
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ήμουν χρόνια κατασκηνώτρια στις κατασκηνώσεις Ασημακοπούλου ή αλλιώς "ο παράδεισος του παιδιού" και μάλιστα τυχαία έλεγα σήμερα σε φίλους πως ήταν όντως παράδεισος για μένα. Μου φαίνεται απίθανο αυτό που λέτε, βέβαια έχουν περάσει πάρα πολλά χρόνια από τότε. Εσείς που την δίνετε αυτήν την πληροφορία, μήπως πρέπει να μας πείτε από που προκύπτει μιας και είναι λίγο βαρύ να συμβαίνει κάτι τέτοιο σε μια παιδική κατασκήνωση?
 

Lena82

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Και τα δύο μου παιδάκια τα τελευταία τρία χρόνια, πάνε στο Αχαϊκό Χωριό. Ότι και να σας πω είναι λίγο πραγματικά..Κάθε χρόνο περιμένουν πως και πως να ετοιμάσουν τα πράγματά τους και να μας αποχαιρετήσουν. Κάθε φορά που θα επιστρέψουν πίσω, μας αφηγούνται για μέρες για τους καινούριους τους φίλους, τη βόλτα με τα γαιδουράκια που είναι και η αγαπημένη τους,μάλιστα τους έχουν βγάλει και ονόματα παρακαλώ :), τα πόσα πολλά παιχνίδια παίζουν κάθε μέρα, και πόσο καλοί και ευγενικοί είναι οι ομαδάρχες τους . Το πιο σημαντικό όμως από όλα είναι πως είμαι ήσυχη κάθε φορά που λείπουν γτ ξέρω πόσο πραγματικά ασφαλή και χαρούμενα είναι εκεί που βρίσκονται..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.789
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom